Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dawid131

dawid131

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 276314
  • Znaleziska 42086
  • Mikroblog 234228
  • Obserwujący 44
  • Obserwowane 130
Fatalista1988
Fatalista1988
18 godz. i 49 min temu
  • 153
Dobra, po aferze chcą u----ć Trzaskowskiego i tyle

W poniedziałek doktor Messenger powie, że tylko żartował z tymi morderstwami w Kanale G---o, a Zakolak powie, że on z Emilem nigdy nie byli jakimiś super ziomkami

Mariusze to łykną i będą klaskać paleciakami na magazynie, byleby tylko majestat Stanowskiego nie oberwał

JEDNO
Fatalista1988 - Dobra, po aferze chcą u----ć Trzaskowskiego i tyle

W poniedziałek do...

źródło: 50dGo

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 6 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
Krzysiu powie, że doktora zastraszyła Prokuratura, Tusk, Trzaskowski z Karnowskim oraz kosmici, dlatego nie chce powiedzieć prawdy i cyk dalej można nawalać w rządzących.


@mexxl: PIS powie że muszą wygrać kolejne wybory żeby prawda ujrzała światło dzienne i nawet koalicja z konfą bedzie spoko
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
17 godz. i 10 min temu
  • 1012
chłop od 2015 do 2023 był non-stop na grillu
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - chłop od 2015 do 2023 był non-stop na grillu
#polityka #bekazpisu #bekaz...

źródło: 1000030768

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 6 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@splinter96: jak zamykali lasy na pandemie to ufał xDDD j----y xD
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
9 godz. i 7 min temu
  • 258
"Wartość handlu między Niemcami a Polską jest teraz równie duża jak między Niemcami a Francją" - Minister Sikorski na URC 2026 w Gdańsku


obroty Polska–Niemcy osiągnęły blisko 180 mld EUR, zaledwie o 3% mniej niż z Francją, z prognozami wyprzedzenia w 2026

Prawaki: Eurokołchoz zły! POLEXIT TERAZ!
Też prawaki: UA do UE nie wejdzie!
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 7 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@Superstitio: @delulusional chłopaki jak kiedyś kumplowi przywieźli szafe to sie uśmiali jak usłyszeli że zamierzamy to złożyć do wieczora.
Mieli racje bo tak gównianej instrukcji i numeracji nigdzie więcej nie trafiłem. Numeracji taa... trzeba było każdy element mierzyć żeby dobrać po wymiarze.
  • Odpowiedz
przeciwko78
przeciwko78
21 godz. i 36 min temu
  • 536
#heheszki #bekazprawakow #polityka #stanowski #neuropa
przeciwko78 - #heheszki #bekazprawakow #polityka #stanowski #neuropa

źródło: 37849

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 18 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@przeciwko78: adwokat czeka na przelew bo bez dużej zaliczki w tym gownie nie będzie się taplał xD
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
przedwczoraj, 09:05:31
  • 398
#6poziomraka, cala historia.

Elo,
Dokładnie dwa lata temu pokazały się u mnie pierwsze objawy guza mózgu - pierwszy atak padaczki (wtedy jeszcze nawet nie wiedziałem co to było). Było to na totalnym wypizdziewie na Islandi, ale o tym już pisałem na tagu. Żyje dalej, n---------m i nawet sobie włosy zapuszczam (całe życie były na krótko) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W zeszłym tygodniu byłem na konsultacji u dr Furtaka w #bydgoszcz
6poziomprokrastynacji - #6poziomraka, cala historia.

Elo,
Dokładnie dwa lata temu po...

źródło: PXL_20240628_123652042

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 przedwczoraj, 20:47:01 via Wykop
  • 1
@6poziomprokrastynacji: Bardzo dobre wiadomości. Trzymam kciuki żebyś dożył 100lat bez wnzowyᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
W poniedziałek przy konsultacji przed kolejną dawką temodalu usłyszałem od lekarza że gdyby nie mój przyjaciel w głowie to byłbym jego najzdrowszym pacjentem. xD
Z włosami mam odwrotnie. Całe życie miałem fryzurę jak na twoim zdjęciu, a teraz jak mi w końcu odrosły to polubiłem mieć jak najkrótsze. ( ͡°
  • Odpowiedz
dawid131
dawid131 przedwczoraj, 21:06:53 via Wykop
  • 1
@6poziomprokrastynacji: Pierwszy raz czytam historię z Islandii bo dalsze losy śledziłem. U mnie pierwszy atak padaczki był w domu przed telewizorem. Myślałem że mam udar i drętwieję mi lewa strona ciała. Przeszło po 30 sekundach ale prosiłem już o karetkę. Wtedy jeszcze nie trafiłem do szpitala bo od dzieciństwa często mi coś "drętwiało" czy miałem skurcze i to zlałem.
U mnie to padaczka częściowa pod postacią marszu Jackonowskiego. Teraz po
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
18.06.2026, 06:52:48
  • 127
ale piękna scena xD jakiś chłop w republice na spokojnie tłumaczy sytuację z tym całym performancem Bąkiewicza i jego przydupasów a redaktor mało się nie zapluje co chwilę mu przerywając i próbując zmienić narrację
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika
splinter96 - ale piękna scena xD jakiś chłop w republice na spokojnie tłumaczy sytuac...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 18.06.2026, 10:23:30 via Wykop
  • 5
@Turin89: weź im zablokuj na dekoderze/telewizorze te kanały dla ich zdrowia. Potem ściemniaj że nie wiesz czemu sie nie wyświetla. Dla zdrowia rodziców to chyba można trochę nakłamać.
  • Odpowiedz
Menelowe_plus
Menelowe_plus
18.06.2026, 04:43:32
  • 134
Idzie gorąc, to wreszcie będzie się dało wytrzymać w domu
Menelowe_plus - Idzie gorąc, to wreszcie będzie się dało wytrzymać w domu

źródło: IMG_2123

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 18.06.2026, 10:06:18 via Wykop
  • 3
@Menelowe_plus:
– Otyły Panie, mam dobrą i złą wiadomość...
– Zacznij od złej.– Nie działa...
– A dobra?– Zbudowaliśmy go!
  • Odpowiedz
Historycznygagatek
Historycznygagatek
17.06.2026, 14:01:17
  • 254
Drugi najgorszy dzień w życiu, zaraz po śmierci najbliższej osoby.
Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek uczy się całe życie...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 17.06.2026, 18:56:32 via Wykop
  • 1
@Historycznygagatek: Pozdrawiam koleżankę w chorobie. Na mnie to spadło to w październiku i przez bezsenność po sterydach też rzuciłem sie na książki. Zacząłem od Sapkowskiego bo po przejściu gier zawsze miałem ochotę żeby przeczytać wszystko z świata Wiedźmina. No kurde Tolkien to, to nie jest i już wiem skąd te memy że to książki na podstawie gry. Troche sie zawiodłem i nie polecam.

Lepiej sie wciągnąłem w polecanego wyżej Hrabiego
  • Odpowiedz
dawid131
dawid131 17.06.2026, 19:13:58 via Wykop
  • 0
@Historycznygagatek
Polecam zaopatrzyć sie w czytnik ebookow bo nie ma nic wygodniejszego do czytania jedną ręką po nocy pod kołderką.
Dużo zdrowia dla ciebie i pamiętaj że wygrasz z tym gnojkiem ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
17.06.2026, 03:02:59
  • 665
#heheszki
Piotrek7231 - #heheszki

źródło: HK3tTQbXoAE6lV_

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 17.06.2026, 06:08:10 via Wykop
  • 123
@Piotrek7231: a Mietek który jest na czarno ucieka przez okno xD
  • Odpowiedz
Tomq
Tomq
11.06.2026, 17:58:30
  • 3
#survival #bushcraft #podroze #autostop #backpacking #podrozujzwykopem

Szukam kolegów do wspólnego parodniowego spacerku z plecakiem.

Moi znajomi to cieniasy co ciągle marudzą a wiem że na wykopie są sami twardziele.

Cel:
Tomq - #survival #bushcraft #podroze #autostop #backpacking #podrozujzwykopem

Szukam...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 14.06.2026, 09:51:35 via Wykop
  • 0
@Tomq: #heheszki
dawid131 - @Tomq: #heheszki

źródło: 05wedkowanie_na_podlasiu_ny_djbanan

Pobierz
  • Odpowiedz
Mariusz_z_Brighton
Mariusz_z_Brighton
14.06.2026, 06:39:23
  • 2
Chłop się chyba naoglądał za dużo Wojtusia i konfiego i efekty widać.
#konfitura #samochodoza #stopcham
MariuszzBrighton - Chłop się chyba naoglądał za dużo Wojtusia i konfiego i efekty wid...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 14.06.2026, 08:09:45 via Wykop
  • 2
@Mariusz_z_Brighton: śrubokrętem to sciagal? xD
Jakieś naklejki odklejalem suszarka z motocykla, auta i jakoś to schodziło bez sladu
  • Odpowiedz
Marecki85
Marecki85
13.06.2026, 07:57:20
  • 28
#raportzpanstwasrodka Pan Marcin i winowajcy jego dzisiejszego wyglądu
Marecki85 - #raportzpanstwasrodka Pan Marcin i winowajcy jego dzisiejszego wyglądu

źródło: Zrzut ekranu_13-6-2026_95616_www.youtube.com

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 13.06.2026, 13:41:18 via Wykop
  • 2
@Marecki85: Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż n--------a. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko.
Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma dzieci, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid
13.06.2026, 08:35:26
  • 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 13.06.2026, 13:38:15 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dorciqch
Dorciqch
11.06.2026, 15:55:03
  • 199
#ogrodnictwo no dobra moi mili mam update z mojej rabaty z igrzyskami śmierci. Kilka dni po pamiętnym wpisie nie wytrzymałam i wypieliłam wszystko w diabły, bo mi zaczęło zagłuszać piwonie, czosnek i funkie. Z tego towarzystwa zależało mi najbardziej na spokoju dla piwonii. Ale, żeby nie było, że koniec tej historii jest taki smutny, że szlag wszystko trafił, zostawiłam rabatę w spokoju i postanowiłam popatrzeć, co od nowa wybije. No
Dorciqch - #ogrodnictwo no dobra moi mili mam update z mojej rabaty z igrzyskami śmie...

źródło: Rabata śmierci

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 11.06.2026, 18:41:12 via Wykop
  • 3
@greenlud: ty z tą motyką
dawid131 - @greenlud: ty z tą motyką
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
11.06.2026, 08:49:26
  • 356
'Po kontroli Nadzoru budowlanego spółdzielnia otrzymała 12 miesięcy na wykonanie napraw' (ʘ‿ʘ)

(na zdjęciu 'pęknięcie' w ścianie przez które widac kuchnie)

#budujzwykopem #nieruchomosci #warszawa #remontujzwykopem #mieszkanie #patodeweloperka
ATAT-2 - 'Po kontroli Nadzoru budowlanego spółdzielnia otrzymała 12 miesięcy na wykon...

źródło: image

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 11.06.2026, 13:06:42 via Wykop
  • 13
@ATAT-2: Warszawa xD
myślałem że to Śląsk i szkody górnicze
  • Odpowiedz
Tired_
Tired_
11.06.2026, 04:38:59
  • 15
#tiredmode

Mam wrażenie że mam pluskwy w łóżku. Ostatnio się obudziłem z dziwnymi swędzącymi kropkami na nogach w okolicach kostek.

Nie wiem jak to jest możliwe. Dbam o czystość i regularnie wymieniam pościel. No chyba, że mimo czystości one tak czy siak mogą się pojawić?
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 11.06.2026, 09:42:52 via Wykop
  • 2
@Serniczek_Szatana: u znajomego to cały blok pryskali i wszyscy mieszkańcy dostali kopa za drzwi na 24h jak wchodziła firma do walki z tym plugastwem xD
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
10.06.2026, 05:34:28
  • 249
Oni tylko chcą być dumni z tego, że są Polakami XD jak nie geje rozbijające heteromałżeństwa to to

#polityka #bekazprawakow
donatien-de-sade - Oni tylko chcą być dumni z tego, że są Polakami XD jak nie geje ro...

źródło: IMG_7683

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 10.06.2026, 08:08:38 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: zamiast myśleć nad zmianą ustawy żeby nie trzeba było zmieniać tablic po zakupie i rejestracji auta z Polski to zajmują się takimi p--------i.
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
08.06.2026, 09:01:03
  • 266
Głowa mnie boli, mam nadzieję że to od mleka, a nie jakiś tętniak ( ͡° ᴥ ͡°)
#przegryw
matixrr - Głowa mnie boli, mam nadzieję że to od mleka, a nie jakiś tętniak ( ͡° ᴥ ͡°...

źródło: -

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 08.06.2026, 15:01:17 via Wykop
  • 1
@matixrr: też mnie bolała głowa i myślałem że to zatoki, a to jednak nowotwór złośliwy mózgu. 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
06.06.2026, 21:14:25
  • 165
Leżę se pod dżewem i nie chce się iść, jest 14 a ja ledwo co 11km zrobiłem, nie widziałem dziś na oczy żadnego ludzia … niby gorunc ale zimno od wiatru się zrobiło . I jak żyć?
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Leżę se pod dżewem i nie chce się iść, jest 14 a ja ledwo co 11k...

źródło: image_picker_88B23C22-5526-4BB5-AEBA-46D25B600322-24659-0000021E059EA9ED

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 06.06.2026, 21:20:11 via Wykop
  • 82
@ChlopoRobotnik2137: najgorszy jest wiatr. Jak jest ciepło ale wieje to jest zimno.
Najgorszy jest wiatr...
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis
06.06.2026, 10:37:57
  • 5
Huop będzie jadł flaki z lewiatana. Ehhh... a miał huop pojechać na spierdotrip do Bydgoszczy, zjeść dobre flaki. Ale huopa plecy rozbolały. #przegryw #spierdotrip
S_mirabilis - Huop będzie jadł flaki z lewiatana. Ehhh... a miał huop pojechać na spi...

źródło: 1522

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131 06.06.2026, 10:56:38 via Wykop
  • 2
@S_mirabilis: to żeś tera smaka na flaczki zrobił. Na pyszne.pl i facebooku brak aktualnie flaczków, chłodnik i botwinke chyba sezonowo wprowadzili.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Dawid

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.12.2021

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #glejakowymilioner

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking