Byłem dziś w urzędzie skarbowym załatwić dwie sprawy.
Wynajmuje mieszkanie i chciałem odprowadzać od wzbogacenia podatek. Wyczytałem że 8,5% mam płacić od tego.
Pani w okienku zapytała się ile chciałbym płacić, poczułem się zmieszany ale powiedziałem że przyjechałem właśnie takich rzeczy się dokładnie dowiedzieć. No to dostałem odpowiedź że ona nie wie.
Druga sprawa wziąłem w dzierżawę działkę typu ROD na szkoleniach ich prawnik mówił. Muszą państwo iść do urzędu skarbowego i zapłacić podatek.
Wynajmuje mieszkanie i chciałem odprowadzać od wzbogacenia podatek. Wyczytałem że 8,5% mam płacić od tego.
Pani w okienku zapytała się ile chciałbym płacić, poczułem się zmieszany ale powiedziałem że przyjechałem właśnie takich rzeczy się dokładnie dowiedzieć. No to dostałem odpowiedź że ona nie wie.
Druga sprawa wziąłem w dzierżawę działkę typu ROD na szkoleniach ich prawnik mówił. Muszą państwo iść do urzędu skarbowego i zapłacić podatek.
















Gdzie dobrze zjem dzisiaj nad Zegrzem. Preferowana ryba
złoty lin serock
złoty okoń serock
choose one