Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Evert

Evert

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22708
  • Znaleziska 2732
  • Mikroblog 19976
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 97
Evert
Evert 18.12.2021, 15:09:21
  • 0
#warszawa #lyzwy
ktoś poleci lodowisko kryte gdzie wypożyczę łyżwy? takie większe najlepiej, ostatnio jeździłem ze 3 lata temu, a chciałbym sobie przypomnieć jak się jeździk byłem na osir targówek i to jakieś nieporozumienie, w necie na zdjęciach to lodowisko jest 4x większe, w rzeczywistości to jakaś piaskownica gdzie ludzi jest więcej niż w lidlu na promocji torebek.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Evert
Evert
Autor
18.12.2021, 16:52:37
  • 0
@nalej_mi_zupy: jak wynajmę tam parę łyżew to obojętne, im większe tym lepsze. Nawet bez łyżew to może nawet kupię sobie parę - ale wolałbym nie, bo jeździłbym pewnie 2 razy w roku, a 700zł na łyżwy trochę byłoby mi szkoda
  • Odpowiedz
nalej_mi_zupy
nalej_mi_zupy
18.12.2021, 17:11:46 via iOS
  • 0
@Evert: Jest wypozyczalnia. Tor na stegnach to tor - wiec jezdzi sie w kolko. Plus dla mnie taki, ze nie ma tam gowniakow jezdzacych w poprzek
  • Odpowiedz

451

Nie zgadzał się metraż mieszkania, więc wyburzył ścianę i postawił nową

Nie zgadzał się metraż mieszkania, więc wyburzył ścianę i postawił nową

Niewielka kamienica w Kielcach stała się miejscem dużego konfliktu dwóch rodzin. Ojciec pani Joanny miał wątpliwości w sprawie metrażu swojego mieszkania. Rok temu wyburzył więc ścianę pomiędzy swoim mieszkaniem a pokojem sąsiada i postawił nową, ale w innym miejscu...

Szewczenko
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 30.11.2021, 15:15:54
  • 144
  • #
    polska
  • #
    kielce
  • #
    budownictwo
  • #
    mieszkanie
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
Evert
Evert 01.12.2021, 15:19:07
  • 6
@Poldek0000: ale tu nie chodzi o grubość ściany, a o całe pomieszczenie z balkonem
Evert
Evert 22.11.2021, 12:36:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#silownia #targowek
Ktoś poleci albo odradzi siłownie w Warszawie jak najbliżej centrum M1Marki? Tam jest w okolicy cityfit ale nie wiem jak z obłożeniem, wgl wymaganie peselu do chodzenia na silke to trochę śmieszne, ale nie widzę alternatywy.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlesz
mlesz
22.11.2021, 12:38:03 via iOS
  • 1
@Evert: burneika sports gym
  • Odpowiedz
mlesz
mlesz
22.11.2021, 13:50:23 via iOS
  • 1
@Evert: Chodzilem tam 4 lata temu więc nie powiem ci jak jest dzis
  • Odpowiedz
Evert
Evert 11.11.2021, 01:25:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Luuuudzie kto to widział 60zl uberem za 13 min jazdy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brightsider
Brightsider
11.11.2021, 01:35:08
  • 5
@Evert: 60 zł to jest nic,w Berlinie na ulicy leży
  • Odpowiedz
brakloginuf
brakloginuf
11.11.2021, 03:08:23
  • 1
@Evert: xDD ale jest co wspominac! xD
  • Odpowiedz
Evert
Evert 09.11.2021, 06:49:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#samochody
Mirki pomocy, corsa c rok 2003 1.0 światła mijania nie świecą. Wymieniłem bezpieczniki - 36 i 37 (oba spalone) i nic, może coś źle robię. Wymienione zgodnie z książeczka z sieci która wygląda tak jak moja ale jest 200km odejnie. Jakieś pomysły? Po 15 nie mogę jeździć bo mnie nie widać, a i za dnia jest niebezpiecznie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Evert
Evert
Autor
09.11.2021, 07:27:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@robertx: chyba daruje sobie i podjadę gdzieś, bo zacząłem sprawdzać bezpieczniki wszystkie obok żarówkowych - nawet te co mi świecą i wszystkie są czarne jak na zdjęciu i cos mi mówi że samochód może mieć powiązania z zakładem typu cytryn i gumiak
Evert - @robertx: chyba daruje sobie i podjadę gdzieś, bo zacząłem sprawdzać bezpiecz...

źródło: comment_1636442875OVooKGkR6Jr6nTXityhlqx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
robertx
robertx
09.11.2021, 16:44:46
  • 1
@Evert: Ja kiedyś pół żuka z kumplem rozebrałem jak nie chciał palić a okazało się na koniec, że to stacyjka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Evert
Evert 29.10.2021, 20:55:19
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....k
s.....k
konto usunięte 29.10.2021, 20:55:50
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL
29.10.2021, 21:07:36 via iOS
  • 1
@Evert: Włączyłeś wirowanie po praniu ;) ? A tak na serio to z tego węża którym jest odprowadzana woda to w trakcie odpompowania wody jest taki solidny strumień czy ledwo leci? Jak masz trochę doświadczenia i jakieś narzędzia to: odłączasz pralkę od prądu. Zakręcasz dopływ wody. Spuszczasz wodę z filtra i czyścisz filtr i wsadzasz go z powrotem. Jak masz odkręcane plecy to odkręcasz i na dole masz taką grubą
  • Odpowiedz
Evert
Evert 26.10.2021, 14:51:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#remontujzwykopem mirki jak to wymienić, coś tu jest s---------e ale nie wiem co, Załączamy zdjęcie
Metalowy kołnierz z umywalki sam odszedł, i nie wiem czy ten plastik powinienem wyrwać czy próbować wykręcić
Evert - #remontujzwykopem mirki jak to wymienić, coś tu jest s---------e ale nie wiem...

źródło: comment_1635259890iRbvGBJbRls53qT9CrKi6o.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
26.10.2021, 14:54:24
  • 2
@Evert: na dole rozkręć wszystko ten kołnierz zejdzie sam wtedy.
  • Odpowiedz
brakloginuf
brakloginuf
26.10.2021, 14:56:31
  • 3
@Evert: w-------l to bo majster na sylykon robil, nowy syfon
  • Odpowiedz
Evert
Evert 17.10.2021, 11:38:39
  • 0
#samochody
nawet nie wiem jakich więcej tagów dać, jak czyścicie te przestrzeń na prawo od pedałów? Czasami chciałbym to jakoś przywrócić do porządku, ale nawet jak na mokro wytrę zmywakiem z wodą i płynem jakimś, to mimo wszystko jest to takie brudne, jakaś szczoteczka i specjalny płyn? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, odkurzałem i już - a tamto miejsce było jakie było.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mamFAJNYnick
mamFAJNYnick
17.10.2021, 11:43:27
  • 2
@Evert: tylko tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mamFAJNYnick - @Evert: tylko tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Evert
Evert 11.10.2021, 19:37:23
  • 1
#bialoleka
Pytanie do mirków Warszawiaków - mam mieć budowę w okolicy wschodniej Białołęki. Firma ma mi opłacać kawałek lokum - lepiej na schodzie białołęki czy może gdzieś dalej i dojeżdżać? Wydaje mi się że najbliżej miejsca pracy byłoby ok, aby nie tłus się autem później przez 30minut - pokonując 10km.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlesz
mlesz
11.10.2021, 19:55:17 via iOS
  • 1
@Evert: czemu pytasz? Pszejsz wiadomo że bliżej to lepij
  • Odpowiedz
BoKoR
BoKoR
11.10.2021, 20:27:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Evert: tam już tyle bloków ostatnio nabudowali że trzeba się przyzwyczaić do korków.
Rano pół Białołęki jedzie do centrum a wieczorem wraca. Wszyscy oczywiście się śpieszą, więc jak masz gdzieś skręcić w lewo to sobie stoisz i czekasz aż ktoś cię wpusci.
Bierz jak najbliżej, a najlepiej jakby się dało z buta przejść i przy okazji jeszcze jakaś Biedrę zachaczyć.
  • Odpowiedz
Evert
Evert 28.09.2021, 18:56:44
  • 0
#bhp #buty #budownictwo
Niedawno był podobny wpis, ale trochę innych butów szukam.
Potrzebuję butów na budowę - dużo chodzę, musi mieć metalowy nosek i podeszwę antyprzebiciową. Jest ktoś w stanie coś polecić? Najlepiej za kostkę jak najładniejsze. Budżet do 250zł
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrFen
MrFen
29.09.2021, 05:43:34
  • 1
@Evert: dlaczego chcesz metalowy nosek? Przecież to prehistoria... kompozytowe są dużo bezpieczniejsze bo jak coś na nogę spadnie to przynajmniej blacha ci palców nie odetnie...

O wzmacniane podeszwy też nie powinno być trudno.

Ostatnio patrzyłem, może te ppo?
  • Odpowiedz
Evert
Evert
Autor
29.09.2021, 10:41:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrFen: masz rację źle się sprecyzowalem, chodzi o utwardzony nosek, nie musi to być koniecznie metal. Podeszwa też by się przydała jakąś utwardzana, bo czasami mogę nie zauważyć gwoździa .
  • Odpowiedz
Evert
Evert 22.09.2021, 13:44:20
  • 6
#muzyka #lowroar #deathstranding
k---a, ale ten zespół mi się podoba, podrzuci ktoś coś podobnego?
Evert - #muzyka #lowroar #deathstranding
k---a, ale ten zespół mi się podoba, podrzu...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czehoo
czehoo
22.09.2021, 13:50:54
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

A.....e
A.....e
konto usunięte 22.09.2021, 14:26:32
  • 0
@Evert: umyłby łapę przed nagrywaniem :|
  • Odpowiedz

1196

Morawiecki: mamy w budżecie dużo więcej pieniędzy niż przewidywaliśmy

Morawiecki: mamy w budżecie dużo więcej pieniędzy niż przewidywaliśmy

- Na skutek uszczelnień i rozwiązań, które wdrażamy, mamy w budżecie więcej niż planowaliśmy. Chodzi nawet o 80 mld zł - powiedział we wtorek na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

konto usunięte
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.09.2021, 11:30:57
  • 285
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    budzet
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
Evert
Evert 21.09.2021, 15:02:51
  • 33
@ziarnodlakur: jutro będzie, że minusa nie zauważył w sprawozdaniu

761

Mało nie potrąca dziecka na rowerze pozniej grozi paralizatorem

Pokaż treści 18+

Mało nie potrąca dziecka na rowerze pozniej grozi paralizatorem

Jeszcze d##l sam wrzuca do sieci to nagranie uwazając, ze on tu jest poszkodowany. Zreszta na kanale ma wiecej takich kwiatków, zapewne zaraz go skasuje

Sromota
z
youtube.com
dodany: 21.09.2021, 10:13:21
  • 200
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    patologiazewsi
  • #
    legnica
  • #
    stopcham
Evert
Evert 21.09.2021, 13:57:23
  • 13
@metalmumin: Sam widział dzieciaka sporo wcześniej i nawet komentował co on robi. Czemu od razu nie zatrąbił, tylko zbliżył się na odległość 5m i po zatrąbieniu liczył że on zniknie sprzed maski? Trąbnięcie z daleka też by usłyszał i zjechałby odrazu na prawą krawędź pasa.
Evert
Evert 09.09.2021, 11:38:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#aplikacje #android
Mirki, ktoś poleci aplikacje co automatycznie codziennie po godzinie np 15 odrzuca numery nieznane dzwoniące na kartę SIM nr2? Muszę coś ogarnąć bo po pracy dzwonią i nie można się opędzić.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1804

Zderzenie dwóch tramwajów w Poznaniu, 30 rannych.

Zderzenie dwóch tramwajów w Poznaniu, 30 rannych.

Do zdarzenia doszło kwadrans przed 12.00. Początkowo była wersja, że rannych jest tylko 6 osób, ale z każdą aktualizacją wygląda to gorzej. Teraz jest 30 rannych, na zdjęciach nie wygląda na "lekkie zadrapania". W akcji straż i helikopter LPR.

Koczi_92
z
epoznan.pl
dodany: 05.08.2021, 10:38:57
  • 287
  • #
    polska
  • #
    poznan
  • #
    tramwaje
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    komunikacjamiejska
Evert
Evert 05.08.2021, 11:59:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@Ja_sie_na_tym_znam: ty myślisz że jak motorniczy prasuje koszule? Odciąga dzyndzel i się rozkłada
Evert
Evert 01.08.2021, 19:15:49
  • 0
#eyerim #okulary #wadawzroku #zdrowie #modameska
Zamawiał ktoś kiedyś okulary korekcyjne online?
Przy wyborze szkieł standardowo mam w ofercie wrzucone :
Grubość (indeks) soczewek
Premium+ za 399zł
jak wybiorę utwardzone i odporne na stłuczenia szkło to wybija mi powyższe soczewki premium i wrzuca cenę za 129zł. I teraz pytanie, może ktoś się spotkał z tym wcześniej. Pewnie te utwardzone i odporne na stłuczenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1345

Kierowca BMW próbuje rozjechać ludzi na Podkarpaciu

Kierowca BMW próbuje rozjechać ludzi na Podkarpaciu

Kierowca BMW z Podkarpacia próbuje rozjechać ludzi

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 25.07.2021, 14:30:40
  • 258
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    sport
Evert
Evert 25.07.2021, 17:15:34
  • 23
@yarosh: jak w walce z bossem, daje sygnał gdzie będzie skręcać abyś wiedział gdzie skakać
Evert
Evert 21.07.2021, 16:12:02
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Evert
Evert
Autor
21.07.2021, 19:18:06
  • 1
@Kokos: no tyle k--------m, ale udało się
  • Odpowiedz
K.....s
K.....s
konto usunięte 21.07.2021, 19:42:25
  • 1
@Evert: zuch!
  • Odpowiedz
Evert
Evert 10.07.2021, 06:25:50
  • 1
#morrowind
To ten czas, zaczynam grać w Morrowinda po Polsku, mam wersję z goga
co zainstalować abym miał jak najprzyjemniejszą rozgrywkę i w języku polskim? Przeszedłem jako taki mag połowę questów, ale mam wrażenie że rozumiem 3/4 gry, a duża część lore mi ucieka. Rozumiem, że już na zaczętej grze raczej nie pogram po polsku, więc powinienem to dokończyć i zacząć od nowa, tylko jaki patch pobrać, aby mieć po
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
10.07.2021, 06:31:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Evert: znajdź moda co usuwa j----e skrzekacze
  • Odpowiedz
t.....e
t.....e
konto usunięte 10.07.2021, 09:35:20
  • 4
@Evert: nic nie instaluj, Morrowind nie potrzebuje modów.
  • Odpowiedz
Evert
Evert 06.07.2021, 13:36:15
  • 0
#budownictwo
Mirki, czy miał ktoś do czynienia z uszczelnieniami w betonie wodoszczelnym? Mam sobie otwór wykonany wiertnicą. Przez to ma mi przechodzić rura na deszczówkę, spotkałem się na budowie z uszczelnianiem tego "łańcuchem uszczelniającym".
Czy mieliście do czynienia z systemami uszczelnień takich przejść? Jak tak to jakie konkretnie i czy je polecacie?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KurczakPozogi
KurczakPozogi
06.07.2021, 13:40:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Evert: *sznur uszczelniający, przejęzyczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pan_koralgol
pan_koralgol
06.07.2021, 18:14:13
  • 2
@Evert: jeśli masz ładnie wycięty otwór wiertnicą to tylko łańcuch. Przerobiłem różnego rodzaju uszczelniacze, bentonit itp. I najskuteczniejszy i najprostszy był zawsze łańcuch. Zwróć uwagę że jest to najczęściej spotykany sposób uszczelnienia przejść rurowych w garażach podziemnych.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 28
  • Strona 12 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.12.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking