Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Evert

Evert

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22716
  • Znaleziska 2734
  • Mikroblog 19982
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 97

499

Licha drabina i nielichy robotnik wnoszący na barku duży stalowy dwuteownik

Licha drabina i nielichy robotnik wnoszący na barku duży stalowy dwuteownik

Gdzieś na budowie w Londynie.

WuDwaKa
z
liveleak.com
dodany: 01.05.2017, 16:56:51
  • 134
  • #
    londyn
  • #
    uk
  • #
    budowa
  • #
    stal
  • #
    budownictwo
  • #
    strongman
Evert
Evert 02.05.2017, 09:07:31
  • 0
@alasicannotswim: dostajesz minusy bo dalej są ludzie którzy uważają, że 60funtów dniówki jest ważniejsze niż ich kręgosłup

313

Amerykanie odcięci od cywilizacji, czyli Amisze!

Amerykanie odcięci od cywilizacji, czyli Amisze!

Amisze to sekta w USA licząca niemal 200 tysięcy ludzi w samej Pensylwanii. Mimo wszechobecnej technologii i udogodnień XXI wieku, żyją niemal jak w wieku XIX jednak występuje tutaj mnóstwo zabawnych paradoksów.

HVenom
z
youtube.com
dodany: 27.04.2017, 16:10:29
  • 128
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
  • #
    ameryka
  • #
    sekty
  • #
    technologia
  • #
    smieszne
Evert
Evert 28.04.2017, 12:21:31
  • 8
Kiedyś oglądałem chyba galileo, i tam pokazywano jak żyją amisze. Po obejrzeniu nie miałem najlepszego wrażenia na ich temat. Niby religia zabrania posiadania telefonu czy zamrażarki w domu, ale nie zabrania posiadania telefonu na terenie kościoła - gdzie każdy kto chce (z małej społeczności) może skorzystać z telefonu. Z zamrażarką też to fajnie obchodzą - wynajmują zamrażarkę od wujka Johna, który trzyma ją w wentylowanej szopie z innymi 20 zamrażarkami (wszystkie rzekomo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Evert
Evert 27.04.2017, 18:05:54
  • 1
#motoryzacja #samochody
mirki jakie wycieraczki? takie zwykłe przegubowe (paaanie co pan będziesz kombinował) czy bezprzegubowe? Chciałem kupić wycieraczki (guma w starych sparciała) i zastanawiam się czy jest jakaś różnica w cenie? np.
http://allegro.pl/opel-corsa-c-00-06-plaskie-wycieraczki-20-18-i6613170735.html
czyli jakikolwiek komplet za 25zł za 2 wycieraczki czy
bezprzegubowe firmy "Best Deal" za 23zł za sztukę
bezprzegubowe Bosha za 30zł za sztukę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ziemniag
ziemniag
27.04.2017, 22:11:10
  • 1
@Evert: bez znaczenia
  • Odpowiedz
inga-kasztelan
inga-kasztelan
11.05.2017, 20:42:39
  • 1
Też ich użytkuję i zmieniam je zazwyczaj w tym samym czasie gdy zmieniam opony po sezonie zimowym. Uważam, że należy dbać o swoje bezpieczeństwo i poprawiać swój komfort jazdy. Wybrałam te z serii Visee Aquatec, muszę przyznać, ze dzięki podpowiedzi brata dokonałam dobrego wybóru. Wycieraczki mają wzmocnione pióra co podobno przekłada się na ich dłuższe użytkowanie. Ponadto na plus przemawia fajna cena, a co najważniejsze dobrze zbierają wodę i cicho pracują.
  • Odpowiedz
Evert
Evert 23.04.2017, 10:24:25
  • 3
#kiciochpyta
Orientuje się ktoś jak to jest z czasowym meldunkiem? Muszę się zameldować czasowo w pewnym mieście, a nie mam pewności czy od razu podpisze umowę na najem stancji, mam za to rodzinę w tym mieście. Czy muszę napisać jakąś umowę pomiędzy mną a wujkiem, że ten zgadza się przyjąć mnie pod swój dach (czy może umowa najmu?)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Evert
Evert 16.04.2017, 04:48:57
  • 3
yt obchodzi zabezpieczenia ew jakaś awarię adblocków mam
minutowa reklama aby posłuchać piosenki na yt i oni się dziwią, że ludzie nie lubią reklam prawie jak w radio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1097

Kolejny przerażający dowód na brutalnośc policji w USA...

Pokaż treści 18+

Kolejny przerażający dowód na brutalnośc policji w USA...

...Sankt Petersburg ,Floryda ,Stany Zjednoczone

konto usunięte
z
liveleak.com
dodany: 01.04.2017, 06:09:10
  • 70
  • #
    swiat
Evert
Evert 01.04.2017, 10:42:53
  • -3
@NoKoments: łap plusa
kiedyś to było, nie to co teraz
wzięli by takiego do wojska to byłby chłop, a nie p---a w rurkach

292

NBP zarabia miliony na rezerwach złota w Londynie

NBP zarabia miliony na rezerwach złota w Londynie

NBP od II wojny światowej 98 ton złota przechowuje w Londynie. Musi za to płacić. Ale okazuje się, że również całkiem dobrze na tym zarabia - informuje Ministerstwo Finansów. W ostatnich trzech latach NBP zarobił na zdeponowanym złocie 73 mln zł.

Bankierpl
z
bankier.pl
dodany: 29.03.2017, 10:32:37
  • 109
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    zloto
  • #
    pieniadze
  • #
    inwestycje
  • #
    inwestowanie
Evert
Evert 30.03.2017, 06:57:25
  • -2
@Pitrso: skoro to takie proste to dlaczego jeszcze nikt nie połasił się na darmowe polskie złoto?

423

Polacy uciekają z Wielkiej Brytanii. Eksperci alarmują: cała gałąź...

Polacy uciekają z Wielkiej Brytanii. Eksperci alarmują: cała gałąź...

Pracownicy z Polski i innych państw nie czekają na Brexit i wyjeżdżają z Wysp. Tymczasem na budowach zaczyna brakować pracowników.

konto usunięte
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.03.2017, 20:19:59
  • 265
  • #
    polska
  • #
    uk
  • #
    emigracja
Evert
Evert 22.03.2017, 07:04:44
  • -3
Skala "ucieczek" jest ogromna. Tincknell dodaje, że brytyjska budowlanka opiera się w znacznej mierze na pracownikach z Europy Środkowo-Wschodniej. – Znam dewelopera, który miał 15 tys. pracowników przed świętami. Po świętach wróciło zaledwie 11 tys. osób - powiedział.


tylko, że co roku na okres świąt wraca większość guwno pracowników (takich bez specjalnego doświadczenia), bo nie ma takiego zapotrzebowania na ich pracę. (go home, no work today)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

467

FILM - Szturm antyterrorystów! Zatrzymanie Hossa!

FILM - Szturm antyterrorystów! Zatrzymanie Hossa!

Wczoraj na wykopie pojawił się artykuł o zatrzymaniu "Hossa" twórcę metody oszustw "na wnuczka". Arkadiusza Ł. schwytali w Warszawie poznańscy "łowcy głów", warto również oglądnąć film z tej akcji!

krzysiek-wesoly
z
youtu.be
dodany: 17.03.2017, 11:07:30
  • 159
  • #
    polska
  • #
    hoss
  • #
    policja
  • #
    warszawa
  • #
    poznan
  • #
    ciekawostki
Evert
Evert 17.03.2017, 18:48:17
  • 1
@grzylen: dają, a 2 tygodnie wcześniej dostaje pismo z potwierdzeniem odbioru o stawieniu się na najbliższym komisariaci

656

Bolesna premiera Nintendo Switch

Bolesna premiera Nintendo Switch

CrowbCat uderza ponownie - tym razem na tapecie najnowsza konsola Nintendo.

FrankJUnderwood
z
youtube.com
dodany: 06.03.2017, 22:02:37
  • 213
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    nintendo
  • #
    nintendoswitch
  • #
    swiat
  • #
    konsole
Evert
Evert 07.03.2017, 07:22:44
  • 7
@Axelio: a nintendo wii? te z tymi pilotami i takim nunczaku sprzedawało się całłkiem nieźle (podobno 102mln wg. gamespot), nintendo wii u pomimo pomimo porażki sprzedano tylko 12mln sztuk. Pomimo tego, że wii odbiegało od xboxa i ps3 to odnieśli duży sukces (chyba przez nietypowe sterowanie i gry)

385

Starożytne petroglify przedstawiające humanoidalne istoty

Starożytne petroglify przedstawiające humanoidalne istoty

Kompilacja najciekawszych petroglifów przedstawiających humanoidalne istoty. Na wielu z nich wyglądają jakby miały na sobie skafandry astronautów, hełmy czy kombinezony oraz dziwną budowę ciała. Warto zastanowić się, czy to efekt wybujałej wyobraźni czy też próba odwzorowania przybyszów z kosmosu.

Gorti
z
youtube.com
dodany: 06.03.2017, 12:09:01
  • 64
  • #
    kosmiczneopowiesci
  • #
    ufo
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    swiat
  • #
    rozrywka
Evert
Evert 07.03.2017, 06:52:50
  • 13
Warto zastanowić się, czy to efekt wybujałej wyobraźniczy też próba odwzorowania przybyszów z kosmosu.

jakoś ten wytłuszczony tekst jest częściej pomijany
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

412

Okolice Terespola: Kierowca ciągnął psa na linie za samochodem.

Pokaż treści 18+

Okolice Terespola: Kierowca ciągnął psa na linie za samochodem.

"Ktoś holuje psa za samochodem" - takie zgłoszenie z okolic Terespola w woj. lubelskim otrzymała policja. Służby zawiadomił pan Tomasz, który zauważył auto, a obok niego psa na lince holowniczej. Nagranie przedstawiające zdarzenie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zdejm_Kapelusz
z
kontakt24.tvn24.pl
dodany: 01.03.2017, 10:49:36
  • 51
  • #
    polska
  • #
    psy
  • #
    patologiazewsi
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    zwierzaczki
  • #
    rakcontent
Evert
Evert 02.03.2017, 07:06:36
  • 0
@gophffer: oczekujesz logicznego myślenia po ludziach którzy w przypadku okaleczenia (specjalnego i nie specjalnego to jedeno i to samo) zwierzaka chcą zasady oko za oko
Evert
Evert 27.02.2017, 07:46:16
  • 2
#oscary2017
Jak już przy oskarkach to może mi tkoś powie jak to jest z tymi filmami? Każdy film pełnometrażowy z takiego 2017 jest brany pod uwagę, czy tylko jakoś specjalnie zgłoszone? Taki "juror" ogląda wszystkie filmy zgłoszone czy tylko specjalnie wytypowane czy jeszcze inaczej?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

parys88
parys88
27.02.2017, 07:53:42
  • 0
@Evert: samowolka, głosuje kilka tysięcy osób, nawet nie muszą oglądać filmów, glosują jak im się podoba. Dem chyba nakręcił o tym ostatnio odcinek, jak to po kolei wygląda.
  • Odpowiedz
Evert
Evert 22.02.2017, 11:20:39
  • 2
#pit
Mirki może się orientujecie jak to jest z tymi pitami bo pierdołą z tej strony która nigdy tego nie wypełniała
w poprzednim roku pracowałem za granicą przez pośrednictwo pracy w uk (legalnie z tymi ich NiN'ami), do tego zacząłem staż (możecie się śmiać, już się przyzwyczaiłem do tego)
dostałem pit od pracodawcy (ze stażu)
teraz wypełniając pit mam uwzględnić dochody z uk? tzn wypełniając nowy pit mam sumować dochody
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

566

Pobił, bo zajechał mu drogę. Usłyszał wyrok

Pobił, bo zajechał mu drogę. Usłyszał wyrok

Na rok bezwzględnego więzienia został skazany Hubert Ż., który we wrześniu 2015 r. w Poznaniu pobił duńskiego kierowcę, gdy ten zajechał mu drogę. Gdy obaj wysiedli ze swoich aut, poznaniak kopnął Duńczyka w twarz i zaczął okładać pięściami. Nagrała to kamera w samochodzie innego...

Special_ONE
z
polsatnews.pl
dodany: 21.02.2017, 18:19:14
  • 108
  • #
    polska
  • #
    kultura
Evert
Evert 22.02.2017, 06:39:31
  • -1
@havermeyer: kara śmierci nie była by bardziej humanitarna?

502

BOR w akcji czyli VIP-y pod ochroną.

BOR w akcji czyli VIP-y pod ochroną.

Rożne sytuację związane z głośnym ostatnio tematem dotyczącym funkcjonowania BOR-u. Sposoby zabezpieczania przejazdów kolumn z VIP-ami.

piotr1900
z
youtube.com
dodany: 11.02.2017, 18:00:12
  • 165
  • #
    polska
Evert
Evert 12.02.2017, 09:20:35
  • 9
@brylant_brylant: Gabriel Narutowicz został zastrzelony

347

PILNE: Totalne zaskoczenie! Wiadomo kto doniósł na Ośrodek Monitorowania...

PILNE: Totalne zaskoczenie! Wiadomo kto doniósł na Ośrodek Monitorowania...

Okazuje się jednak, że Stowarzyszenie „wydatkowało otrzymaną kwotę w sposób nieprawidłowy”. To wypłacało bowiem pieniądze dalej do spółki Graviti, opłacając w ten sposób usługi, które nigdy nie były w rzeczywistości świadczone. Stowarzyszenie płaciło też spółce za towary, które ta kupowała i...

brzezinxxx
z
pikio.pl
dodany: 06.02.2017, 21:31:01
  • 71
  • #
    polska
Evert
Evert 07.02.2017, 12:21:24
  • 1
@XineX: sugerujesz, że szanowany i lubiany portal pikio.pl jest w jakiś sposób mało wiarygodny? (nie pytam już o niezależne, zmianynaniebie, niewygodneinfom, brytol.co.uk, pomijane.pl (aż musiałem sprawdzić czy rzeczywiście istnieje portal o takiej nazwie), w sieci, rebelia.pl)
Evert
Evert 07.02.2017, 07:54:01
  • 1
Mam pytanko do mirków zajmujących się digitalart.
Czy jest jakiś konkretny tablet graficzny który polecicie? (możecie też napisać na czym pracujecie lub na czym zaczynaliście i jak wrażenia)
Chciałem kupić Wacom'a One, przez pomyłkę kupiłem S zamiast M i przed zwrotem testowałem go z 30 minut. Pomijam fakt, że tablet chyba był wcześniej przez kogoś używany (2 tłuste odciski na taśmie ochronnej na części tabletu + 1 rozcięta naklejka) to oczekiwałem trochę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zupa_z_kasztana
zupa_z_kasztana
07.02.2017, 11:07:36
  • 2
@Evert: Najważniejsze, żeby to był wacom. :D A co do konkretnego modelu, dużo zależy od budżetu. Ja pracuję na Intuosie4 M i Photoshopie CS6. Swoją drogą jeśli masz jakieś problemy z płynnym rysowaniem na wacomie, coś się zacina, to zainstaluj starsze sterowniki. Mi pomogło. Do Photoshopa polecam też wtyczkę LazyNezumi.
  • Odpowiedz
Tizukk
Tizukk
Tizukk
08.02.2017, 07:39:51
  • 1
@Evert: zdecydowanie wacom, na start najprostszy model to chyba draw za ok 3 stówki, ale skoro chciałeś M-kę no to nie ma co się cofać, z lepszych modeli jest jeszcze wersja 3D M oraz dalej jest Intuos Pro S jeśli coś bardziej zaawansowanego już chcesz.
  • Odpowiedz

422

Co zrobi rosyjska armia po manewrach na Białorusi?

Pokaż treści 18+

Co zrobi rosyjska armia po manewrach na Białorusi?

„Patrząc na to, w jaki sposób Rosjanie przygotowują się do ćwiczeń Zapad-2017, chociażby zwiększając w sposób nieproporcjonalny do lat poprzednich zamówienia na logistykę, to jest to bardzo niepokojący sygnał, bo mówimy tutaj o zwiększeniach kilkunastokrotnych”

konto usunięte
z
wolnosc24.pl
dodany: 05.02.2017, 20:31:53
  • 146
  • #
    europa
  • #
    geopolityka
  • #
    bialorus
  • #
    rosja
  • #
    wojsko
Evert
Evert 06.02.2017, 10:42:35
  • 2
@zastrzel_Iewaka: co ty p--------z? xD kto "wy", jacy "zdrajcy", czym "śmierdzi" wykop? (już pomijam facebooka i yt) jaka milicja? przecież od przyjmowania donosów o krzywym płocie są odpowiednie urzędy (chyba starostwo), a milicję zlikwidowano w 90.
jak już musisz swoją frustrację do świata wylewać tutaj to rzuć czymś konkretnym (nie liczy się wy, oni, tamci)

397

"12 gniewnych ludzi" z polskim dubbingiem

"12 gniewnych ludzi" z polskim dubbingiem

Fragment legendarnego dubbingu wyreżyserowanego przez Zofię Dybowską-Aleksandrowicz. Inny fragment w powiązanych

niepowtarzalny-dwa
z
vimeo.com
dodany: 30.01.2017, 23:17:04
  • 108
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    film
Evert
Evert 31.01.2017, 09:56:50
  • 4
@Bohun_Zygmund: jeżeli uda się z tego zrobić komedię romantyczną lub kolejną część pitbulla to pewnie zobaczymy
  • <
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 28
  • Strona 22 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.12.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking