Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cernold

Cernold

Dołączył 12 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 38054
  • Znaleziska 14399
  • Mikroblog 23655
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 2
  • Dodane (1276)
  • Komentowane (5529)
  • Plusowane (16850)
vorky
vorky
14 godz. i 22 min temu
  • 321
O nie znowu on ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #heheszki #ligamistrzow
vorky - O nie znowu on ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #heheszki #ligamistrzow

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
14 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 35
@vorky: to może czytać jego syn
  • Odpowiedz
Maly_Jasio
Maly_Jasio
13 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 128
@vorky: nalepka na ubikację, toaletę, ustęp
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
14 godz. i 9 min temu
  • 396
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000028089

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jamniki2
Jamniki2
13 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 216
@y0da: nie bawi
  • Odpowiedz
zaklinacz_smieciuchuw
zaklinacz_smieciuchuw
12 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 404
@Jamniki2: a właśnie że bawi xd
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773
16 godz. i 6 min temu
  • 274
A jak tam SAFE Nawrockiego? Ile już tych zysków z NBP przekazali na zbrojenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda że rząd nie przypomina o tym i nie dopytuje ludzi Nawrockiego jak i samego PiS jak się sprawy mają..

#polityka #polska #bekazpisu #safe
radek7773 - A jak tam SAFE Nawrockiego? Ile już tych zysków z NBP przekazali na zbroj...

źródło: 1000005154

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
16 godz. temu via Wykop
  • 189
@radek7773: Tusk powinien dzwonić codziennie o 5:30 do Batyra i pytać: gdzie są pieniądze?
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
14 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 128
@radek7773: spokojnie, na razie batyr jeszcze obniża ceny prądu, żeby już Czarnek mógł zdjąć to oze sroze.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kwmd
kwmd
kwmd
14 godz. i 41 min temu
  • 295
#trzecieoko https://www.youtube.com/watch?v=qJj8_OiQvUE
kwmd - #trzecieoko https://www.youtube.com/watch?v=qJj8_OiQvUE
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
14 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 267
@kwmd: Arcydzbaniszcze xD
  • Odpowiedz
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
14 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 510
@kwmd: Przespał zjazd. Rozwalić samochód to niska cena zamiast nadrabiać 30km ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
15 godz. i 16 min temu
  • 384
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goofy123
Goofy123
15 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 461
@Isouwa: takich jak my to ona nie chce. Ona chce chada...
  • Odpowiedz
NarodowyTroglodyta
NarodowyTroglodyta
15 godz. i 14 min temu via Android
  • 477
@Isouwa: ona szuka Chada prawiczka. Spierdoxy 5/10 to nawet dla nich nie jest mężczyzna. To coś jakby w Harrym Potterze czarodziej ruchał się z goblinem albo skrzatem
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
15 godz. i 18 min temu
  • 672
Cięta (i celna) riposta Donalda Tuska :)
#polityka #neuropa #polska #bekazpisu #media
EkspertEverything - Cięta (i celna) riposta Donalda Tuska :)
#polityka #neuropa #pols...

źródło: 3377

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
15 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 134
@EkspertEverything: nie zadawaj pytań, na które nie chcesz znać odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
washington
washington
15 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 189
@EkspertEverything: ale sie suwarty zesraja
  • Odpowiedz
szychun
szychun
17 godz. i 26 min temu
  • 411
#polityka #bekazpisu podoba mi się, jak w ostatnich dniach Pani Minister dokumentuje hipokryzję, szkodnictwo i partyjniactwo pisu.
szychun - #polityka #bekazpisu podoba mi się, jak w ostatnich dniach Pani Minister do...

źródło: 1000018981

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McDonaldsTrump
McDonaldsTrump
17 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 413
@szychun: Gdyby pisowcy rządzili to taki SAFE by forsowali bez pytania o zgodę kogokolwiek, potem conajmniej 50% tych pieniędzy by rozkradli, ze swoimi kolesiami.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
Autor
17 godz. i 8 min temu via Wypiek
  • 224
@McDonaldsTrump jeszcze pół Polski by było z------e plakatami jak osobiście Morawiecki spawa zamówiony sprzęt a wszystko by bylo podbijane jakimiś pisowskimi hasłami, jak Tusk zwijał polski przemysł a pis rozwija.

Już do tego wpisu odniósł się wywołany Nadbereżny. Już w pierwszym zdaniu się zesrał, że nikt go nie zaprosił na podpisanie umowy xd
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
17 godz. i 23 min temu
  • 546
Na rozluźnienie antybanderowskich nastrojów na tagu

#ukraina #wojna #rosja
CzeczenCzeczenski - Na rozluźnienie antybanderowskich nastrojów na tagu 

#ukraina  #...

źródło: 2302

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elperson
elperson
17 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 120
@CzeczenCzeczenski: w rosji to pewnie solidne 7/10
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
16 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 16

Komentarz usunięty przez moderatora

KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
21 godz. i 18 min temu
  • 1160
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
21 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 533
@KosmicznyBarszcz: no właśnie się pan dowiedział i co
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
20 godz. i 13 min temu via Wypiek
  • 471
@KosmicznyBarszcz
Fishuur - @KosmicznyBarszcz

źródło: 1000011087

Pobierz
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
wczoraj, 03:41:02
  • 435
#ukraina
Widzę wielką radość na patoprawicy, dostaliście dzisiaj to co najważniejsze w waszym życiu i właściwie jedyne co macie, czyli nowego wroga, teraz będziecie mogli sobie walczyć z wymyślonym wrogiem i czuć się potrzebni
jutro max pojutrze dostaniecie nowego wroga pewnie znów niemca i tak do śmierci
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedobry
Niedobry
wczoraj, 05:21:16 via Wykop
  • 323
@Kroledyp: Ktos musi byc winny ze passat nie odpala, baba gruba i niewierna, a szef nie chce placic za lezenie. Pan Slawek mowil ze to przez miliardy na Ukraincow... XD
  • Odpowiedz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
23 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 133
@Kroledyp: Wyzywaj od patoprawicy jednocześnie broniąc ukraińskiego nacjonalizmu xD
  • Odpowiedz
duzy_gracz
duzy_gracz
28.05.2026, 03:25:07
  • 51
Dzień dobry, nawiedził Cię lotniskowiec z napędem jądrowym USS ANNA LEWANDOWSKA, plusuj a zostaniesz mistrzynią w karate.

#lewandowski #wojna #mecz
duzy_gracz - Dzień dobry, nawiedził Cię lotniskowiec z napędem jądrowym USS ANNA LEWA...

źródło: 1000011095

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alfredo_Korozja
Alfredo_Korozja
28.05.2026, 03:36:54 via Android
  • 14
@duzy_gracz: k---a, jak bym miał zostać mistrzem karate jak Lewandowska to menel pod sklepem by mi n-----ł reklamówką
  • Odpowiedz
odysjestem
odysjestem
28.05.2026, 03:46:43 via Wykop
  • 80
@duzy_gracz: Napęd zapewnia silnik jądrowy Enrike ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
afghan-kush
afghan-kush
28.05.2026, 04:41:24
  • 180
#gry #wiedzmin #wiedzmin3
Podobno w nowym DLC powrócimy do Wyzimy Klasztornej, żeby móc puknąć babke Shani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
afghan-kush - #gry #wiedzmin #wiedzmin3
Podobno w nowym DLC powrócimy do Wyzimy Klasz...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c00kier
c00kier
28.05.2026, 04:53:21 via Wykop
  • 40
@afghan-kush: trochę Cię zawiodę, ale babka Shani schodzi na zawał w zależności od rozdziału, w którym podchodzimy do zadania xDD
  • Odpowiedz
vateras131
vateras131
28.05.2026, 04:54:58 via Wykop
  • 191
@c00kier:
Jakby to była jakaś przeszkoda dla Wiedźmina... Nie takimi potworami się zajmował.
  • Odpowiedz
mecenas-z-piaseczna
mecenas-z-piaseczna
28.05.2026, 04:30:09
  • 151
Swoja droga, wyltumaczy mi ktos jaka jest geneza tej ksywki #latwogang ? Skreca mnie z zenady jak czytam nicki tych wszystkich jutuberow, mam wrazenie ze skladal je ktos po wylewie albo z generatora losowych slow xd
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

afghan-kush
afghan-kush
28.05.2026, 04:56:24 via Wykop
  • 218
@mecenas-z-piaseczna: Aaa, to łap
Nazwa pochodzi od tego, że na początku był to dwuosobowy gang — Łatwogang założył go razem ze swoim najlepszym przyjacielem.
Chcieli razem robić content i "cisnąć" jako ekipa. Nazwali to Łatwo Gang, bo miało być łatwo we dwóch.
Niestety ziomek szybko stracił zajawkę. Był nawet moment z challenge'em 100 tysięcy kroków — umówili się na 6 rano, a przyjaciel napisał o 11, że dopiero wstał. To
  • Odpowiedz
mecenas-z-piaseczna
mecenas-z-piaseczna
Autor
28.05.2026, 04:59:23 via Wykop
  • 133
@afghan-kush: No i dziekuje, szybko i profesjonalnie!
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
28.05.2026, 01:07:20
  • 50
wfyokyga

źródło: temp_file7876314785391969488

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet
28.05.2026, 03:03:20
  • 432
Dziś kolejny raz przetestuje czy książeczka honorowego dawcy krwi spowoduje, że nie będę czekał w kolejce do lekarza.
Tydzień temu w rejestracji do innego lekarza się nie udało (obowiązuje kolejka i trzeba się dostosować xD).
Ciekawe czy dziś też oleją to, że człowiek oddaje krew i ma pierwszeństwo w kolejkach czy uszanują to
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a
28.05.2026, 03:18:15 via iOS
  • 269
@iquiet: szanuję za oddawanie krwi, powodzenia!
  • Odpowiedz
Altar
Altar
28.05.2026, 03:40:26 via Android
  • 486
@iquiet: Ale to chyba ustawowe jest? BIC między sobą mogą się dopiero inni ludzie z pierwszeństwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
27.05.2026, 16:55:18
  • 576
1. Ktoś robi fałszywe alarmy
2. Pisowcy: olaboga państwo nie działa, prześladowania łopozycji!
3. Kilka dni później: kilka osób zatrzymanych
4. Pisowcy: to już za późno, nie można było wcześniej?

#bekazpisu #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
27.05.2026, 16:58:45 via Wykop
  • 324
@Davvs: dla złodziei zawsze będzie źle, a dobrze będzie wtedy jak znowu będą mogli kraść
  • Odpowiedz
SmutnoMi
SmutnoMi
SmutnoMi
27.05.2026, 17:51:59 via Wykop
  • 121
1. Ktoś robi fałszywe alarmy

2. Pisowcy: olaboga państwo nie działa, prześladowania łopozycji!

3. Kilka dni później: kilka osób zatrzymanych

4. Pisowcy: to już za późno, nie można było wcześniej?


@
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
27.05.2026, 15:42:55
  • 632
Na pewno teraz Stano nagra commentary o tym jak mogliśmy p-------ć 1 mld dolarów gdyby rząd posłuchał Batyra i pisowców. Prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #usa #trump
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FrostlyMostly
FrostlyMostly
27.05.2026, 16:07:51 via Wykop
  • 128
co?


@Matpiotr: https://www.euronews.com/2026/05/27/trump-board-of-peaces-official-gaza-reconstruction-fund-is-empty-source-says xD
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
27.05.2026, 17:02:08 via iOS
  • 228
@splinter96: dziś pewnie akurat siedzi na grillu
  • Odpowiedz
szatanEK666
szatanEK666
27.05.2026, 17:25:04
  • 474
szatanEK666

źródło: Screenshot 2026-05-27 182532

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GhostofChristmasPast
GhostofChristmasPast
27.05.2026, 19:22:56 via Wykop
  • 142
@szatanEK666:
GhostofChristmasPast - @szatanEK666:

źródło: Tumblr_l_190603636143798

Pobierz
  • Odpowiedz
TomSz
TomSz
TomSz
27.05.2026, 19:39:42 via Wykop
  • 97
TomSz

źródło: mppntu45i2ca1.png

Pobierz
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny
27.05.2026, 13:27:52
  • 72
Tweet na temat dodatku do wiedźmina prawie 6mln wyświetleń w 4 godziny
Tweet na temat remake Assasin's creed black flag 1.3 mln w miesiąc
To nie jest krach to panika i okazja
#gielda #cdprojektred
Steczny - Tweet na temat dodatku do wiedźmina prawie 6mln wyświetleń w 4 godziny
Twee...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimik739
mimik739
27.05.2026, 13:34:02 via Android
  • 58
@Steczny: bo to potężna marka na skale swiatowa zaraz po rockastar , a nie jakas p---------a
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax
27.05.2026, 13:50:35 via Wykop
  • 6
@Steczny: oczywiście, że tak. Teraz Jankesi wyciągają z GPW i rozgrywają półprzewodniki i AI, ale reakcja 7 procent w dół to po prostu markotny grubas tupiący nóżką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
27.05.2026, 09:15:22
  • 428
Matko bosko częstochowsko <3

#wiedzmin #wiedzmin3 #gry
Akuzativ94 - Matko bosko częstochowsko <3

#wiedzmin #wiedzmin3 #gry

źródło: IMG_5012

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akuzativ94
Akuzativ94
Autor
27.05.2026, 09:22:29 via Wykop
  • 84
@Squanto: daj link do oficjalnego info zapowiadającego kiedykolwiek o jakimkolwiek trzecim dodatku do wieśka 3.
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
Autor
27.05.2026, 10:06:04 via Wykop
  • 195
@Squanto: jakieś znaczenie ma ale gadanie

Dodatek był zapowiadany. A został przesunięty na 2027😒.


O jakichś zapowiedziach i przesunięciach, gdzie REDzi dopiero dzisiaj cokolwiek o tym powiedzieli, jest co najmniej zabawne. Jak można było przesunąć premierę czegoś, co zostało zapowiedziane godzine temu w ogóle xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 843
  • Strona 1 z 843
  • >

Pau017adzierzowy Piotrek

  • Wypok
  • Warszawa
  • http://www.wykop.pl/ustawienia/edytuj/
  • email@email.email

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.06.2023

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 27.11.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 13.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking