Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Angmac

Angmac

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 29051
  • Znaleziska 283
  • Mikroblog 28768
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 94
  • Dodane (1086)
  • Komentowane (3948)
  • Plusowane (23734)
Angmac
Angmac 24.06.2025, 22:33:38
  • 15
Mirki, jeszcze tylko 4 tygodnie na podpisanie inicjatywy Stop Killing Games!

Jest to inicjatywa, która ma na celu zapobieganie sytuacjom, które miały miejsce w ostatnim czasie -mianowicie kiedy wydawcy gry przestało się opłacać jej utrzymywanie przy życiu, to zamykał serwery i odpinał zakupiony przez kogoś produkt z konta zamiast zapewnić np. jakiś tryb offline albo możliwość zeobienia serwera przez społeczność danej gry. Czyli mówiąc prościej - zapłaciłeś za coś, a sprzedawca po
Angmac - Mirki, jeszcze tylko 4 tygodnie na podpisanie inicjatywy Stop Killing Games!...

źródło: temp_file8507868346658393455

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OlFunkyBastard
OlFunkyBastard
25.06.2025, 05:58:29 via Wykop
  • 6
@Angmac: zamiast wymyślać głupawe inicjatywy zacznijcie głosować portfelami. Problemem są sami krótkowzroczni gracze i nie potrzeba tu żadnego państwowego interwencjonizmu.
  • Odpowiedz
Tak_masz_racje
Tak_masz_racje
25.06.2025, 08:48:52 via Wykop
  • 1
zamiast wymyślać głupawe inicjatywy zacznijcie głosować portfelami.


@OlFunkyBastard: Głupawe to jest myślenie, że nagle miliony osób przestanie kupować gierki. Większość ma pewnie w------e albo nawet nie wie o co chodzi. Oczywiście to by było najlepsze rozwiązanie, ale łatwo powiedzieć.
A chyba lepiej robić coś żeby polepszyć sytuacje niż się "obrażać" i rezygnować z czegoś co się lubi ¯\(ツ)/¯

Czyli w skrócie najlepiej walczyć z wydawcami i piracić gierki aż się
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac 19.06.2025, 12:43:00
  • 1
Kalkite. Synthetic kalkite. Kalkite alternatives. Kalkite substitutes
#starwars #andor
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarg
Sarg
19.06.2025, 13:11:03 via Wykop
  • 3
@Angmac: Deep. Substrate. Foliated. Kalkite.
  • Odpowiedz
N.....6
N.....6
konto usunięte 20.06.2025, 06:46:08 via Wykop
  • 1
@Angmac: don't choke on your aspirations... director
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac 18.06.2025, 06:33:39
  • 4
2005-2015 były czasami, w których powinniśmy byli się zatrzymać i nie iść do przodu
#polityka przemyslenia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
18.06.2025, 06:42:20 via Android
  • 3
@Angmac to se ne vrati, w tamtych czasach Braun byłby całkowitą egzotyką z góra 1 % poparcia, dziś ma 6 % i za 2 lata szanse na wejście do koalicji rządowej.
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
18.06.2025, 06:58:08 via Wykop
  • 2
@Angmac: Myślę, że jeszcze lepsze i zdrowsze były czasy podziału na postkomuchów i postsolidaruchów. Serio sytuacja, w której scena polityczna zaczyna się układać według dzielącej elektorat linii, w której z jednej strony są ci fajni, którzy odnieśli jakiś sukces w czasach transformacji, a przynajmniej takie mają takie poczucie a z drugiej ci którzy identyfikują się jako przegrani, ale karmią bogoojczyźnianą, moralną wyższością, na dłuższa metę nie ma prawa bytu bez
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac 14.06.2025, 19:38:13
  • 0
Jak nazywał się ten tag, gdzie wlatywaly przeróbki #chlopakizbarakow ale o #f1 ?
Na #chlopakizpadoku tylko jeden filmik
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rayman_s
rayman_s
14.06.2025, 19:45:53 via Wykop
  • 2
@Angmac: #chlopakizboxow
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
14.06.2025, 20:00:26 via Wykop
  • 0
@Angmac: #f1spam xD
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac 10.06.2025, 22:11:09
  • 8
Tęsknię za uśmiechniętym PZPNem...

#mecz
Angmac - Tęsknię za uśmiechniętym PZPNem...

#mecz

źródło: temp_file2223231345782337882

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angmac
Angmac 09.06.2025, 18:49:57
  • 3
Jak jakiś Mirek ma kontakt do dja na stadionie w Helsinkach to błagam, niech załatwi puszczenie tego bangera

#mecz #reprezentacja

https://youtu.be/87Q5PEjmrCU
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angmac
Angmac 05.06.2025, 21:49:23
  • 8
Luigi Mangione gdy zostanie dziś ułaskawiony i służba więzienna podwiezie go pod siedzibę Tesli, wręczając mu AR-16

#elonmusk #trump
Angmac - Luigi Mangione gdy zostanie dziś ułaskawiony i służba więzienna podwiezie go...

źródło: temp_file8810630247692859413

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xKaminskipatryk
xKaminskipatryk
xKaminskipatryk
05.06.2025, 21:57:57 via Wykop
  • 0
@Angmac: xDDD
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac 03.06.2025, 08:15:48
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korda
Korda
03.06.2025, 08:36:55 via Wykop
  • 1
@Angmac:
Korda - @Angmac:

źródło: IMG_25_06_03

Pobierz
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac 01.06.2025, 23:25:05
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deletenomads
deletenomads
deletenomads
01.06.2025, 23:28:20 via Wykop
  • 1
@Angmac: Tym, że żyjesz w Polsce. Nic nas w sumie tu nie trzyma, ja to uważam za jakąś formę patriotyzmu xd Może wrodzony polski mesjanizm.
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac
Autor
01.06.2025, 23:29:38 via Android
  • 1
@MichaelWhite2137 problem w tym, że gdzie nie pójdziesz tam jest podobnie. Niemcy - za chwilę będzie rządzić AfD, USA - rządzi typ, który był pośmiewiskiem lat 90, Francja - Front Narodowy. Różnica jest tylko taka, że tam to, o co musimy walczyć jest standardem.

Ludzie, którzy urodzili się w krajach zachodnich w latach 1960-80 mieli praktycznie najpiękniejsze czasy, o których my możemy tylko pomarzyć
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac 01.06.2025, 21:24:49
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angmac
Angmac 27.05.2025, 13:48:57
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angmac
Angmac 24.05.2025, 15:21:38
  • 21
Jezu ten ryk grubasa z Mclarena jaki cringe #f1
Angmac - Jezu ten ryk grubasa z Mclarena jaki cringe #f1

źródło: temp_file2374107017287316244

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angmac
Angmac 23.05.2025, 19:09:16
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angmac
Angmac 23.05.2025, 18:43:44
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angmac
Angmac 22.05.2025, 18:51:05
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koner1391
Koner1391
22.05.2025, 18:53:00 via Wykop
  • 6
@Angmac: te wszystkie sondaże są uja warte
  • Odpowiedz
KrwawyMag
KrwawyMag
22.05.2025, 18:54:47 via Wykop
  • 2
@Angmac: Najważniejsza jest w tym momencie mobilizacja ludzi.
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac 14.05.2025, 21:03:03
  • 8
Takie filmy i seriale byście mieli, gdyby nie objeżdzanie Ostatniego Jedi.
#starwars #andor
Angmac - Takie filmy i seriale byście mieli, gdyby nie objeżdzanie Ostatniego Jedi.
#...

źródło: temp_file705834635501232546

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo-banley
bo-banley
14.05.2025, 21:48:46 via Wykop
  • 22
@Angmac: Absolutnie błędna diagnoza. Disnejowska trylogia i kilka seriali jeszcze bardziej zasługują na zgnojenie i tylko docenienie Andora może dać kolejne dobrze napisane seriale. Gdyby nie seria poprzedzających serial porażek, które odstraszyły fanów Andor byłby większym hitem.
  • Odpowiedz
bo-banley
bo-banley
14.05.2025, 22:16:29 via Wykop
  • 8
TLJ był ścieżką, która mogła dać autorskie dzieła od bardzo dobrych twórców


@Angmac: TLJ to była ścieżka robienia wszystkiego przeciwko fanom, Ryan Johnson dosłownie wysrał się na lore, na logikę i na po prostu dobry smak, a przede wszystkim działał bez żadnego planu i wbrew człowiekowi, który nakręcił wcześniejszą część. Miał zupełnie odwrotne nastawienie niż twórca Andora i Rogue One.
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac 12.05.2025, 21:40:06
  • 8
Zandberg piszący swoją mowę końcową

#debata
Angmac - Zandberg piszący swoją mowę końcową

#debata

źródło: temp_file6007282119193957620

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angmac
Angmac 12.05.2025, 21:33:37
  • 4
Po dzisiejszej debacie najchętniej bym nie szedł w ogóle na wybory

#debata
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amigoyamigo
Amigoyamigo
12.05.2025, 21:34:18 via Wykop
  • 0
@Angmac: ja nie ide, zadberg i tak nie ugra to po co
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac 12.05.2025, 21:23:50
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angmac
Angmac 10.05.2025, 22:13:49
  • 0
Jaki dobry rozgałęziacz wifi/mesh możecie polecić? Najlepiej jakby miał dobry stosunek jakości do ceny, ale jak coś z wyższej półki będzie warte dorzucenia kilku stówek to też spoko. Najważniejsze w sumie, by strata prędkości między piętrami była jak najmniejsza
#internet #router #kiciochpyta i dla zasięgu #orange #play #tmobile #wifi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NH35
NH35
11.05.2025, 08:51:01 via Wypiek
  • 0
@Angmac Deco X50 choć najlepiej aby były spięte kablem między sobą.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 53
  • Strona 5 z 53
  • >

Maciej

  • cośtam cośtam
  • Poznań

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking