Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko135
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Atraktor

Atraktor

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19634
  • Znaleziska 3057
  • Mikroblog 16577
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 28
Atraktor
Atraktor 28.07.2021, 08:59:04
  • 0
Jestem pewien, że słyszałem ten utwór w jakimś trailerze, ale za cholerę nie mogę przypomnieć sobie jakim i teraz nie daje mi to spokoju. Ktoś kojarzy?
#trailer #film #muzyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atraktor
Atraktor 26.07.2021, 17:58:35
  • 0
Używał ktoś może takiego drążka zakładanego na framugę? Wynajmuję mieszkanie w nowym budownictwie i nie mogę zamontować drążka na ścianie, a taki zwykły rozporowy rozwaliłby framugę, bo te są teraz montowane na jakieś pianki. Zastanawiam się czy taki drążek dałby radę, czy też mógłby uszkodzić coś.
#mikrokoksy #silownia #budownictwo
Atraktor - Używał ktoś może takiego drążka zakładanego na framugę? Wynajmuję mieszkan...

źródło: comment_1627322198fBBs1vcgSltrXOUuJ8NYLF.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atraktor
Atraktor
Autor
26.07.2021, 20:34:09
  • 1
@thewickerman88: Eh no właśnie futyna jest z takiego jakby plastiku, więc bardziej niż odkształcenia bałbym się połamania jej
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor
Autor
27.07.2021, 09:16:33
  • 0
@In_thrust_we_trust: na jakiej futrynie? drewnianej?
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor 26.07.2021, 13:38:17
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atraktor
Atraktor
Autor
26.07.2021, 13:53:25
  • 0
@czarny1989: Mącznik albo Omacnica, tak czy siak napisałem im maila, a że zaraz mi się kończy okres dostaw to sobie znajdę inną firmę.
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor
Autor
26.07.2021, 14:06:24
  • 0
@KejtiPeryPijeSzeryZaCztery: No zauważyłem go jak już mi została sama końcówka. Pewnie to nie był jedyny (ಠ‸ಠ)
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor
Autor
27.07.2021, 07:45:50
  • 1
@rationalistic: bodychief we wrocławiu
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor 19.07.2021, 18:26:41
  • 1
Szukam dobrego psychiatry dla dziewczyny ogarniętego w temacie depresji. Polecacie kogoś?
#wroclaw #depresja #psychiatria
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atraktor
Atraktor
Autor
19.07.2021, 18:32:47
  • 0
@AnonAlfa: tego nie wiem- tu chodziło mi po prostu, że dla swojej dziewczyny szukam
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor 16.07.2021, 19:57:05
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atraktor
Atraktor
Autor
16.07.2021, 22:25:36
  • 0
@Jakubus_kuba: @Wychwalany: dzięki, czyli pozostaje jechać naokoło
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor 08.07.2021, 07:31:57 via Android
  • 6
Pali się gazociąg na Kępie mieszczanskiej. Wyłączyli prad i masa straży z innymi służbami przyjechala #wroclaw
Atraktor - Pali się gazociąg na Kępie mieszczanskiej. Wyłączyli prad i masa straży z ...

źródło: comment_1625729517IDk9CO1DsX1d4DeIhtRrr2.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirush
Mirush
08.07.2021, 07:47:29 via Android
  • 3
@Atraktor ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mirush - @Atraktor ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_1625730449MWW3Ou8t2CQYycTJ79rN1R.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor 27.06.2021, 14:53:22
  • 0
Ma ktoś może do odlania?
Roger & Gallet Eau de Gingembre
Parco Palladiano II: Cipresso Bottega Veneta
#rozbiorka #perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atraktor
Atraktor 12.05.2021, 09:10:33
  • 0
Jak mi w teście ilościowym wyszedł taki wynik:
P/c przeciw wirusowi SARS CoV-2 w klasie IgG: 3,34 BAU/mL

I jest on ujemny (bo <7,1) to znaczy, że nigdy nie miałem styczności z covidem? I w takim razie skąd te 3,34? Błąd pomiarowy?
#koronawirus #covid19 #medycyna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Papaya
Papaya
12.05.2021, 11:06:40
  • 2
@Atraktor: dziwna ta norma. Wg. BAU/ml powinno być >=33,8 to wynik dodatni.
Ja po przechorowaniu lekkim mam 212 BAU/ml.
a te 3,34 to jakaś reakcja organizmu
  • Odpowiedz
pharmaki
pharmaki
12.05.2021, 11:06:42
  • 2
@Atraktor: tak, jest to margines błędu + testy nie są 100% swoiste i mogą z nimi reagować nieco inne, podobne p/ciała w niewielkiej ilości
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor 07.05.2021, 11:46:10
  • 0
Gdzie kupię pudełka do zapakowania prezentów? Jakiś papierniczy w którejs galerii handlowej?
#wroclaw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smokuzwykopu
Smokuzwykopu
Smokuzwykopu
07.05.2021, 11:53:40
  • 2
Empik, Nanu-Nana, TK Maxx - przynajmniej kiedyś w tych sklepach były
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor 08.04.2021, 13:14:55
  • 0
Jak to jest z tymi testami z biedry- jest sens je robić? Z tego co czytam to pokazują czy ma się przeciwciałą, a więc czy się miało covida? W sumie to chyba lepsze niż te wymazowe, bo te drugie wykrywaja tylko czy jest się aktualnie chorym.
#covid19 #koronawirus #zdrowie #biedronka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atraktor
Atraktor
Autor
08.04.2021, 13:17:10
  • 0
@Dolan: no właśnie jak podejrzewam, że już przeszedłem covida kiedyś to taki test chyba nie jest zły
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor
Autor
08.04.2021, 13:25:35
  • 1
@lukaszzz:

Pierwszy na polskim rynku test do ilościowego oznaczania białka nukleokapsydu (antygenu N) wirusa SARS-CoV-2 w próbkach z wymazu z nosogardzieli. Antygen jest wykrywalny w próbkach z górnych dróg oddechowych w ostrej fazie zakażenia, dlatego test przeznaczony jest dla osób z podejrzeniem COVID-19, w ciągu pierwszych 10 dni od wystąpienia objawów.


No to chyba tak średnio jakbym chciał zbadać, czy kiedyś miałem covid. Bo nie mam żadnych objawów i podejrzewam,
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor 05.04.2021, 17:29:02
  • 0
Znów jest jakiś pump&dump? Hindus w końcu się zalogował po poprzednim?
#xrp #ripple
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atraktor
Atraktor
Autor
05.04.2021, 21:28:27
  • 2
@mariuszzdg: ja trzymam do 5 dolanów
  • Odpowiedz
p.....c
p.....c
konto usunięte 02.02.2021, 07:50:19
  • 1
Kody do #skalnik
na promocje -30%:


na wszystko -20%:
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atraktor
Atraktor 27.02.2021, 22:45:04
  • 0
@piotrj9: miałem właśnie wrzucić swoje, bo też mi zostały i widzę, że te drugie w obu przypadkach mam takie same i są ważne do jutra
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor 17.02.2021, 10:07:03
  • 0
Polecacie jakiś gabinet dentystyczny/dentystę, gdzie robią dobrze i poprawią po innym dentyście? Boli mnie pomiędzy zębami i w luxmedzie jeden powiedział, że nic nie widzi, a drugi cośtam znalazł i zrobił, ale teraz po jakimś czasie problem wrócił
#wroclaw #dentysta #stomatologia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atraktor
Atraktor
Autor
17.02.2021, 10:25:01
  • 0
@Rad-X: to nie dziąsła tylko dziura pomiędzy zębami- jeden dentysta ją znalazł ale zrobił niedokładnie
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor 01.02.2021, 13:30:56
  • 0
o kurde rosnie xd
#xrp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konkol
Konkol
Konkol
29.01.2021, 10:48:21
  • 3
Chce się szarpnąć na Deuter Future 24 l. Jakieś opinie? Potrzebne na jednodniowe wycieczki górskie #gory
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atraktor
Atraktor 29.01.2021, 12:23:35
  • 0
@Konkol: Kumpel ma Deutera 32L i narzekał na wąską komorę
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor 29.01.2021, 12:20:34
  • 0
Jak wygląda aktulany status w schroniskach w Karkonoszach? Można wejść do środka i gdzieś usiąść odpocząć oraz skorzystać z toalety? Planujemy ze znajomymi trasę między Kowarami a Szklarską i jestem ciekaw jak to wygląda w Domu Śląskim i Odrodzeniu.
#gory #karkonosze #karpacz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....o
m.....o
konto usunięte 29.01.2021, 13:27:35
  • 2
@Atraktor: W Domu Śląskim nawet zjesz, tylko trzeba zrobić kółko z opakowaniami na wynos, jak to w kraju o którym się Stanisławowi Bareji nie śniło.
  • Odpowiedz
b.....a
b.....a
konto usunięte 29.01.2021, 21:11:39
  • 1
@Atraktor: dopowiem:
pod Łabskim Szczytem, na Szrenicy, na Hali Szrenickiej, w Domu Śląskim - wejdziesz i zjesz (no chyba, że weekend, to się nie dopchasz).
Kamieńczyk i Strzecha Akademicka - okienkowo,
Kochanówka zamknięta "bo mało ludzi w tygodniu".
Schronisko pod Stogiem Izerskim otwarte wyłącznie w weekendy, na Wysokim Kamieniu okienko.
  • Odpowiedz
Atraktor
Atraktor 20.12.2020, 18:45:06
  • 0
Serio jedyny sposób, żeby rozwiązać umowę, to wysłać im papierowy list? ლ(ಠ_ಠ ლ)
#upc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fatoom87
fatoom87
fatoom87
21.12.2020, 12:31:22
  • 2
@Atraktor: Dzisiaj w radiu słyszałem, że od dzisiaj zmieniają się przepisy. Będzie można mailem.
  • Odpowiedz
damek
damek
22.12.2020, 10:59:52
  • 0
@Atraktor: dzisiaj właśnie składałem poprzez neta, link: https://selfcare.upc.pl/rezygnacja. Nic nie musisz wypełniać tylko zaznaczasz z których usług rezygnujesz.
  • Odpowiedz

745

Tusk: Traktują Unię jak bankomat, ale nawet karty nie potrafią włożyć.

Pokaż treści 18+

Tusk: Traktują Unię jak bankomat, ale nawet karty nie potrafią włożyć.

"Traktują Unię jak bankomat, ale nawet karty nie potrafią włożyć. Bez głowy, serce po prawej stronie i dwie lewe ręce. Polityczne monstra."

konto usunięte
z
twitter.com
dodany: 07.12.2020, 14:26:55
  • 154
  • #
    neuropa
  • #
    bekazpisu
  • #
    bojowkadonaldatuska
  • #
    polityka
Atraktor
Atraktor 07.12.2020, 18:38:03
  • 49
Ale wywaliło pisowskiego tałatajstwa w komentarzach. Łatwo można wrzucić na czarną
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 24
  • Strona 9 z 24
  • >
  • WANTED LEVEL ★★★★✰

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.09.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.02.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking