@Jariii: cel nr 1 (czyli największy priorytet) tych wyborów to, żeby trzaskowski nie wygrał. Cel nr 2 to, żeby ktokolwiek z pisu nie wygrał. W idealnym świecie oba te cele byłyby zrealizowane. Nigdy nie zhańbiłem się głosowaniem na cokolwiek związanego z pisem i po prostu życzyłbym sobie, żeby tak pozostało. Natomiast jak KO wybierze trzaskowskiego to naplują mi w twarz i w zasadzie zmuszą mnie do porzucenia honoru i zagłosowania
#upc #play Eh... Jednego dnia dnsa popadały i na wykopie widać było, dzisiaj internet padł kompletnie. Dzwonić do nich to też takie mądro-głupie doświadczenie - "restartował pan tak i owak ? U nas widać, że działa, awarii nie ma w okolicy, technik przyjdzie w niedziele" xD
@Elitar: U mnie dziś to samo. Ostatnio w sierpniu nie miałem internetu przez 5 dni, a pracuję z domu, Oczywiście Play miał to gdzieś, że nie mogę wykonywać swojej pracy. Codziennie dzowniłem po 5 razy i zawsze to samo PROSZE ZROBIC TWARDY RESET. Dopiero po 5 dniach trafiła się Pani, która się zaangażowała i pomogła, no ale dziś znowu jest padaka a rano muszę być zalogowany...
@Madziol127: 1 prawdziwy medal oraz wiele nagród pocieszenia (których jednak nie liczę jako sukces). Chociaż tę nagrodę pocieszenia w boksie można liczyć jako prawdziwy medal, bo Julka dostała wpierdziel od faceta.
Tak więc gratulacje dla tej co się wspinała, gratulacje dla tej co w mordę od faceta dostała, a reszta niech się podszkoli. Iga Świątek i siatkarze = ogromne rozczarowanie.
@jazgarz: nie ma co się dziwić, że dużo razy jest porażka. Ja na poprzednim systemie (2 lata temu musiałem przeinstalowywać i statystyki poszły w cholerę) miałem około 24000 rozegranych gier z rozwiązywalnością na poziomie około 20%. Jeżeli automat nie bierze pod uwagę sytuacji gdy w rogu zostaje 1 lub 3 miny (nie jest to losowa sytuacja tylko 100% zwycięstwo, ale dla AI słabo napisanego niekoniecznie) to już z tego może
Na jednej stronie oglądam hińskie bajki. Jak klikam w odtwarzacz to 5s odlicza po czym się ładuje. Problem jest taki, że gdy się on załaduje to strona automatycznie przeskakuje na samą górę (nawet jak czytam komentarze to przewija mi na górę do odtwarzacza). Da radę to jakoś wyłączyć ? Porady w internecie kierują mnie jedynie do wyłączenia "Używaj automatycznego przewijania" czyli 3 przycisku myszy w zasadzie. Przeglądarka Firefox, ale każdej innej pewnie
✨️ Obserwuj #mirkoanonim Ja 32 lvl w tym roku. Moja #rozowypasek skończyła 28. Jesteśmy ze sobą od 2 lat. Mieliście już rozmowę o dzieciach? Jak przez to przebrnąć? Moja cały czas naciska, że ją już praca w banku męczy. Chce bachora, bo nie wie ile jej jeszcze placówka będzie działać, bo jej zegar biologiczny tyka, bo dziecko po 30 to będzie z downem itp. W-----a mnie to już, bo
Rozejść się?
Tak58.7% (1810)
Nie7.7% (238)
Zrobić bachora19.1% (588)
Zrobić bachora później i przetrwać gadanie14.6% (449)
Mam pytanie o przenoszenie save'a z pirata na steam.
Pobrałem sobie Death Stranding, żeby zobaczyć czy gra mi się spodoba i po ponad 10 godzinach mogłem stwierdzić, że tak, więc postanowiłem ją kupić na steamie.
I teraz mam pytanie czy ten save będzie działał i co muszę zrobić żeby działał? Kiedyś tak samo zrobiłem z Elden Ringiem i musiałem grać od zera, bo nie byłem w stanie przenieść save 'a.
@mala_rybka: zacznij chlać to problem ze snem się rozwiąże ( ͡°͜ʖ͡°)
ale serio - taki mocno po kiju ten związek jak Wy nawet spać nie chodzicie razem. Idźcie na jakąś terapię, a jak nie to zostaw kolesia z ADHD i znajdź jakiegoś zdrowego.
#darksouls #gry #steam Spierniczyłem sprawę i zużyłem drugi raz duszę Sif'a na tą samą tarczę... Jest ktoś w stanie mi ją rzucić? Jestem na pierwszym NG (131 lvl) Brakuje mi jednej broni do ostatniego osiągnięcia "Honor Rycerza". Steam ID: 76561198142476532
#darksouls #soulslike #gry #steam Jest ktoś w stanie rzucić mi 10 Pamiątek Odwetu? (Souvenir of Reprisal), droprate z kruków w Ariamis jest tragiczny a brakuje mi jednego cudu (Ostrze Mrocznego Księżyca) do osiągnięcia ;_; Platforma PC, Steam ID: 76561198142476532
@aversxx: głupie prawo to wciąż prawo. Nie myl liberałów (niezależnie od tego co masz na myśli przez słowo "liberał", bo to może dotyczyć wszystkich) z anarchistami
#arkagdynia