Heloł mircy, jak co roku w lato mówię sobie, że pozbędę włochów na ciele bo pocę się przeokrutnie (głównie nogi, brzuch i klata). Okazjonalnie goliłem maszynką ale zajmuje to w ciul czasu. Nie wiem czy bawić się samemu z jakimiś plastrami i kremami czy lepiej od razu uderzyć do gabinetu gdzie mi to ogarną raz a dobrze. Jak macie jakieś polecajki we #wroclaw to chętnie przygarnę. Laser niestety odpada ze
Fajnie się bawicie w tym #wroclaw XDD Ja myślałem, że już dawno Ukraina dokonała aneksji ale widzę, że większość hinduska też się dobrze urządza #wroclaw #polska #4konserwy
Znany i lubiany zlot organizowany jak co roku w Radawie dyskryminuje mężczyzn. Wejściówka to aż 200zł, dla Amazonek wejściówka za darmo. Co zrobić aby zostać amazonką? Wystarczy być kobietą na motocyklu. Oto obraz spermiarstwa rodem z wykopu
@quescik1: dokładnie, w koreańskich restauracjach we Wrocławiu i na Bielanach dają zimną wodę w karafkach za free i wcale nie kranówa tylko z dużej butli. Ale wystarczy poprosić. Do tego przystawki bez limitu, jak się skończą to wystarczy zapytać o więcej
@Siwa_Baba: policja powinna przyjąć zgłoszenie, ale polecam komentarze na głównej stronie wypoku. To jest konflikt rodzinny a pokrzywdzony też nie jest święty co też na tym filmiku widać jak z bara zaczepia.
Naciapane w tym mieście dosłownie wszystkiego co się da. Chyba jedyne miasto na świecie że na jednej ulicy możesz znaleźć: - średniowieczny kościół - barokową kamienicę - renesansowy pałac - twardy socrealizm - wolnostojący blok PRL
Co jest z tymi szczurami we #wroclaw ? Ostatnio po Nadodrzu latają jak poyebane i niczego się nie boją za dnia. Owszem, są tutaj od zawsze ale nigdy za dnia ich nie widziałam…
Halo #wroclaw Niedługo wybieramy się z młodym na wakacje do Wrocławia. Jak najlepiej poruszać się po mieście: taxi, Uber? Biorąc pod uwagę, że młody musi jeździć w foteliku. Są jakieś aplikacje do zamawiania taxi z fotelikiem?
@NocnyMotyl: Ale jak już się upierasz na taksówkę to Uber raczej nie posiada fotelika, radio taxi serc mają fotelik jeśli zgłosisz dyspozytorowi odpowiednio wczesnie
Kupię gdzieś we Wrocławiu knedliki, ale takie do domu, żeby sobie jak człowiek gulasz po czesku zrobić? Wiem, że mogę zrobić kluski na parze, ale to jedna nie to samo.
jak co roku w lato mówię sobie, że pozbędę włochów na ciele bo pocę się przeokrutnie (głównie nogi, brzuch i klata). Okazjonalnie goliłem maszynką ale zajmuje to w ciul czasu. Nie wiem czy bawić się samemu z jakimiś plastrami i kremami czy lepiej od razu uderzyć do gabinetu gdzie mi to ogarną raz a dobrze. Jak macie jakieś polecajki we #wroclaw to chętnie przygarnę. Laser niestety odpada ze