@splinter96: U mnie z okazji wstawienia pisuaru kilku ziomków wniosło do kibla flagę, odspiewali hymn i wrzucili do neta nagranie. Pozniej zrobila sie z tego afera j nawet w TVP byl reportaż o znieważeniu flagi xD
@walicwasss Kocham to! Jeżdżę czasem na trasie wwa-radom i jest tam odcinkowy pomiar o długości coś około 20km. Tempomat na 121 i biorę wszystkich z-----------y którzy wyprzedzili mnie na poprzednich 50 kilometrach.
@imargam_2137 Miałem kiedyś epizod z pracą w testowaniu gier. Myślę że ziomek odnajdzie się w tym środowisku xD Chociaż praca mega nudna więc może wróci do pierwotnej branży
Co by się dziś w ringu nie wydarzyło, największym momentem w karierze Fury'ego i tak pozostanie wejście, czy raczej wniesienie do walki z Wlderem #boks
@wstanczyk W top 3 najbardziej z-------h osób które znam, 2 z nich to Braunisci będący gdzieś wysoko w tych ich strukturach. Coś mądrego jest w tym co piszesz
@GrimesZbrodniarz True. Nawet jeśli w jakimś stopniu uda Ci się wyrwać z takiego myślenia to i tak masz to tak głęboko w sobie że ciężko nie przekazać tego dalej. Za każdym razem musze się zastanowić czy przypadkiem nie wpajam takiego gówna swoim dzieciom bo jednak nawet nieświadomie zdarza sie że kopiuję zachowania czy teksty rodziców.
@Floryda Eleganckie mięsko. Mi nigdy nie udało się zrobić porządnego steka na patelni ale odkąd robię je na grillu gazowym zawsze wychodzą bardzo fajne. Jak masz dostęp do gazówki to polecam spróbować.
@sildenafil Do tej pory nie rozumiem jaki jest sens oglądania pokazywania jajek na komisji. Rozumiem sens samej komisji wojskowej ale jaką różnicę robi wojsku czy ktoś ma jedno jajko albo jakiegoś koślawego wacka?
ASUS: Mimo że Pana(-) opinia nie spełniła wszystkich naszych wytycznych, nasz personel zapoznał się z nią i docenia Pana(-1) wklad. Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i mamy nadzieję, że następnym razem będziemy mogli ja opublikować! Jeszcze raz dziękujemy, ASUS
@BezDobry Na stronie Castoramy próbowałem wystawić opinię natywną i za każdym razem wyskakiwał error. Dopiero jak na próbę dałem pozytywną to bez problemów została opublikowana.
Myślę nad nowym samochodem, obecnie mam megane 3 z 2010, ale prawdopodobnie silnik wyzionął ducha, i tu pytanie, rozważam megane 4 rs line (nie mylic z RS) , lub peugeot 308, ceny podobne w granicach 130 tysięcy. Na plus meganki jest silnik no i znam dobrze markę, ale miałem okazje ostatnio jeździć nowym 308 i kurde podoba mi się, fajny środek i naprawde ładne auto. Może ktoś ma któryś z modeli i
@Dziambelll Od miesiąca jeżdżę 308 SW i jestem mega zadowolony. Bardzo przyjemne wnętrze i prowadzenie. Fajne multimedia. Mam ten silnik 1.2 i jesli chodzi o kulturę pracy i dynamikę to jestem zadowolny ale ja mam dziadkowy styl jazdy. Jeśli zamierzasz jeździć bardziej dynamicznie to przy tym motorze trzeba liczyć się z wyższym spalaniem.
źródło: 1000028843
Pobierz