Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy ten typ co prowadzi profil ZespółBrauna na twitterze to jakiś kompletny ignorant i pajac. Przecież te jego wysrywy może wyjaśnić nawet dziecko z podstawówki.

Ad1) Straszyli 447 - Ustawa 447 jest cały czas procesowana i przepychana przez Rzymskie lobby a przykładem zajęcia może być kamienica przy placu wszystkich świętych w Krakowie
Ad2) Straszyli LGBT - Drag queeny uczące dzieci seksualności i masturbacji to coś powszechnego np. w Szwecji
Ad3) Straszyli szczepionkami - raport NIKu wykazał że podawane były uszkodzone szczepionki. Poza tym wjazd 4mln niezaszczepionych ukraińców nie wywołała TSUNAMI zgonów tak jak to właśnie WY straszyliście XD
Ad4) Straszyli robakami - przecież spożywanie robali to już nawet celebryci reklamują w USA
Ad5) Co do 5G to chyba nawet same lewusy w to już nie wierzą xD poza tym teoria wyznawana przez pojedynczych szurów od których odcina się każdy zdrowo myślący z konfy
Ad6) Straszyli 15-minutowym "gettem" - 15-minutowe miasta to koncepcja która wchodzi w życie na zachodzie, na szczęście bardzo powoli właśnie dzięki protestom ludności
Ad7) Straszyli ukraińcami - kilka dni temu Zelenski nazwał nas pomocnikami Putina, czy pan ZespółBrauna przespał ostatni miesiąc?
Ad8) Straszą koalicją PiS-PO - przecież taka koalicja już istniała bodajże w 2005 roku i mówili o nim sami politycy z obu ugrupowań

Mogę też dodać coś od siebie:

Straszyli że zakażą aut spalinowych - UE wprowadza zakaz sprzedaży aut spalinowych od 2035.
Straszyli imigrantami - seryjne morderstwa i gwałty to codzienność np w Szwecji (https://wykop.pl/link/7226667/szwecja-trzy-strzelaniny-i-zamach-bombowy-w-przeciagu-12-godzin)

Jeden plusik - jeden owsik w poopie neuropka

Jak ktoś ma kontakt z tym panem proszę mu to wysłać.

#bekazlewactwa #lewackalogika #konfederacja #takaprawda #4konserwy #polityka
skrajnie-umiarkowany - Zastanawiam się czy ten typ co prowadzi profil ZespółBrauna na...

źródło: c43765c2b39516002e7e76926d026fc5a0323b28bf45517aedfbbca14d567c33

Pobierz
  • 32
racjonalnego planowania urbanistycznego

15 minutowe miasta z karami finansowymi za wyjeżdżanie


@przekliniak: wybierz jedno, racjonalne planowanie urbanistyczne =/= wymuszanie siłowo koncepcji miast 15 minutowych przez karanie obywateli za jeżdżenie autem poza swoją "sekcje" jak w Oxfordzie

Under these new filters, residents will be able to drive freely around their own neighbourhoods but will be fined up to £70 for driving into other neighbourhoods through the filters.
@przekliniak:

xford residents will be allowed fine-free peak-hour access for 100 days per year, with residents of the wider county able to apply for a 25-day fine-free access permit.


A to jak mają 100 dni żeby "łamać" zakaz to spoko, ewentualnie 25 dni jak nie są lokalsami xD

wtf?

Weź już lepiej zdejmij tą folię z klamek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A zdjąłem, i nawet tysiące ludzi
@Rabusek: Z oficjalnego dokumentu. Barier ma byc 6 i ma zredukowac ruch na glownych drogach w Oxfordzie. Chcesz jechac do innej "sekcji"? Nic prostszego, jedz obwodnica. Jak bys troche pomyslal i doczytal o co chodzi, to bys moze nawet zrozumial, ze rozwiazanie jest dobre. Zmniejszy ruch samochodowy w srodku miasta, dzieki czemu autobusy nie beda staly w korkach.
Elkoss - @Rabusek: Z oficjalnego dokumentu. Barier ma byc 6 i ma zredukowac ruch na g...

źródło: Screenshot 2023-09-28 at 18-29-03 Traffic Filters Strategic Assessment - Strategic_Assessment_traffic_filter.pdf

Pobierz
@Fidelis nie mogę bo ja tam robię tylko dylatacje balkonów, jestem zwykłą szarą myszką, natomiast całe osiedle pod wzgledem urbanistycznym jest poprostu zaprojektowane genialnie. Żłobek, szkoła, lekarz/apteka biblioteka, coś pokroju naszego MDK, centrum zakupowe, stacja benzynowa, kino i jeszcze pewnie dużo więcej rzeczy których nie odkryłem są w zasięgu 10 min z buta z każdej strony osiedla.
@skrajnie-umiarkowany:

Ad2) Straszyli LGBT - Drag queeny uczące dzieci seksualności i masturbacji to coś powszechnego np. w Szwecji


XD

Ad4) Straszyli robakami - przecież spożywanie robali to już nawet celebryci reklamują w USA


A czy ktoś każe je #!$%@?ć i na siłę wkłada ci je do mordy? Szukasz problemu tam gdzie go nie ma

Ad6) Straszyli 15-minutowym "gettem" - 15-minutowe miasta to koncepcja która wchodzi w życie na zachodzie, na szczęście