Mam mieszkanie 30m2 (pokój 20m2, kuchnia i mała łazienka) na parterze, w kamienicy bez izolacji, pode mną jest piwnica.
Potrzebuje zmienić ogrzewanie, bo piec akumulacyjny wychodzi drogo.
Czy chat gpt mi dobrze radzi:
Dwa grzejniki olejowe po 1,5 kW do ogrzewania gdy mnie mnie ma (ustawionone na 16 stopni)
Oraz promienniki 1.5 kW- 2kW i 1kW gdy jestem w pomieszczeniu?
Gazowe odpada, nie mam gazu, podłogowe odpada bo podłoga po remoncie. Ogrzewanie
Potrzebuje zmienić ogrzewanie, bo piec akumulacyjny wychodzi drogo.
Czy chat gpt mi dobrze radzi:
Dwa grzejniki olejowe po 1,5 kW do ogrzewania gdy mnie mnie ma (ustawionone na 16 stopni)
Oraz promienniki 1.5 kW- 2kW i 1kW gdy jestem w pomieszczeniu?
Gazowe odpada, nie mam gazu, podłogowe odpada bo podłoga po remoncie. Ogrzewanie










#wroclaw #wygryw