Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirasy! Przymierzam się do wymiany dysku w moim ssd. Ogólnie to poradzę sobie z całą "operacją" bez problemu, bo zdarza mi się co nieco grzebać w swoim PC, lecz mam pytanie odnośnie samego kupna tego dysku. Gdzie najlepiej polować czy na allegro czy na jakimś zagraniczym portalu? Interesowałby mnie dysk 1TB jeżeli jest taki w ogóle dostępny
#steamdeck
  • 10
@profeskasz: to sobie poczekasz bardzo długo, bo tak szybko ceny SSDków 2230 nie spadną. Na Allegro jest gościu adanet666 który wystawia dyski w bardzo okazjonalnej cenie, warto obserwować
Sam kupiłem samsung evo plus 512gb i przy niektórych grach jest słabo, bo zacina co chwilę i grę trzeba przenieść na dysk urządzenia


@profeskasz: więcej z SD niż z samsunga evo nie wyciśniesz. Ewentualnie możesz się upewnić że masz sprawną tą kartę. SSD 512 GB to koszt 200 zł, na te bardziej wymagające gry powinien chyba starczyć? Ja bym w życiu nie wydał tysiąca zł na dysk 1TB do decka, prędzej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@profeskasz: mkze faktycznie masz jakąś wadliwa kartę? Przeżuć ją na PC i może zrobi jakieś testy odpowiednimi programami?
Ja od ponad 2 miesięcy gram w gry zainstalowane wyłącznie na takiej samej karcie co ty i wszystko śmiga bez problemu. Nie zauważyłem absolutnie żadnego przycinania
@Glacial: Wiekszość gier na karcie śmiga bez zarzutu. Są tylko pojedyncze wyjątki jak np Days Gone, ktore praktycznie nie da sie ograć bo klatkuje co chwilę i trzeba przenieść na dysk urządzenia