Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nightshift_

Nightshift_

Dołączył 4 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 29307
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 29307
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 9
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
przedwczoraj, 10:28:20
  • 16
#raportzpanstwasrodka Wolnościowa ciekawostka u Fifi. "Co jakiś czas" dobry rząd Wietnamu w trosce o twoje bezpieczeństwo, nakazuje ci udawać się osobiście do operatora sieci komórkowej aby aktualizować twoje dane biometryczne.
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka Wolnościowa ciekawostka u Fifi. "Co jakiś czas" d...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ przedwczoraj, 15:17:38 via Wykop
  • 6
@imtiredboss: co ciekawe tesciu daje dzialke na ktorej Fylyp ma wybudowac dom lub poprawnie ma dac kase na budowe domu 😁
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
18.06.2026, 07:42:39
  • 47
#raportzpanstwasrodka
Nasi kochani bulgarscy reptilianie 👽👽
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Nasi kochani bulgarscy reptilianie 👽👽

źródło: IMG_6986

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 18.06.2026, 14:06:21 via Wykop
  • 0
@Tagliacozzo: myli sie Pan. Tesciu mowi na Macieja per "mlody" 😁
  • Odpowiedz
pelt
pelt
16.06.2026, 13:40:57
  • 23
https://wykop.pl/wpis/86523537/raportzpanstwasrodka-witam-dzisiaj-znalazlem-cos-t
Ten "Adaś Adamowski" wygląda jakoś znajomo. Imię "Pisal" też gdzieś mi się obiło o uszy ¯\(ツ)/¯
#cebecebe #raportzpanstwasrodka #raportzakcji #polacywazji #polacywkambodzy
@cala-prawda-o-cambo +15
#raportzpanstwasrodka

Witam,
Dzisiaj znalazłem coś takiego na FB odnośnie naszego pięknego hotelarza.
Jeśli to prawda co jest napisane że nie zapłacił pensji dziewczynie/kmerce - to trzeba chyba to wyjaśnić ....
więcej
pelt - https://wykop.pl/wpis/86523537/raportzpanstwasrodka-witam-dzisiaj-znalazlem-co...

źródło: ezgif-78b1cb7e18e70404

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 16.06.2026, 15:14:20 via Wykop
  • 3
@Haussman_KW: tani plagiat bo jedyny prawdziwy kondon to "Roman to kondon" 😁
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
11.06.2026, 15:49:16
  • 4
#raportzpanstwasrodka
Zauwazylem piekna prawidlowosc u naszych herosow. Muminy, Palmowy Krzychu i Klapek tna koszta, nie placac za wynajem. U Adamskich i Spoconego mam na mysli mieszkanie, a u Gapcia teren na ktorym jest ZOO. Dlatego np. Marcin moze pajacowac, w ogole nie kontrolujac budzetu farmy, a to co ma z jotuba w zupelnosci mu wystraczy. Plus atencyjne przyglupy, ktore wplacaja Muminowi na live czy stawiaja kawe Marcinowi, myslac, ze to
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Zauwazylem piekna prawidlowosc u naszych herosow...

źródło: IMG_6558

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 11.06.2026, 17:27:50 via Wykop
  • 0
@JJtriple777: jest film u Donalda gdzie Klapek opowiada ile placi za Zooo.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
10.06.2026, 15:50:05
  • 15
#raportzpanstwasrodka
Power couple

https://streamable.com/pd20tt
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Power couple

https://streamable.com/pd20tt
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 10.06.2026, 17:33:04 via Wykop
  • 3
@Hexenbrenner: urodziny za ktore zaplacil slynnym "Roman to k----m" 😁
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
08.06.2026, 21:27:51
  • 14
Irandzki oszołom obiecał Muminowi 1000zł za schudnięcie:)
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - Irandzki oszołom obiecał Muminowi 1000zł za schudnięcie:)
#raportzpanstwasr...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 09.06.2026, 02:54:20 via Wykop
  • 4
@DonJohnsonXIII: to nie jest Jakubas. To ten dzban Tomasz P aka Janina aka Khmer76 i jeszcze pare innych nickow ;)
  • Odpowiedz
Towarzysz_Sobaka
Towarzysz_Sobaka
05.06.2026, 13:48:31
  • 11
#raportzpanstwasrodka
Cebe Bebe głowi się i troi by oszukać algorytm youtube. Żeby jeszcze pomysł jakiś miał.... Ale gdzie kalkuje pomysły prezesa i ni wuja nie chce algorytm pyknąć.
No i na domiar złego Pisa trzyma Samca Alfa za j---a.
Skończyła studia w Się Ryp wraca do Pą Pę do rodziny. A wraz z nią samiec alfa... I nagle działeczka i inne koncepty polubiły ciszę. Poszedł na apartament za 280 dolka....
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 05.06.2026, 17:46:42 via Wykop
  • 0
@Towarzysz_Sobaka: ona nie ma zadnych studiow. Jest po zawodowce kucharskiej.
  • Odpowiedz
wsciekniety_waz
wsciekniety_waz
05.06.2026, 14:18:31
  • 21
#raportzpanstwasrodka Nurtuje mnie jedna rzecz. Jak to jest, że Onuca który, umówmy się, też za kołnierz nie wylewa zdołał przyjechać do Kambodży na rowerze, zarabiać hajs na lataniu dronem i robiąc inne biznesy. Dość szybko wybudował chatę w całkiem niezłym standardzie a reszta żulerni siedzi tam o wiele dłużej i jedynie na co ich stać to wycie do mikrofonu w środku nocy i walka o parówki zalewane tanim alkoholem?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 05.06.2026, 17:45:53 via Wykop
  • 3
@wsciekniety_waz: to nie tak. Dziwisz szukal influ do reklamowania biznesu wszyscy ktorym to proponowal Faza, Pajak, Sielska, Polo i inni odmowili. Jedynie Pater sie zgodzil
  • Odpowiedz
tsukai
tsukai
02.06.2026, 10:32:19
  • 67
#raportzpanstwasrodka ja kiedy zbliża się długi weekend
tsukai - #raportzpanstwasrodka ja kiedy zbliża się długi weekend
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 02.06.2026, 14:41:33 via Wykop
  • 1
@President_Hubert: to siostra zony. Ex Gapciowa to inna liga
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
01.06.2026, 05:18:11
  • 25
#raportzpanstwasrodka
Nie będzie obchodów Dnia dziecka w zuo cafe?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 01.06.2026, 07:13:23 via Wykop
  • 1
@zbyszek-krol: Kira ma nowego zagranicznego i bogatego tate i w tej sytuacji powinna sie obawiac zeby to Klapek nie zrobil jej sprawy o alimenty 🤔
  • Odpowiedz
Nightshift_
Nightshift_ 24.05.2026, 11:58:13
  • 19
#raportzpanstwasrodka

My tu sobie podsmiechoojki robimy z Gapcia a nasz Koncepjusz Klapencjusz to prawdziwy czlowiek renesansu. Mowil kiedys ze skonczyl dwa kierunki studiow na Akademii L.Kozminskiego tj. Socjologie i Psychologie. Dzisiaj dowiadujemy sie skoczyl tez studia na Przedsiebiorczosci i Zarzadzaniu.
I zaczynam rozumiec dlaczego tak dobrze rozumial sie Gapcio z Kamerdynerem Maciej. Ale to musialy byc uczty intelektualne kiedy dwoch tak swiatlych ludzi zasiadlo do dyskursu czy polemiki np.o wplywie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tygrys12345
tygrys12345
tygrys12345
24.05.2026, 13:19:45 via Wykop
  • 6
@Nightshift_: G---o skończył. Matura i tyle. Vodka, vodka to jego uniwersytet. Zresztą sam przyznał, że go z Polibudy wywalili. Nie ogarniał prostych spraw.
  • Odpowiedz
KapitanTorpedal
KapitanTorpedal
24.05.2026, 13:28:12 via Wykop
  • 7
@Nightshift_: Do tego zrobił doktorat, wszczął przewód habilitacyjny, ale go nie ukończył, bo mu Twaróg zaciążyła i musiał się poświęcić córce...

  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
19.05.2026, 07:41:23
  • 16
#raportzpanstwasrodka Ktoś się orientuje, jaki dokładnie fach ma w ręku Klapek 🤔
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 19.05.2026, 08:03:41 via Wykop
  • 10
@Vendigoo: niby zaczal studiowac psychologie i socjologie na Akademii Leona Kozminskiego ale nie wiadomo ile trwal ten koncept i czy skonczyl. Ktos mu kiedys zadal pytanie czy przypadkiem nie sprzedawal szwajcarskich garnkow czy perskich dywanow emerytom to odpowiedzial ze mial zajecia z manipulacji czy sugestii co pozniej mu sie przydalo w karierze barmana w barze Koncept 😄
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
15.05.2026, 12:14:26
  • 7
#raportzpanstwasrodka
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka

źródło: IMG_4538

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 15.05.2026, 12:54:09 via Wykop
  • 5
@wujek_srednia_rada: w glowie niewiele ale wystarczy tesc budowlaniec ktory wszystko ogarnie 😁
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
15.05.2026, 04:34:31
  • 7
#raportzpanstwasrodka Na marginesie, to jakie treści chce wrzucać Marinero, że YT może tego nie udźwignąć 🤔
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 15.05.2026, 06:44:20 via Wykop
  • 3
@Vendigoo: na razie Marinero wyyebal sie na skuterku i byc moze nie bedzie mogl byc aktywny zawodowo. Info od Donalda
  • Odpowiedz
Nightshift_
Nightshift_ 06.05.2026, 16:21:12
  • 35
#raportzpanstwasrodka
Takie info od Karalucha Donalda.
Trzech polakow otwiera knajpy na Pub Street. Jeden juz otworzyl i Karaluch z Kioskarzem polecieli na pewnie gratisowe szczyny marki Cambodia.
Przyjechal tez Machaj z Muminem na jednym motorku. Co dziwne nie usiedli razem a osobno. No i w trakcie tego eventu zaczeli prac brudy co, kto , komu i ile ( czyli standard ). Kioskarz mial pretensje do Machaja ze go poniza u
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_
Autor
06.05.2026, 16:41:58 via Wykop
  • 14
@pelt: z tego co mowil Karaluch to byla tam spora grupa nowych polakow ktorzy przyszli na otwarcie nowej mety i dopoki nie bylo Machaja to byla luzna atmosfera. Ale jak przyjechal to chyba chcial pokazac kto tu jest Prezesem i pocisnal Kioskarza zeby go osmieszyc. Bylo cos o Zabkach, Klapku i Loniaku ktorzy powiedzieli ze jak Machaj bedzie zapraszal Kioskarza to oni nie beda przychodzili. A najgorzej podobno sie zachowal
  • Odpowiedz
Nightshift_
Nightshift_
Autor
06.05.2026, 17:15:54 via Wykop
  • 4
@plac8o: obejrzyj wczorajszy i przedwczorajszy lajt jak Karaluch o tym mowi
Nightshift_ - @plac8o: obejrzyj wczorajszy i przedwczorajszy lajt jak Karaluch o tym ...

źródło: 1000042590

Pobierz
  • Odpowiedz
Nightshift_
Nightshift_
Autor
06.05.2026, 17:20:19 via Wykop
  • 7
@m-smoke: podobno ten polak wlasciciel knajpy nie zyczy sobie zeby tam nagrywac gosci
  • Odpowiedz
Nightshift_
Nightshift_
Autor
06.05.2026, 17:43:02 via Wykop
  • 0
@takijeden123: masz wyzej
  • Odpowiedz
Nightshift_
Nightshift_
Autor
07.05.2026, 07:34:38 via Wykop
  • 0
@r333m4k444: Donald Kaczka vel Maniek
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
03.05.2026, 20:12:23
  • 11
#raportzpanstwasrodka
Maciek juz Bulgar pelna geba, flagi polskiej nie wywiesil, bo moglaby sie zniszczyc, a tak poza tym nie chce zaczynac tematow za bardzo politycznych ... a na koncu zachecil do poczytania o historii flagii niemieckiej 😂
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Maciek juz Bulgar pelna geba, flagi polskiej nie...

źródło: IMG_3471

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 04.05.2026, 16:52:01 via Wykop
  • 1
@kurczakos1: juz 52 w tym roku pyklo
  • Odpowiedz
takijeden123
takijeden123
takijeden123
03.05.2026, 09:02:03
  • 16
#raportzpanstwasrodka Wygląda na to, że spocony będzie w EU zarabiał żeby wrócić do Phnom Penh. Jakubas coś tam wie pewnie od łoniaka.
takijeden123 - #raportzpanstwasrodka Wygląda na to, że spocony będzie w EU zarabiał ż...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 03.05.2026, 11:56:37 via Wykop
  • 0
@takijeden123: to nie jest Przyglupas tylko ten dzban Tomasz P aka Janina aka Khmer76 I masa innych multi
  • Odpowiedz
Nightshift_
Nightshift_ 27.04.2026, 12:01:35
  • 17
#raportzpanstwasrodka
Kiedy wyrwany ze snu w srodku nocy potrafisz wymienic caly sklad chemiczny I biologiczny wiekszosci rowow z szalapatajstwem w Siem Reap i okolicach a nie potrafisz przykrecic 6 profili aluminiowych u siebie w chalupie 😂
Powiedzenie ze "komus sie sufit na leb spider... il w przypadku Kamerdynerow nabiera realnego sensu 😁
U Sztywnych Logistykow rzeczywistosc zagina sie w dosc niebezpieczny sposob ( dla nich)
Nightshift_ - #raportzpanstwasrodka
Kiedy wyrwany ze snu w srodku nocy potrafisz wymi...

źródło: GridArt_20260427_125210012

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_
Autor
27.04.2026, 13:16:19 via Wykop
  • 5
@Knoblauch: dobrze ze tesc jest w poblizu bo nie jestem pewien czy oboje sami daliby rade namiot rozlozyc 😂
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
23.04.2026, 11:14:34
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 23.04.2026, 13:13:08 via Wykop
  • 1
@Vendigoo
@daniel_daniel
trzech braci. Michal, Marek i Maciej
  • Odpowiedz
PodNowymNiebem
PodNowymNiebem
20.04.2026, 10:13:50
  • 28
#raportzpanstwasrodka Takie szybkie pytanie do społeczności, bo pojawiają się opinie, że może lepiej jednak nie wieszać tego szyldu na bramie, tylko w innym miejscu. Pierwotny plan był taki, żeby zawisł właśnie na bramie, ale w sumie można go powiesić gdziekolwiek. Ktoś też może i może zauważył, że dla nas to jest żart sytuacyjny związany z obecną aferą, ale za jakiś czas wiele osób może już nie wiedzieć, o co chodziło,
PodNowymNiebem - #raportzpanstwasrodka Takie szybkie pytanie do społeczności, bo poja...

źródło: zakaz wstępu copy

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshift_
Nightshift_ 20.04.2026, 11:48:46 via Wykop
  • 4
@PodNowymNiebem: mysle ze to fatalny pomysl bo problemem Klapka nie jestescie Wy tylko sam dla siebie Klapek jest problemem.
Ewentualnie moze mu przeszkadzac Wasz styl zycia bo za bardzo przypomina mu czasy i ludzi jeszcze z Milanowka, Konstancina czy samej Wawy kiedy pasozytowal na rodzinie pierwszej zony.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking