Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Barcol

Barcol

Dołączył 12 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14569
  • Znaleziska 2907
  • Mikroblog 11662
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 92
Distracted93
Distracted93
23.03.2026, 12:00:01
  • 2
@Barcol miałeś przeczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #ropa
Distracted93 - @Barcol miałeś przeczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #ropa

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol 23.03.2026, 18:27:58 via Wykop
  • 0
@Distracted93: haha bez kitu
  • Odpowiedz
A.....r
konto usunięte 23.03.2026, 16:44:23
  • 6
Tak dzisiaj głośno na #gielda, że i ja chyba swoje "inwestycje" pokażę ( ͡° ͜ʖ ͡°).
No dobra - nie traktuję tego tak naprawdę jako inwestycji, ale kiedy wartość kolekcji przekracza 30 tysięcy złotych, to trzeba zacząć sobie to jakoś racjonalizować - zwłaszcza przed żoną ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najważniejsze, że z tego mnie grubas nie wyleszczy.

#hobby #
A.....r - Tak dzisiaj głośno na #gielda, że i ja chyba swoje "inwestycje" pokażę ( ͡°...

źródło: 20251108_132847

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol 23.03.2026, 16:49:48 via Wykop
  • 1
@Alconnoisseur: a nie kusi otworzyć? xd
  • Odpowiedz
sforce
sforce
13.03.2026, 18:23:17
  • 4
#gielda ubrani w shorta na ropę wystomp
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol 13.03.2026, 18:28:00 via Wykop
  • 0
@sforce: jestem
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol 13.03.2026, 18:39:36 via Wykop
  • 0
@gixmo: @hardware-pc-by-rainer @sforce a jaki macie margin panowie?
Barcol - @gixmo: @hardware-pc-by-rainer @sforce a jaki macie margin panowie?

źródło: 1375

Pobierz
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol 21.03.2026, 07:46:15 via Wykop
  • 1
@piotre-gie: rence pod dupom, kiedyś spadnie, czasem tylko uśredniania
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol 23.03.2026, 11:41:37 via Wykop
  • 1
@Ziomeczek1234: @gixmo @piotre-gie dziś zamknąłem po 92, finalnie po uśrednianiu jestem jakieś 2k na plus, a ogólnie na CFD 7k na plus, ale p------e to xdd
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
23.03.2026, 11:26:36
  • 0
#gielda szczurze wpuść mnie bo moje shorty na rope chce zamknąć xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol 23.03.2026, 11:27:38 via Wykop
  • 0
@davidero69: już wzrosło z 91 do 99 xd
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol 23.03.2026, 11:33:46 via Wykop
  • 0
@davidero69: super! Ja też pozamykałem na 92 :D
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol 23.03.2026, 11:14:37
  • 0
#gielda ulga jak c--j xd
Barcol - #gielda ulga jak c--j xd

źródło: 1676

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
23.03.2026, 10:27:30
  • 2
Pytam w imieniu kolegi, wiecie może czy są jakieś lewarowane ETFy na wig40/wig80, tylko nie jakaś duża dźwignia bo nie chciałbym za dużo utopić w razie czego

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol 23.03.2026, 10:31:15 via Wykop
  • 1
@breakdown1: pamiętaj o tym jak coś
Barcol - @breakdown1: pamiętaj o tym jak coś

źródło: 1231

Pobierz
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol 23.03.2026, 10:30:27
  • 5
#gielda [ULICA ALERT] w pracy ludzie mówią że all in na longa w rope wpakowali [ULICA ALERT]
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Distracted93
Distracted93
23.03.2026, 10:34:16 via Wykop
  • 1
@Barcol: dobry moment by sprzedać
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol 23.03.2026, 08:42:39
  • 3
#gielda

Wies kto powiedział "shortuj gdy leje się krew"?

Grubas.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol 23.03.2026, 08:36:28
  • 6
Do XTB celowo trzymam najsłabsze hasło. Wypłacać nie ma co, a może ktoś mnie od strat uratuje.

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol 20.03.2026, 08:01:41
  • 1
Nie ma czegoś takiego jak "tanie hobby" #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
20.03.2026, 20:30:30 via Wypok
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Barcol
Barcol 19.03.2026, 17:25:10
  • 1
#gielda Primum non dać się wyleszczere, przysięga Inwestokretesa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
18.03.2026, 12:46:20
  • 0
#gielda dlaczego ropa leci w gore a us nagle tak j----o?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol 18.03.2026, 12:56:49 via Wykop
  • 0
@grayjedi: a nie mogłeś na ropie? xD
  • Odpowiedz
trogatelnaya_raduga
trogatelnaya_raduga
18.03.2026, 09:53:58
  • 6
#gielda

Na sp500 mamy pokoleniowego boczniaka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol 18.03.2026, 10:04:00 via Wykop
  • 0
@Talarsson: gdzie sobie to sprawdzasz?
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol 18.03.2026, 07:19:09
  • 3
#gielda W myśl zasady że "w trakcie gorączki złota zarobił tylko chłop co łopaty sprzedawał" otwieram firmę produkującą sznury
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radziktc
radziktc
radziktc
18.03.2026, 07:40:12 via Wykop
  • 2
@Barcol: szczury ;)
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol 17.03.2026, 18:12:39
  • 0
#gielda jeszcze doba ekspozycji na czerwień i mnie fantomowe bóle mózgu złapią
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrachSmieciuchIndex
KrachSmieciuchIndex
17.03.2026, 09:02:57
  • 7
Krach & Śmieciuch Index - stan na 17.03.2026, 10:02

68/100 🚀 (wczoraj: 37)

Sentyment na tagu #gielda jest umiarkowanie byczy, choć podszyty typowym dla społeczności sceptycyzmem i strachem przed „wyleszczaniem”. Głównym motorem napędowym jest „pompa” na Orlenie (nazywanym Olejorzem) oraz PGE. Użytkownicy chwalą się potężnymi zyskami (nawet 150%), choć wielu zmaga się z FOMO po zbyt wczesnej sprzedaży. NVIDIA budzi zachwyt technologiczny, ale i obawy o przyszłość producentów konsol. Jednocześnie Allegro traci
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 17.03.2026, 10:02

68/100 🚀 ...

źródło: view

Pobierz
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 17.03.2026, 10:02

68/100 🚀 ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol 17.03.2026, 10:24:55 via Wykop
  • 1
Jestem tam xD 🥳
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol 17.03.2026, 10:24:21
  • 13
#gielda przecież ten CFD to jest j----y panel sterowania wszechświatem.
Chce d-----ć sosmiadowi busiarzowi? 100zł na shorta oil, i od razu rafinerie wybuchają.
Zachce mi się pokoju na świecie? 100zł w longa i od razu tegodniowy ajatollah z trumpem na wódke idą
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
17.03.2026, 10:30:39 via Wykop
  • 3
@Barcol: Sąsiad nie istnieje. Widziałeś kiedyś jak przychodził z zakupami do domu?
  • Odpowiedz
Ziomeczek1234
Ziomeczek1234
17.03.2026, 08:01:02
  • 1
Może zacznijmy w końcu działać razem? Poniżej ankieta co robimy.
#gielda #ropa

ROPA?

  • SHORT 57.7% (41)
  • LONG 42.3% (30)

Oddanych głosów: 71

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol 17.03.2026, 08:02:16 via Wykop
  • 0
@Ziomeczek1234: A jak tam twój szorcik?
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol 17.03.2026, 08:11:36 via Wykop
  • 0
Ja też dobrałem przy 106, ale średnią cene mam 92 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol 17.03.2026, 08:02:03
  • 151
#gielda Hej posłuchajcie, ponieważ 90% graczy cfd przegrywa, to potrzebuje zebrać z 20 losowych Mirków, wszyscy wyrażamy swoją opinię, a potem wszyscy robimy to na co było najmniej głosów. W ten sposób oszukamy system i grubasa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

89adr89
89adr89
89adr89
17.03.2026, 08:07:18 via Wykop
  • 5
@Barcol: long na rope allin, bez depo. Tak żeby poczuć adrenalinę.
  • Odpowiedz
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
17.03.2026, 08:45:26 via Wykop
  • 14
@Barcol: niestety wykop ma częściej rację, więc bym celował ze strategią w grupe xtb na facebooku
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
16.03.2026, 16:53:34
  • 15
#gielda
niedorzecznybubr - #gielda

źródło: 1000026029

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol 16.03.2026, 18:35:25 via Wykop
  • 9
@niedorzecznybubr: chuop typu zarządca ETFa
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • Strona 2 z 15
  • >

Radek

  • Tak.
  • Szklary
  • barcol1@interia.pl

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 08.10.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 09.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.05.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.03.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking