Wpis z mikrobloga

Susdej!
Przepraszam za mój ubogi khmerski, ale kanał oglądam od tygodnia, zachęcony Waszymi wpisami zresztą.
Ten kanał to kopalnia beki :D Ale z drugiej strony sporo osób pisze tutaj bardzo wulgarnie o nim i jest to niepotrzebne.
Moje spostrzeżenia, tam się nic nie dzieje, kręci się, gada z kurami, zero akcji, udaje, że zamawia jedzenie, że gra w golfa ect. To, że to kłamczuszek łatwo się rzeczywiście poznać. Chociaż też nie jestem zwolennikiem wulgaryzmów pod jego adresem. Klapek- do najprostszej sprawy, wyszukuje odpowiednie słownictwo, typu przygotowuje dokumentację, jedzie do serwisu- gdzie w realu odbiera paragon ze sklepu spożywczego albo jedzie do jakieś budy bo olej cieknie z motorka:) Najśmieszniejsze są szkolenia Tarong- ha ha! Jakby studia rozpoczęła jakieś medyczne, czy inżynierskie, szkoli się i szkoli, od dnia do nocy pewnie to latami będzie trwało, a sprowadza się do przyklejania tipsów na paznokieć. Szczęka bez dostępu do wody i kanalizacji mnie rozbraja:) i te ich przygotowanie herbaty i kanapek- zrzygać się można:) że tam sraczki nikt nie dostał… ale wtedy kontent jaki byłby! Junk- ta dziewczynka bardzo miła mi się wydaje. Ogólnie widać, że Klapek wkurza nawet żonę z tą kamerką, gada cały czas po polsku, gdzie podstawowa kultura jednak nakazuje, aby to był angielski, wtedy ona też mogłaby w tym uczestniczyć., albo chociaż trochę jej tłumaczyć o czym gadają. Gdy nie ma sąsiadów kontent w ogóle się nie klei, jeździ na motorku … Odcinki to zlepy z różnych dni, nie wiadomo z którego dnia:) wisienką jest jego widownia i komentarze na YT, to chyba jacyś upośledzeni ludzie :D, oni w to wierzą co on gada. Ogólnie polecam dla beki i odstresowania!

Okun za przeczytanie!
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
  • 21
@Batmin Susdej. Ba ba ba ba ba. Co do ogółu się zgadzam. Fenomen Klapiszona i Machaja jest taki, że na pierwszy rzut oka nikt nie zorientuje się o co chodzi, ale jak ktoś zaczyna łapać tryby to można się posikać ze śmiechu. Też uważam, że hejtować trzeba umieć i nawet na wykopie wiele osób robi to w żałosny sposób. Jeśli ktoś robi to ciężkimi wyzwiskami albo pomówieniami to widownia z automatu staje
@Batmin: kiedys gnioty Gapy i Predatora trzeba bylo ogladac zeby zrozumiec manipulacje jednego czy drugiego. Przykladem moze byc dolegliwosci z nadcisnieniem Gapy kiedy zalil sie widzom ze ma powazne problemy ze zdrowiem i na dowod pokazywal swoje odczyty x pomiaru cisnienia. I jedna pani nawet mu przeslala 1000 zl na leki i lekarza. I niby wszystko ok ale u siebie Predator wygadal sie po pijaku ze tak zachlali z Gapa ze
@Batmin: Nie chce bronić Glapcia ale zauważ, że on tam po prostu mieszka i pokazuje nam swoje daily vlogi. Ciekawe jakby jakiś mireczek z wykopu zaczął nagrywać swoje życie w Polsce jakby te filmy wyglądały. Mój dzień np jest jeszcze bardziej powtarzalny bo nie ma w nim miejsca na jeżdżenie do knajp na każdy posiłek. Także jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda, sam oglądam jego firmy bardzo wybiórczo,
@gerypl89: to też prawda, ale wtedy moim zdaniem powinien skupić się na jakiś ciekawostkach np. Historycznych, przyrody, no nie wiem jego vlog, czymś to trzeba byłoby uzupełnić, albo skrócić. No bo gadanie z kurami kilka minut to jest żenada. Przy czym też to oglądam podobnie jak Ty aby zobaczyć ten klimat Kambodży ( sam podróżowałem wielokrotnie po Azji, ale w Kambodży nie byłem. Oczywiście oglądam też dla beki i odreagowania stresu,
@Batmin: No jakby się skupił na ciekawostkach, to ile miałby wyświetleń i odcinków? To nie takie proste, on ma swoją stałą widownię i to jego jedyne źródło utrzymania. Dla mnie daily, tego czy innego youtubera, to strata czasu, jakie by to życie nie było;)