#rower #mtb Hejka, wrzuciłem posta na reddita i pomyślałem, że tutaj też zapytam. Kupuję nowy rower hardtail MTB. Waham się między dwoma modelami: Giant Fathom 2 Trek Marlin 8 Gen 3 Będzie to mój pierwszy rower od komunii w sumie (ponad 10 lat), więc jeśli chodzi o doświadczenie, to jestem totalnym nowicjuszem. Zamierzam jeździć w weekendy po lasach, szlakach, wzgórzach itp, więc większość będzie na normalnym szlaku. W robocze dni będę jeździł
@PrzekliniakCQ: @MoonlightSh dzięki panowie. Nie spodziewam się żadnego rowerowego Ferrari za tą cenę, ale jako w sumie pierwszy rower da radę widzę. Za rok, dwa albo trzy, jak już będę wiedział co potrzebuję i jak dokładnie moje użycie wygląda to dobiorę jakiś o wiele lepszy rower.
@Dejwor: Do powodow samolotka dodam te: 1. Niezbyt wiadomo co niektore mody robia - np evocationist, solaris touched itd 2. Jeden Archnemesis mod ma wiecej modow w sobie, np +hp +cold damage +cold res +freeze immune itd.
Death stranding z epica. Instaluje przez heroica. Nie mogę za cholere ściągnąć sejwow. Wymuszam download, ale nic nie daje. Jest jakiś sposób dla leszcza czy to na spokój ie ze szwagrem trzeba? #steamdeck
Cześć, Jakie są opcje odpalenia skryptu napisanego w pythonie na innym kompie bez zainstalowanego środowiska? Z tego co wyszukiwarka mówi - To głownie konwerter na plik exe
Jest opcja obejścia tego? W robocie raczej problem byłby z odpaleniem nieautoryzowanego exe ? Przyznam ze opcja lux - to wrzucam folder, klikam ikone i robi swoja prostą robotę.
@woskrosenie: @Wypokowicz93: cyberpunk śmiga normalnie, więc o ile to nie jest grą stricte windows (anty cheaty są z reguły na windowsa ino, więc niektóre multi odpadają) to śmignie normalnie. Starsze gry mogą wymagać trochę majsterkowania przy opcjach
Witajcie Mirasy! Przymierzam się do wymiany dysku w moim ssd. Ogólnie to poradzę sobie z całą "operacją" bez problemu, bo zdarza mi się co nieco grzebać w swoim PC, lecz mam pytanie odnośnie samego kupna tego dysku. Gdzie najlepiej polować czy na allegro czy na jakimś zagraniczym portalu? Interesowałby mnie dysk 1TB jeżeli jest taki w ogóle dostępny #steamdeck
Cześć. Uzywam Pycharma Community na Windowsie. Mam zainstalowanego WSL. Pytanie czy da sie ustawić tak, zeby standardowy terminal pycharmowy był linuxowy ? Czy lepiej po prostu postawic sobie np ubuntu obok windowsa ? #python
@PedzacaGuma: jak chcesz csv to robisz csv - comma separated value. Czyli przecinek. Wtedy Excel otworzy poprawnej. Jeśli musi być średnik to musisz importować w excelu, nie otwierać bezpośrednio
Murki, mam do wyklepania aplikację w pythonie. Nic skomplikowanego (parser + transmiter RS-232) ale przychodzi tą drogą sporo danych i trzeba je przedstawić w zjadliwej formie.
Najprawdopodobniej użyję do zrobienia interfejsu tkinter (bo i będą tam zakładki, tabele, wykresy i parę przycisków) ale cholera...czy istnieje jakiś graficzny edytor żeby sobie zaprojektować interfejs, który przy okazji wypluje szkielet kodu do obsługi zdarzeń? Coś jak VB.NET na przykład?
jako iz justo pierwszy mini event w poe "mayhem" jaki polecacie build żeby zrobić chociaż ten 50lvl? nie jestem mocnym graczem gram na serio zaledwie 2 ligi pomocy (ssf) #pathofexile
Polecacie jakieś fajne indyki albo bardziej niszowe gierki na Decka? Tak wiem chłop kupił konsole za ponad 2k i będzie w pixelozę grał ale mi się naprawdę gra przyjemnie w takie tytuły. Oprócz Don’t Starve i Vampire Survivors w nic jeszcze nie grałem ale gdyby ktoś chciał fajne gierki to mogę te dwie polecić.
Hejka, wrzuciłem posta na reddita i pomyślałem, że tutaj też zapytam. Kupuję nowy rower hardtail MTB. Waham się między dwoma modelami:
Giant Fathom 2
Trek Marlin 8 Gen 3
Będzie to mój pierwszy rower od komunii w sumie (ponad 10 lat), więc jeśli chodzi o doświadczenie, to jestem totalnym nowicjuszem. Zamierzam jeździć w weekendy po lasach, szlakach, wzgórzach itp, więc większość będzie na normalnym szlaku. W robocze dni będę jeździł