Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fishuur

Fishuur

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34969
  • Znaleziska 2663
  • Mikroblog 32306
  • Obserwujący 28
  • Obserwowane 96

475

Mały chłopiec zmarł po szczepieniu

Mały chłopiec zmarł po szczepieniu

Tragedia w Gąsawie. Sześciomiesięczny chłopiec zmarł kilka dni po szczepieniu. Jedna z podanych dawek okazała się przeterminowana. Czy to mogło być przyczyną śmierci -na razie nie wiadomo. Sprawa jest badana przez odpowiednie służby. To wydarzenie może stać się argumentem dla przeciwników szczepień.

dariusz_
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.10.2025, 19:11:30
  • 207
  • #
    szczepienia
  • #
    medycyna
Fishuur
Fishuur 21.10.2025, 08:11:24 via Wypiek
  • -1
Co prawda potrącił go samochód, ale niesmak pozostał
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

366

Aldi ma w Polsce 384 sklepy . Ciągle przynosi olbrzymie straty

Aldi ma w Polsce 384 sklepy . Ciągle przynosi olbrzymie straty

W Niemczech Aldi Nord i Aldi Süd to największy konkurent Lidla czyli jeden z dwóch najbardziej popularnych dyskontów ale w Polsce nadal rentowność Aldi jest na dużym minusie. W ub.r. firma zanotowała ponad 0,5 miliarda zł straty.

Poludnik20
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 12.10.2025, 08:34:51
  • 252
  • #
    aldi
  • #
    handel
  • #
    sklepy
  • #
    niemcy
Fishuur
Fishuur 12.10.2025, 15:32:35 via Wypiek
  • 22
@sztygar

Jednak problemem tego sklepu są czesto parkingi obwarowane przez APCOA oraz okrojony personel, ktory włóczy sie po sklepie i trzeba go szukać by usiadl do kasy.


Oj tak. Rzadko jestem w tym sklepie, ale jak już jestem to zawsze na kasach nikogo nie ma i czekam aż ktoś podejdzie i pozwoli zapłacić za zakupy XD

799

Bezpieczna droga samochodem do szkoły

Pokaż treści 18+

Bezpieczna droga samochodem do szkoły

Po raz kolejny dzieci w samochodach są ważniejsze, niż dzieci piesze. Policja robi wszystko, by można było zaparkować pod samym wejściem szkoły podstawowej. Utrudnianie ruchu to pojęcie nieznane służbom w okolicy ul. Astronautów w Warszawie. Samochody są po prostu święte. Chcesz wesprzeć moją działa

maria_kiribati
z
youtube.com
dodany: 12.10.2025, 07:02:17
  • 217
  • #
    stopcham
  • #
    konfitura
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
Fishuur
Fishuur 12.10.2025, 10:32:35 via Wykop
  • 84
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fishuur
Fishuur 08.10.2025, 15:35:26
  • 30
Pyk pyk pyk, kolejny zestaw greckich kotków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patrzcie jaki grubas, aż się skala na wadze skończyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koteczkizprzypadku #greckiekotki
Fishuur - Pyk pyk pyk, kolejny zestaw greckich kotków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patrzcie jaki gruba...

źródło: 1000007058

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fishuur
Fishuur
Autor
08.10.2025, 15:38:33 via Wypiek
  • 13
@Fishuur
Fishuur - @Fishuur

źródło: 1000006881

Pobierz
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
Autor
08.10.2025, 15:39:49 via Wypiek
  • 12
@Fishuur
Fishuur - @Fishuur

źródło: 1000006811

Pobierz
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 06.10.2025, 11:49:14
  • 91
Kolejny dzień, kolejne kotki na wyspie

Poranna sprzeczka dwóch kotek, ogon nastroszony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koteczkizprzypadku #greckiekotki
Fishuur - Kolejny dzień, kolejne kotki na wyspie

Poranna sprzeczka dwóch kotek, ogon...

źródło: 1000006757

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fishuur
Fishuur
Autor
06.10.2025, 11:49:56 via Wypiek
  • 40
@Fishuur maluch niedaleko plaży
Fishuur - @Fishuur maluch niedaleko plaży

źródło: 1000006761

Pobierz
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
Autor
06.10.2025, 11:50:47 via Wypiek
  • 36
@Fishuur tutaj biedaczek jakiś problem z oczkiem ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Fishuur - @Fishuur tutaj biedaczek jakiś problem z oczkiem ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: 1000006768

Pobierz
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 05.10.2025, 07:05:36
  • 60
Ale jest tych koteczków na Rodos

#koteczkizprzypadku
Fishuur - Ale jest tych koteczków na Rodos

#koteczkizprzypadku

źródło: 1000006706

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fishuur
Fishuur
Autor
05.10.2025, 07:05:54 via Wypiek
  • 34
@Fishuur
Fishuur - @Fishuur

źródło: 1000006698

Pobierz
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
Autor
05.10.2025, 07:06:22 via Wypiek
  • 33
@Fishuur
Fishuur - @Fishuur

źródło: 1000006685

Pobierz
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 25.09.2025, 10:03:48
  • 38
Dzisiaj odcięcie drugiej dywidendy na PZU, ale zajebiście (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DamnSon155
DamnSon155
DamnSon155
25.09.2025, 10:12:48 via Wykop
  • 4
@Fishuur: oj kusi sie zaladowac
  • Odpowiedz
gasu_kurobikari
gasu_kurobikari
25.09.2025, 10:25:42 via Wykop
  • 11
@Fishuur: nie nadążam z uśrednianiem.
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 14.09.2025, 07:29:31
  • 38
Coś tam jeszcze zdążyły zakwitnąć hibiskusy w tym roku ʕ•ᴥ•ʔ Kwiat w pełnym rozkwicie jeden dzień się utrzymuje, ale i tak robi wrażenie. Fajnie, że przezimowały bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia.

#rosliny #ogrodnictwo #kwiaty
Fishuur - Coś tam jeszcze zdążyły zakwitnąć hibiskusy w tym roku ʕ•ᴥ•ʔ Kwiat w pełnym...

źródło: 1000006575

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fishuur
Fishuur
Autor
14.09.2025, 07:29:55 via Wypiek
  • 20
@Fishuur
Fishuur - @Fishuur

źródło: 1000006582

Pobierz
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
Autor
14.09.2025, 07:30:08 via Wypiek
  • 18
@Fishuur
Fishuur - @Fishuur

źródło: 1000006579

Pobierz
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 10.09.2025, 08:38:35
  • 43
Dzisiaj Matki Boskiej Pieniężnej i wyprzedaże na giełdzie, żal nie skorzystać. Ukroi mi pani 10 deko tego Orlenu

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LimboNoir
LimboNoir
10.09.2025, 08:40:37 via Wykop
  • 3
@Fishuur: do tego 10 i wypłata
  • Odpowiedz
supremin1
supremin1
10.09.2025, 09:22:46 via Wykop
  • 5
@Fishuur: ojojojoj 3kg mi sie ukroiło może być?
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 10.09.2025, 08:25:57
  • 5
Firma rozsyłała komunikację wewnętrzna z akcją krwiodawstwa to wziąłem udział i pierwszy raz oddałem krew. Sympatyczna atmosfera, wszystko poszło bezproblemowo. Trochę się bałem, bo dwa tygodnie temu jak miałem badania krwi to wyszła hemoglobina 13,4, ale dzisiaj już miałem 14,9 XD Paczka z dwoma dniami wolnymi odebrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krwiodawstwo
Fishuur - Firma rozsyłała komunikację wewnętrzna z akcją krwiodawstwa to wziąłem udzi...

źródło: 1000006555

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robertuss
Robertuss
10.09.2025, 09:01:29 via Wykop
  • 2
@Fishuur: Brawo! Każdy krwiodawca kiedyś tak zaczynał ;)
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 29.08.2025, 18:15:00
  • 25
Wracam sobie z pitcerni a tutaj dwa #koteczkizprzypadku w salonie fryzjerskim ʕ•ᴥ•ʔʕ•ᴥ•ʔ
Fishuur - Wracam sobie z pitcerni a tutaj dwa #koteczkizprzypadku w salonie fryzjersk...

źródło: 1000006475

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fishuur
Fishuur 26.08.2025, 13:54:12
  • 16
Zara lato minie, a ten jak nie zakwitnął tak nie zakwitnie XD Sznela sznela panie Hibiskus

#rosliny #ogrodnictwo
Fishuur - Zara lato minie, a ten jak nie zakwitnął tak nie zakwitnie XD Sznela sznela...

źródło: 1000006457

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fishuur
Fishuur
Autor
26.08.2025, 13:54:26 via Wypiek
  • 5
@Fishuur
Fishuur - @Fishuur

źródło: 1000006459

Pobierz
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
Autor
26.08.2025, 14:03:33 via Wypiek
  • 7
@Mariusz_Datecki w tamtym roku 13 sierpnia już było kwitnięcie pełna moc
Fishuur - @Mariusz_Datecki w tamtym roku 13 sierpnia już było kwitnięcie pełna moc

źródło: 1000003931

Pobierz
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 10.08.2025, 13:45:12
  • 7
Dawno nie wstawiałem kreweteczek. Ogórek i marchewka dzisiaj na obiad ʕ•ᴥ•ʔ

#akwarystyka #krewetki
Fishuur - Dawno nie wstawiałem kreweteczek. Ogórek i marchewka dzisiaj na obiad ʕ•ᴥ•ʔ...

źródło: 1000006331

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fishuur
Fishuur
Autor
10.08.2025, 13:53:50 via Wypiek
  • 2
@SylwiaGlus szare wyjdą z mieszania Neocaridin, a ja mam Caridiny, u których dziedziczenie kolorów działa inaczej
  • Odpowiedz
SylwiaGlus
SylwiaGlus
10.08.2025, 13:55:00 via Wykop
  • 1
@Fishuur: oo oki, poczytam, dziękuję
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 06.08.2025, 18:00:10
  • 8
Układamy sobie klocki z kobitkom

#lego
Fishuur - Układamy sobie klocki z kobitkom

#lego

źródło: 1000006292

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
06.08.2025, 18:05:52 via Wykop
  • 1
@Fishuur: a kobita jakaś taka dosyć, czy byle co jakieś?
z fartem
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
Autor
06.08.2025, 18:11:39 via Wypiek
  • 2
@Hissis pierwsza klasa
z pierdem
  • Odpowiedz

1490

Żydzi naśmiewają się w tv ze śmierci głodowej 4 letniej dziewczynki w Gazie

Pokaż treści 18+

Prezenterzy Shimon Riklin i Tamir Morag żartowali z gośćmi w studiu programu codziennego Riklin i spółka kosztem matki z Gazy, której córka zmarła z głodu, wyśmiewając ją i sugerując, że wygląda tak dobrze że na na pewno zagłodziła na śmierć swoją córkę pozbawiając jej jedzenia

airaG
z
youtube.com
dodany: 05.08.2025, 21:52:18
  • 191
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    gaza
  • #
    zydzi
  • #
    ludobojstwo
  • #
    zbrodniewojenne
Fishuur
Fishuur 06.08.2025, 05:27:32 via Wypiek
  • 308
Jak się chowali w piwnicach przed Niemcami to im tak nie było do śmiechu XD
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fishuur
Fishuur 21.07.2025, 09:34:36
  • 89
Kocur musi być

#koty #pokazkota
Fishuur - Kocur musi być

#koty #pokazkota

źródło: 1000006130

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fishuur
Fishuur
Autor
21.07.2025, 09:44:07 via Wypiek
  • 10
@Zgrywajac_twardziela to, że mu wycięli jajka nie oznacza, że to kotka :/
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
21.07.2025, 09:47:50 via Wykop
  • 3
@Fishuur: c*** skomentowane xd
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 13.07.2025, 17:45:52
  • 0
#hydraulika #diy

Jak wymienić uszczelkę w takiej głowicy w kranie? Wcześniej jak coś takiego robiłem to w tym miejscu była śrubka XD Odkręcałeś, wymieniałeś, zakręcałeś. Ale tutaj nie widzę nic to odkręcenia, uszczelka siedzi w miejscu
Fishuur - #hydraulika #diy

Jak wymienić uszczelkę w takiej głowicy w kranie? Wcześni...

źródło: 1000006100

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jarek_P
Jarek_P
13.07.2025, 18:25:08 via Wykop
  • 3
a uszczelka nie chce wyjść


@Fishuur: podejrzewam, że ona jest tylko nadziana na ten metalowy grzybek, stara pewnie już stwardniała, nie ściągniesz bez rozwalenia, nową elastyczną założysz spokojnie. Dla pewności jednak rób to jutro, gdy będzie szansa, na szybko podjechać do sklepu po nową głowiczkę :)
  • Odpowiedz
janznetu
janznetu
13.07.2025, 20:21:21 via Wykop
  • 1
@Fishuur: wrzuć to do gorącej wody, podważ czymkolwiek uszczelkę, zdejmij, obróć i używaj kolejne kilka lat. Włóż jeszcze palec w otwór w baterii i sprawdź czy miejsce, do którego przylega uszczelka jest równe. Jak są wzery, to wymiana baterii, albo założenie bardzo miękkiej uszczelki i mocniejsze dokręcanie kurka.
  • Odpowiedz

355

Konserwatyści z całego świata przenoszą się do Rosji na specjalnych wizach

Pokaż treści 18+

Konserwatyści z całego świata przenoszą się do Rosji na specjalnych wizach

Moskiewska "Wiza Wspólnych Wartości" zaprasza do osiedlenia się w Rosji konserwatywnych imigrantow, którzy są przeciwko "LGBT, woke i globalizmowi" Wystąpiłp o nią na razie 1156 osób. Ludzie ci są pozniej wykorzystywani przez rosyjską propagandę.

R187
z
dw.com
dodany: 11.07.2025, 04:39:08
  • 280
  • #
    rosja
  • #
    bekazprawakow
  • #
    konserwatyzm
  • #
    neuropa
  • #
    wiza
Fishuur
Fishuur 11.07.2025, 05:02:44 via Wypiek
  • 111
Ale, że tak wyjechać do ostoi konserwatywnych wartości? Nie no, tyle to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fishuur
Fishuur 29.06.2025, 07:15:44
  • 7
Dzisiaj niedziela z nakazem handlu. Byłem świadkiem jak handlokomando wyłapuje ludzi w parku i zawozi ich do centrów handlowych

#zakazhandlu #niedzielahandlowa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I.....4
I.....4
konto usunięte 29.06.2025, 07:18:50 via Wykop
  • 3
@Fishuur: trzeba handlować, na złość wszystkim, idźcie chociaż po gume kulke i zapłaćcie kartą
  • Odpowiedz

365

Jak działa bomba penetrująca

Pokaż treści 18+

Jak działa bomba penetrująca

Na przykładzie amerykańskiej bomby GBU-57. Analiza mechaniki wbijania się w twarde podłoże ze skał

av18
z
youtube.com
dodany: 25.06.2025, 10:29:21
  • 57
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wojsko
  • #
    uzbrojenie
  • #
    bron
  • #
    fizyka
Fishuur
Fishuur 26.06.2025, 14:37:48 via Wykop
  • 0
Dzięki Matemaks, przyda mi się na maturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 29
  • Strona 13 z 29
  • >
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.01.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.06.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking