Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Abusing

Abusing

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 62
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 62
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (2)
  • Komentowane (2)
  • Plusowane (58)
igierr
igierr
25.01.2019, 07:10:02 via Android
  • 2123
No to koniec... Idę do sztumu ))¯_(ツ)_/¯
#heheszki
igierr - No to koniec... Idę do sztumu ))¯\(ツ)/¯
#heheszki

źródło: comment_sM9lpY2jLi393xcrEqvExCf5CQvEAHCm.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge
25.01.2019, 07:10:56 via Android
  • 1398
@igierr to nie jest śmieszne, jak kiedyś dorobisz się własnego mieszkania i miejsca garażowego to zrozumiesz.
  • Odpowiedz
igierr
igierr
Autor
25.01.2019, 07:11:36 via Android
  • 3209
@Depth_Charge parking pod blokiem, bez wydzielonych miejsc
  • Odpowiedz
korporacion
korporacion
18.07.2018, 09:36:08
  • 1404
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

X....._
X....._
konto usunięte 18.07.2018, 09:36:50
  • 875
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
korporacion
korporacion
Autor
18.07.2018, 09:37:58
  • 1250
@XEN_: stara nie stara wygląda obłędnie
  • Odpowiedz
RadioaktywneRacuchy
RadioaktywneRacuchy
26.10.2016, 06:37:43
  • 87
Każdego dnia tysiące biednych murloków całymi rodzinami zostaje zesłanych do obozów, ale oczywiście o tym się nie mówi!
#worldofwarcraft
RadioaktywneRacuchy - Każdego dnia tysiące biednych murloków całymi rodzinami zostaje...

źródło: comment_CObEwd78svHlmVaoqyn9q8VA6f8qACAu.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U.....n
U.....n
konto usunięte 26.10.2016, 10:55:04
  • 23
@RadioaktywneRacuchy:
U.....n - @RadioaktywneRacuchy:

źródło: comment_z20zNdd4AL71UYxAT8BbihEi3qrIDoIu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
w.....d
w.....d
konto usunięte 26.10.2016, 11:24:46
  • 11
@RadioaktywneRacuchy: Azshara nie wiedziała o Holokauście $pdk
  • Odpowiedz
P.....L
P.....L
konto usunięte 29.10.2016, 14:00:27
  • 70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blizzone
Blizzone
29.10.2016, 16:06:08
  • 4
@PerekPL: 100% confirmed. Byliśmy przy tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Blizzone - @PerekPL: 100% confirmed. Byliśmy przy tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_ZWMDYGrXyUYj9NZEWNfPxtZcud41XnDG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
T.....r
T.....r
konto usunięte 29.10.2016, 17:52:13
  • 0
@PerekPL: #takaprawda s-----l oszukiwał w mak-gora i czitami zabił prawdziwego wodza Hordy - Kallosha Piekłorycza.
  • Odpowiedz
S.....a
S.....a
konto usunięte 18.12.2015, 00:11:43 via iOS
  • 23
Witam notzną. #sagaupunieczki
S.....a - Witam notzną. #sagaupunieczki

źródło: comment_dP1xr0LGWICke95hzWHr5eUUYuAKbayp.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bardzo_lewak
bardzo_lewak
18.12.2015, 00:42:02
  • 2

Komentarz usunięty przez autora

S.....a
S.....a
konto usunięte
Autor
18.12.2015, 00:49:46 via iOS
  • 3
@Vittu: Jeszcze jest :>.
  • Odpowiedz
db95
db95
db95
17.12.2015, 21:40:27
  • 35
#heheszki #tracz #seriale #plebania #pdk XD
db95 - #heheszki #tracz #seriale #plebania #pdk XD

źródło: comment_mpTKPHAr6ozDbyxnnNOOGwnGF49dsDMA.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Q.....3
Q.....3
konto usunięte 17.12.2015, 21:46:18
  • 2
@db95: Jeden cytat Janusza, który o Januszu mówi wszystko: "Zemsta jest rozkoszą bogów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tu-mleko
Tu-mleko
17.12.2015, 22:12:24
  • 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....u
S.....u
konto usunięte 17.12.2015, 22:13:56 via Android
  • 5
@Tu-mleko: A co z Joe? Jawna dyskryminacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jurabos
jurabos
jurabos
18.12.2015, 07:57:39
  • 5
@Tu-mleko: Bradżan?
  • Odpowiedz
epi
epi
18.12.2015, 07:38:34
  • 586
#heheszki #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
epi - #heheszki #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow

źródło: comment_R2atoGZNvCEtbJPajLbYyPq0ag4HZR05.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....s
C.....s
konto usunięte 18.12.2015, 08:37:40
  • 21
xD https://www.youtube.com/watch?v=N5K49ZLxQdk
  • Odpowiedz
dridex
dridex
dridex
18.12.2015, 12:43:49
  • 30
@epi: przecież one mają dobrze robić na kolanach a nie znać się na historii
  • Odpowiedz
WezelGordyjski
WezelGordyjski
18.12.2015, 07:28:39
  • 930
Chodzą ploty, że jakaś nauczycielka potrafiła to obsłużyć. #gimbynieznajo #heheszki
WezelGordyjski - Chodzą ploty, że jakaś nauczycielka potrafiła to obsłużyć. #gimbynie...

źródło: comment_F5pVkefODBRCAt2MHRgRjlpWEhHEgY5e.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....r
p.....r
konto usunięte 18.12.2015, 07:33:12
  • 181
@WezelGordyjski: i zawsze był w klasie jakiś mirek, który miał obsługiwać odtwarzacz bo przecież "robił przy tych komputerowych rzeczach" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rodriquez
Rodriquez
18.12.2015, 10:08:03
  • 52
@WezelGordyjski: @pixelsketcher: To i tak nic, bo po odpaleniu głośnik z telewizora był za słaby, do mieszkania ok ale nie na klasę. Zawsze był ustawiony na maxa i nic nie było słychać

Oczywiście nikt nigdy nie pomyślał aby podskoczyć na salę z komputerami i pożyczyć głośniki...
  • Odpowiedz
saint
saint
17.12.2015, 22:13:19
  • 100
Cebularz roku ... the winner is ... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gif #jeszenie #cebula #heheszki #humor #humorobrazkowy
saint - Cebularz roku ... the winner is ... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gif #je...

źródło: comment_1vkOfGJmEBW2h46yyftPqKlBGeBwWROE.gif

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saint
saint
Autor
18.12.2015, 01:49:12
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
O.....y
O.....y
konto usunięte 18.12.2015, 07:34:15
  • 8

Komentarz usunięty przez moderatora

ama-japan
ama-japan
18.12.2015, 00:10:44 via Android
  • 177
Ile razy widzę to zdjęcie zastanawiam się co poszło nie tak..
#japonia #heheszki #wtf #tfwnogf
ama-japan - Ile razy widzę to zdjęcie zastanawiam się co poszło nie tak.. 
#japonia #...

źródło: comment_mL18GyQbljwjFupJguz2CQKVCXv0hKYg.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu
18.12.2015, 00:12:48
  • 21
@ama-japan:
ryhu - @ama-japan:

źródło: comment_MLVDrBCZMjR3xBKzFjikQjOtyrRaBPdB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
strawberian
strawberian
18.12.2015, 00:27:44
  • 16
@ama-japan: Na szczęście jestem zdrowym, białym mężczyzną, mam nadzieje że pierwsza pomoc od japońca, nie będzie mi nigdy potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a.....5
a.....5
konto usunięte 17.12.2015, 23:31:27
  • 336
#starwars #heheszki #byloaledobre
a.....5 - #starwars #heheszki #byloaledobre

źródło: comment_FS1Mt5mZmQJurJxH2ywMfP8W5va7E1PC.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KerianRegis
KerianRegis
18.12.2015, 01:10:21
  • 8

Komentarz usunięty przez moderatora

k.....s
k.....s
konto usunięte 18.12.2015, 21:39:55
  • 18
@astral55:
k.....s - @astral55:

źródło: comment_uoXQhW2gSSNRLMCAWNiWpqdNU8iErKiG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
piterek
piterek
piterek
18.12.2015, 06:27:52
  • 566
#facebook #rakcontent #cebula
piterek - #facebook #rakcontent #cebula

źródło: comment_9NclEmL6ua2sZaCj2AUrwlrSloeS8SpR.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mar-v-son
mar-v-son
18.12.2015, 06:38:32
  • 203
@piterek: przeca widać że zrobił to dla jaj
  • Odpowiedz
T.....i
T.....i
konto usunięte 18.12.2015, 06:40:54
  • 324
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
K.....a
K.....a
konto usunięte 18.12.2015, 07:23:14
  • 1847
#humorobrazkowy #heheszki #bekazkuca #humor #takaprawda
K.....a - #humorobrazkowy #heheszki #bekazkuca #humor #takaprawda

źródło: comment_mTbmK4IhP7KIJRKzhySH3aaI1knQppfo.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....y
P.....y
konto usunięte 18.12.2015, 08:01:55
  • 230
@KaszaGryczana: co on ma z ryjem po lewej stronie?
  • Odpowiedz
naczarak
naczarak
18.12.2015, 09:41:58
  • 172
@KaszaGryczana:
Bill Gate miał rodziców milionerów ze odpowiednimi znajomościami dlatego mu się udało

Ojciec był znanym prawnikiem, matka pracowała w zarządzie First Interstate Bank, Radzie Zarządzającej Uniwersytetu Waszyngtońskiego i organizacji charytatywnej United Way of America, a jej ojciec, J. W. Maxwell, był prezesem National City Bank w Seattle. Bill Gates po prostu przyszedł na świat w rodzinie milionerów.

Dzięki finansowym koneksjom matki Billa, IBM wybrał na swój oficjalny system operacyjny
  • Odpowiedz
rysio_lubicz
rysio_lubicz
18.12.2015, 06:04:24
  • 551
Kto ma zajebista przelozona?


Kto wlasnie wrocil z nocnej zmiany, na ktorej ja stuknal?


#pracbaza
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....u
S.....u
konto usunięte 18.12.2015, 06:13:03 via iOS
  • 446
@rysio_lubicz: czemu takie przełożone nie kojarzą mi sie z atrakcyjnymi kobietami?
  • Odpowiedz
j.....e
j.....e
konto usunięte 18.12.2015, 07:27:09
  • 308
j.....e

źródło: comment_YUieKBeMfCD3GyCMVppJl0FoxYQUo3tL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
p.....y
p.....y
konto usunięte 17.12.2015, 22:30:14 via Android
  • 322
jak pierniki to tylko z #pusheen
każdy trochę inny, bo foremka handmade z kartonu xD


#gotujzwykopem #pieczzwykopem #koty
p.....y - jak pierniki to tylko z #pusheen 
każdy trochę inny, bo foremka handmade z ...

źródło: comment_i54NUxK7SM9cyjR2chocvw0wKSFTuECl.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

firunna
firunna
18.12.2015, 07:38:28
  • 9
@pusheeny: E tam :D
firunna - @pusheeny: E tam :D

źródło: comment_1NDDfpQMh82bbYFK9sZzKIJC6rS9IUpO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
p.....y
p.....y
konto usunięte
Autor
18.12.2015, 10:20:05 via Android
  • 6
o wiele lepsze są z foremki z puszki od piwa xD
p.....y - o wiele lepsze są z foremki z puszki od piwa xD

źródło: comment_JlfxDYdsCjk3gwBlV5JTsBcil2VhE1XN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
lucknh
lucknh
17.12.2015, 22:18:51
  • 473
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

X.....d
X.....d
konto usunięte 17.12.2015, 22:21:18
  • 12
@lucknh:
X.....d - @lucknh:

źródło: comment_s2TMc1S7weVUwP12563kELf8z8Oy87UH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
p.....c
p.....c
konto usunięte 18.12.2015, 08:05:17
  • 6
@lucknh: fajny szalik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sulam_
sulam_
27.05.2015, 04:52:39
  • 308
Miałem odwieźć dziś z rana (4:00) siostrę na dworzec, bo jedzie na parę dni za granicę.
Przed chwilą się obudziłem, a siostry nie ma w domu...

co xD

#truestory #logikarozowychpaskow
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aleszczerze
aleszczerze
27.05.2015, 04:56:09 via Android
  • 266
@sulam_: zawsze można liczyć na brata
  • Odpowiedz
sulam_
sulam_
Autor
27.05.2015, 05:49:28
  • 131
Dobra idę biegać. Może znajdę ją w krzakach nieopodal domu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.11.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.09.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking