Jestem w swoim miejscu, patrzę na drzewo, to moje miejsce, daleko, daleko od wszystkiego. Tyle wspomnień tutaj. Lubie to miejsce. Jutro, znowu w tłoku, no i ona… wraca, tęsknię i się martwię, boję się i cieszę. Wiem, łatwo nie będzie. Spodziewam się tego.

Batmin





