Wpis z mikrobloga

Mirki z #perfumy #oszukujo Pragnę Was ostrzec przed użytkownikiem PARTIBOI. Wystawiał tu na sprzedaż różne perfumy. Tydzień temu dogadałem się z nim na zakup Tom Ford Noir Extreme. Wysłałem mu 300 PLN blikiem. Jak już dostał kasę to nagle złapał wirusa. Kilka wiadomości wymieniłem z nim. Zadeklarował że do końca tygodnia wyślę. Jak możecie się domyślać nie wysłał. Wpisy usunął, a telefonu nie odbiera. Koleżka źle trafił bo będzie miał więcej problemów niż te 300 PLN. Ale to już jego zmartwienie. Nie róbcie z nim żadnych interesów. Ja sprawę załatwię i w zębach mi pieniądze odda więc spokojnie.
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jazdaniebieski2023: Straż miejska? xD
Nie spodziewałem się, że na tym tagu trafi się krętacz, co po prostu paki nie wyśle. Ucięte mililitry jeszcze bym przełknął, jeśli to nieduża różnica. Ale to już poziom wysyłania p------k zamiast oryginałów.
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023: ciekawi mnie zawsze jak nisko trzeba upaść żeby w-----ć wałka na 3 stówki, to jest jakieś jedno wyjście w sobotę coś zjeść i wypic xD albo trzeba być jakimś przegrywem który wali matkę na drobne z portfela albo przegranym ćpunem albo pijakiem w delirze. XD

Ryzyko totalnie nieadekwatne do kwoty, jeszcze jak ktoś robi scam z którego mu spływa pitos tysiącami na jakichś VPNach i kontach na żula. Ale
  • Odpowiedz
@imargam_2137 obserwowałem jego profil przez kilka dni. Wystawiał jeszcze ogłoszenia na tagu o łowiectwie, coś na benzowrakach ( xD ), miód też niby sprzedawał więc typ pewnie co najmniej kilka osób oszukał
  • Odpowiedz
@Pietruchoowy dlatego najlepiej będzie jak wszyscy pokrzywdzeni tutaj się uskutecznia. W necie nic nie ginie, policja lubi takie sprawy gdzie ma telefon, numer konta i kilka osób które zgłaszają oszustwo ( ͡ ͜ʖ ͡) to z urzędu ściągają i nie ma znaczenia kwota xD chłop sobie nasral w papiery na własne życzenie
  • Odpowiedz