Wpis z mikrobloga

  • 490
@Sayong: szkoda ze w biedrze wystarczy przypadkiem. zeskanować jakiś kod. QR lub inny który nie jest normalnym ean i kasa staje xD
że już o fakcie braku dedykowanego pracownika. do samoobsługowych nie wspomnę

ale tak, jest to postęp cywilizacyjny.
  • Odpowiedz
@Sayong: Jeśli działają tak chusteczkowo jak te w Lidlu to gardzę przepotężnie. Powinni się uczyć jak zrobić to dobrze od Auchana ale nie - miliardy zabezpieczeń na wagę i co chwila trzeba wołać osobę uprawnioną do pomocy bo 1kg cukru to według kasy nie 1kg cukru... Inna kwestia, że robienie dużych zakupów na tym #!$%@? woła o pomstę do nieba. Jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim zrezygnujemy z kasjerów/sprzedawców
  • Odpowiedz
@Sayong: te lidlowe czy biedronkowe są do dupy bo nie mają dedykowanego kasjera, na początku jak promowali to rozwiązanie to zawsze ktoś stał i na bieżąco rozwiązywał problemy teraz wrócili do starej dobrej szkoły czyli 1 pracownik na całą linię kas i zdarza się, że wszystkie 6 jest zablokowanych bo czekamy aż ktoś z normalnej kasy zejdzie żeby odblokować. Ale to i tak lata świetlne lepiej niż stanie ze starymi babami
  • Odpowiedz
@kazio1616: w kasach Lidlowych wk...wiające są te bramki na wyjściu.
W dodatku Lidl zaczął przechodzić na "ekologiczny" papier do drukarek w kolorze lekko niebieskim i czytniki na tych bramkach mają problem ze skanowaniem kodu.

Kasy automatyczne są świetnym rozwiązaniem, pod warunkiem że jednak jest w pobliży dedykowana osoba do pomocy, zatwierdzania wieku przy zakupie alkoholu, potwierdzania KDR itp. itd.
  • Odpowiedz
@Sayong: dobre jak ktoś robi małe zakupy do kilku produktów, ja należę do tych którzy w lidlu/biedrze robią duże zakupy raz na tydzień i mam zawsze pełen koszyk, więc z przykrością obserwuję redukcję personelu na zwykłych kasach.
  • Odpowiedz
@Sayong: bo sprzedawcy w ciagu 10 lat straca racje bytu. W ogole to beda teraz dobre lata na automatyke/robotyke, sam klepie projekt zeby #!$%@? ponad 3k ludzi i zastapic ich automatyka.
  • Odpowiedz
W dodatku Lidl zaczął przechodzić na "ekologiczny" papier do drukarek w kolorze lekko niebieskim i czytniki na tych bramkach mają problem ze skanowaniem kodu.


@YogiYogi: ooo widzę, że nie tylko ja mam ten problem ostatnio
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Soothsayer: akurat zwykle w Lidlu ktoś stoi(Łódź here), w Biedronce jak zwykle jest dramat. Aczkolwiek Lidl traktuje każdego jak złodzieja z tymi #!$%@? bramkami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 250
@Soothsayer: Virgin Biedronka be like: o nie 1 g cukru więcej niż powinno być! Alarm! Złodziej potrzeba pomoc!
Chad Decathlon: byczqu wrzucaj ten drogi sprzęt sportowy do tego kubła na pałę jak leci, nic się nie stresuj, będzie git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz