Servus. Czy byłby ktoś chętny na akcję wymienienia się paczkami ze słodyczami? Mieszkam od paru lat w Niemczech i brakuje mi często polskich słodkości. Chętnie wysłałabym paczkę z najlepszymi (według mnie) słodyczami z rajchu w zamian za taką z polskimi. (ʘ‿ʘ) #akcja #niemcy #slodycze
#niemcy #pytanie #gry Jestem 50km od Hamburga. W jakich sklepach w Niemczech znajdę stoiska z grami? Chodzii głównie o takie działy gdzie znajde też figurki, gadżety etc. Bylem w martkauf i coś tam znalazłem ale mały to dział był
Mirasy jaki serwis polecacie do transferu paczki z Niemiec do Polski - tzn. sprzedawca wymaga niemieckiego adresu…? Czyli coś ala Polamer w USA tylko ze w Niemczech :). Zamawiam na magazyn niemiecki i z magazynu pchają do PL. Jednorazowo potrzebuje …. nie, żaden black frojdaj. Widzę ze sporo tego sypnęło, nawet na Allegro wiec może ktoś ma Feedback gdzie najbezpieczniej uderzyć? #zakupy #niemcy
#informatyka #komputery Mam problem z połączeniem pulpitu zdalnego z innym komputerem za pomocą domyślnego programu z windows 7. Problem jest taki, że można się połączyć z każdym kontem, tylko nie administratora. Ktoś zna ten problem?
1. Rozejrzyj się po mapach Googla i znajdź ciekawe miejsce, które jest dosyć blisko - ale nigdy tam nie byłeś. Sprawdź je 2. Przyroda marnieje za oknem, ale wciąż możesz mieć ją w domu - udekoruj swój parapet zielenią. 3. Byłeś kiedyś w sklepie i zobaczyłeś coś, co nie wiesz jak smakuje albo nigdy nie użyłeś tego w gotowaniu? To doskonały moment, żeby teraz spróbować... Chia, kuskus, jarmuż albo bataty? Użyj nowego składnika podczas
Potrzebuje kupić jakiś koc ale taki z np srebrna jedną stroną. Chce przewozić psa w samochodzie o zależy mi żeby pies był na czymś co się nie ślizga (koc), a z drugiej strony miało warstwę która nie przepuści wilgoci z brudnych łap. Jak by ktoś mógł coś podpowiedzieć to będę wdzięczny. Samochody różne.
@wemnieplywaswiatecznykarp: no właśnie teraz zauważyłem, ze to jednak nie będzie jutro :( sugerowałem się tym, ze to DHL Express a oni zawsze na następny dzień są :)
@wemnieplywaswiatecznykarp: ja go właśnie ze względu na aparat kupiłem :) byłem dzisiaj testować jak sobie poradzi z jesiennymi klimatami :)
@jason_bourne: czytnika rzadko używam, ale z bateria to faktycznie kiepsko troszku, musiałem go już dzisiaj pod powerbanka podłączyć bo by do wieczora nie wytrzymał
Teraz wszystkie oczy na tag #mirkowyzwanie, bowiem rozpoczynamy jesienną edycję! ( ͡°͜ʖ͡°)
Jest to zabawa polega na wykonaniu jednego z dostarczonych trzech zadań. W akcji pojawia się czynnik mocno losowy, nie wiadomo jakie wyzwanie otrzymacie. Czy coś łatwego, czy może zmierzenie się z trudnością. Zabawa pomoże zmotywować do działania, do zmiany swoich nawyków czy też przełamania własnej nieśmiałości lub uprzedzeń. Chcąc zapisać do akcji, należy w tym
@kacpervfr: z paczkomatami będziesz miał ciężko, bo trzeba się rejestrować, ale możesz sobie wysłać do punktu, wtedy wystarczy dowód osobisty do odbioru.
#akcja #niemcy #slodycze