Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DoctorW

DoctorW

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25792
  • Znaleziska 765
  • Mikroblog 25027
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 38
a.....5
konto usunięte 13.02.2023, 20:35:16
  • 0
Miruny jakiś dobry klub walk dla laika w #warszawa? 6msc stażu mam w K1. Chciałbym zmiksować boks + kopy (k1/muay thai) dlatego ważne żeby oferowali miks paru dyscyplin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzialem jak narazie: akademia walk, uniq, kswgym i aligatores ale chciałbym dopytać zaznajomionych gdzie najlepiej odbić i gdzie najlepiej nauczą #mikrokoksy #boks #muaythai #sportywalki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 13.02.2023, 20:50:58 via Android
  • 0
@anonimowymirek155 palestra
  • Odpowiedz
monyprintergobrrrr
monyprintergobrrrr
28.11.2022, 10:10:39
  • 1
Jako że ceny w najbliższych latach będą tylko rosły ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam do opędzlowania odremontowaną kawalerkę 30m w Warszawie w wielkiej płycie (kasa ma pójść na działkę). Chcę sprzedać a nie sprzedawać, dobre zdjęcia mam ogarnięte ale godzina mojej pracy swoje kosztuje (powiedzmy jak programisty) a sam dojazd to powyżej 30 minut w jedną stronę.

Warto w takiej sytuacji szukać agencji nieruchomości czy lepiej sprawdzi się
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 28.11.2022, 13:59:39 via Android
  • 3
@monyprintergobrrrr Generalnie pośrednicy to kiepski żart. Jak sprzedawałem mieszkanie to dzwoniło ich do mnie mnóstwo i proponowali umowy zgodnie z którą nawet po samodzielnej sprzedaży mieszkania miałbym im płacić prowizję xD Wydaje mi się, że i tak nie mieliby tego jak wyegzekwować tego w sądzie ale niech się walą. Ostatecznie podpisałem umowę z agencją która próbowała sprzedać mieszkanie równolegle ze mną ale zgodnie z umową jeśli sprzedałem mieszkanie sam to kończyliśmy
  • Odpowiedz
Ejber_z_Fyrtla
Ejber_z_Fyrtla
19.11.2022, 06:39:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1309
#pilkanozna #mundial
Będziecie oglądać ten Katarski skorumpowany pazdzierz?
EjberzFyrtla - #pilkanozna #mundial
Będziecie oglądać ten Katarski skorumpowany pazdz...

źródło: comment_1668839956AA3TgEwjLkkv7tIY0q1phN.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 19.11.2022, 09:36:17 via Android
  • 1
@Ejber_z_Fyrtla Ja część meczów obejrzę ale na strumyku żeby przypadkiem nie podbijać statystyk oglądalności
  • Odpowiedz
PanMaglev
PanMaglev
09.11.2022, 08:47:14
  • 11
PanMaglev

źródło: comment_1667983634DUnBLNm4iNuJcdkV69CLda.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 09.11.2022, 13:27:46 via Android
  • 3
@PanMaglev Na kanale Bushcraftowy koleżka który zna się na rzeczy testował takie rozwiązanie i w doszedł do wniosku że to w sumie gówniane rozwiązanie.
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
07.11.2022, 20:45:27
  • 55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 08.11.2022, 05:38:36 via Android
  • 0
@CzeczenCzeczenski Przed wojną szukałem domu w okolicach Warszawy. Brałem pod uwagę obie strony Wisły ale po wybuchu wojny zdecydowałem że tylko lewy brzeg.
Dodatkowo dzięki wojnie żona dała się namówić na trzymanie broni w domu.
  • Odpowiedz
T.....k
konto usunięte 21.10.2022, 07:31:11
  • 1
Jak tam, mireczki? ktoś sprzedawał dom w okresie "wysokich stópek" od wybuchu wojny do teraz? ile czekaliście? A może nadal wasze ogłoszenie wisi? ;)
Rozważam w 2024 kupno działki w jakimś urokliwym miejscu (ceny albo "realne" khem ceny powinny spaść) ale nie ogarnę dwóch domów naraz, a sprzedaż teraz to pewnie udręka ;)

#nieruchomosci #budowadomu #dom
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 21.10.2022, 11:35:48 via Android
  • 2
@TypowyZakolak Może nie dom ale sprzedałem w maju/czerwcu mieszkanie. Trzymałem wysoką cenę bo nigdzie sie nie spieszyłem ale oglądających było bardzo mało. Kilka osób twierdziło że są zainteresowani ale nie dostaną kredytu. Ostatecznie ktoś kupił za ceną którą chciałem. Z plusów to kupujący nie czekał długo na decyzję kredytową bo w bankach raczej nie ma teraz kolejek :P
  • Odpowiedz
DoctorW
DoctorW 21.10.2022, 12:11:02 via Android
  • 0
@TypowyZakolak bardzo małe ale dobra lokalizacja. Nie spodziewałem się że sprzedam za tyle zwlaszcza że ruch nie był duży ale udało się znaleźć frajera
  • Odpowiedz
FrostlyMostly
FrostlyMostly
11.10.2022, 05:40:20
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 11.10.2022, 11:09:24 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
jezus_cameltoe
jezus_cameltoe
11.10.2022, 06:00:05
  • 3
#toogoodtogo #biedronka #zywnosc #android

Jest taka apka Too Good To Go dzięki której czaisz się na produkty bliskie daty ważności, które się kupuje po około 25-30% prawdziwej ceny. Tyle że trzeba cały dzień śledzić aby nie przegapić i ktoś nas nie ubiegł. Dotyczy nie tylko biedry.

Ok źle tag wpisałem i myślałem że nie ma.
jezus_cameltoe - #toogoodtogo #biedronka #zywnosc #android 

Jest taka apka Too Goo...

źródło: comment_1665468001DvnCjJd5InddjU2OoFMpKi.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 11.10.2022, 11:00:26 via Android
  • 1
@jezus_cameltoe W Warszawie to sztos. Kiedyś regularnie kupowałem paczki z piekarni i cukierni. Na kilkadziesiąt paczek tylko raz czy dwa trafił mi się jakiś szajs ale aplikacja po reklamacji zwraca pieniądze jeśli np dostaniesz zepsute jedzenie.
  • Odpowiedz
DoctorW
DoctorW 10.10.2022, 16:55:55 via Android
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW
Autor
10.10.2022, 16:56:27 via Android
  • 2
@DoctorW A to część Andrzejowego drewna
DoctorW - @DoctorW A to część Andrzejowego drewna

źródło: comment_1665420987vcnMYj1VbI36pD3DqzOxzH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
DoctorW
DoctorW
Autor
10.10.2022, 17:02:38 via Android
  • 0
@o__p Nie pomyślałem że będzie kręcił aferę jak zabiorę trochę mokrego żeby spalić. Chociaż prezes pozwolił...
  • Odpowiedz
Alutsiv
Alutsiv
Alutsiv
30.09.2022, 05:18:12
  • 4
Co myslicie o opony całoroczne? Musze zmienic opony i sir zastanawiam czy zimówki kupic czy caloroczne i miec spokoj? Beda ok, czy raczej ni do tego ni do tego?

#motoryzacja #samochody #opony
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 30.09.2022, 09:11:39 via Android
  • 0
@Alutsiv Do jazdy głównie po mieście jak dla mnie idealne rozwiązanie. Trzeba tylko pamiętać że opony się niszczą i co jakiś czas je wymienić. Ja wychodzę z założenia że skoro oszczędzam na wymianie to kupiłem całoroczne marki premium o dobrych parametrach i jestem zadowolony. Ale gdybym jeździł czymś mocniejszym to pewnie bawiłbym się w zmianę opon.
  • Odpowiedz
R.....y
R.....y
konto usunięte 23.09.2022, 11:24:53
  • 320
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 23.09.2022, 13:48:23 via Android
  • 3
@RedveKoronny Mój ulubiony to ten z hymnem Ukrainy wyoyszczony jakoś na początku wojny. https://youtu.be/mtEyXAFUbC4
  • Odpowiedz
PanBulibu
PanBulibu
19.09.2022, 15:22:48 via Rowerowy Równik Skrypt
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 19.09.2022, 17:12:06 via Android
  • 13
@PanBulibu Nareszcie pogoda wystraszyła sezonowców i można w cywilizowany sposób dojechać do pracy bez tłumów na ścieżce rowerowej.
  • Odpowiedz
Pachlak
Pachlak
14.09.2022, 08:57:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 14.09.2022, 11:39:21 via Android
  • 5
@Pachlak Czytam właśnie Archipelag Gułag. Identyczna sytuacja jak za Stalina się zapowiada. A pewnie połowa ruskich przyklaskuje że druga połowa pójdzie siedzieć za wymyślone zbrodnie. Nawet mi nie żal tego narodu.
  • Odpowiedz
rastafari85
rastafari85
03.08.2022, 04:24:32 via Android
  • 1962
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 03.08.2022, 07:05:38 via Android
  • 36
@rastafari85 Gorszego złodziejstwa nic pcc nie ma. Kupuje właśnie dom i aż mnie boli że muszę im 2% płacić za nic.
  • Odpowiedz
DoctorW
DoctorW 03.08.2022, 11:11:09 via Android
  • 0
@mateosi Racja, i na elektrownię atomową poszło. Dobrze wydane pieniądze
  • Odpowiedz
K.....s
konto usunięte 25.07.2022, 11:20:22
  • 324
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 25.07.2022, 11:41:40 via Android
  • 6
@Keiosss Mam tak samo z krzesiwem xD Kupiłem parę lat temu i noszę je zawsze do lasu mimo że nigdy nie użyłem. Ale fajnie je mieć xD
Co gotowales w lesie? Ja dopiero planuję pierwsze nocowanie i myslalem o jakiejś puszcze z fasolką albo o liofilizowanych gotowych daniach.
  • Odpowiedz
Citizen_Kane
Citizen_Kane
19.07.2022, 14:52:26 via Android
  • 5
Wyjaśni mi ktoś jakim cudem u mnie pod maską samochodu znalazło się jajko?
Citizen_Kane - Wyjaśni mi ktoś jakim cudem u mnie pod maską samochodu znalazło się ja...

źródło: comment_1658242346J1OLwIW1GJKUW4MKLhi6o3.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 19.07.2022, 19:00:51 via Android
  • 0
@Citizen_Kane ja kiedyś znalazłem pod maską pół drożdżówki. Obstawiam kune
  • Odpowiedz
s.....w
konto usunięte 19.07.2022, 13:00:29 via Android
  • 27
Poważne kłopoty ma Nowa Konfederacja, którą ktoś kto interesuje się sytuacją na świecie raczej zna, a jak nie zna, to znać powinien, bo publikuje mnóstwo wartościowych treści dotyczących geopolityki przy współpracy z najlepszymi ekspertami:

szanowni państwo, drodzy przyjaciele,
planowałem zaprezentować wam w tych dniach pewną świetną wiadomość. niestety, życie potoczyło się inaczej - i mam tym razem informację bardzo złą. najlepiej byłoby ją przemilczeć. jednak zawsze komunikowaliśmy się z wami jako nowa konfederacja otwarcie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoctorW
DoctorW 19.07.2022, 18:55:25 via Android
  • 1
@smierdakow 500k to kupa siana. Ciekawe co tam sie odwaliło. Mam nadzieję że wyjdą na prostą i dowiemy się kiedyś więcej szczegółów o tej akcji
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.05.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking