Wpis z mikrobloga

#motoryzacja te nowe samochody są takie fajne i wszystko jest tak fajnie dotykowe.

No chyba, że tak jak w moim Peugeotcie 508 podczas wakacji w Chorwacji przez stanie w pełnym słońcu (?) przestał działać ekran dotykowy.
- ustawić radia się nie da
- ustawić nawigacji i android auta się nie da
- ustawień klimatyzacji zmienić nie można

Ale za to mogę włączyć podgrzewanie siedzeń...
Marczeslaw - #motoryzacja te nowe samochody są takie fajne i wszystko jest tak fajnie...

źródło: comment_1633902140AbPQrWSioizNpuNfauBOCZ.jpg

Pobierz
  • 29
@Kernydz:
powinny być ekrany rezystencyjne. tak jak kiedyś smartfony miały, wyparły je pojemnościowe. Te pierwsze działały na siłę nie na ładunek elektryczny. Czyli bliżej do fizycznych, kiedy wszystkim możesz nacisnąć, i nie ważne czy brudne czy nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marczeslaw: kocham tych ludzi co podniecają się tym wnętrzem (tutaj akurat nowych peugeotów), które jest tak bardzo nieergonomiczne, że Francuzi będą musieli przy następnym modelu naprawdę się postarać, żeby wymyśleć coś gorszego. A potem zderzenie z rzeczywistością, że to naprawdę #!$%@?. Bo na fotkach ładnie pięknie, ale jak miałem czasem tym #!$%@? jechać to mnie #!$%@? strzelał.
@bruhh siedziałeś w tym aucie chociaż? Akurat ergonomicznie jest ogień. A wygląd to kwestia gustu- ja go uwielbiam.
Zwróciłem tylko uwagę na ogólny problem ekranów/klawiszy dotykowych itp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marczeslaw: nie, nie siedziałem i nie jeździłem. Piszę sobie tak z dupy. Jak to dla ciebie jest ergonomiczne wnętrze to nie pomoże ci już nic ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Marczeslaw : Nie wiem czy w 508 też tak jest ale jak w 308 mi się ten ekran zawiesił to przytrzymując "przycisk" od ustawień samochodu (taka ikonka auta) przez chwilę aż z głośników słychać piknięcie to resetuje system i po tym śmigało :)
powinny być ekrany rezystencyjne. tak jak kiedyś smartfony miały, wyparły je pojemnościowe


@r5678: nie bez powodu, uzywanie takich ekranow do udręka. Pamietam ze wtedy wolalem sobie kupic kolejna nokie na symbianie z klawiszami, niz uzywac czegos z ekranem oporowym.
@bystrygrzes sterowanie z kierownicy działało, ale niewiele to daje. Mógłbym zrobić radio ciszej/głośniej i zmienić ekrany na wyświetlaczu przy kierownicy. Główny ekran po prostu się zawiesił, ale cały system normalnie działał. Tak samo nie działały klawisze "pianina". Jak masz jakieś pytania dot 508 to pisz priv.