Kto nie wie o co chodzi niech przeczyta 2 poprzednie moje wpisy. A więc tak. Minęła noc, noc dla mnie ciężka bo musiałam się wielokrotnie budzić, aby Stefka karmić (wstać w ciągu ciemnej nocy, podgrzać jego jedzonko, nakarmić, wymasować brzuszek, podetrzeć tyłek, po to aby za 2h znowu się obudzić i robić to samo. Noc też ciężka dla Stefcia, bo pierwsza noc bez mamy. Myślałam kładąc się spać, że ta noc będzie
Właśnie przed chwilą szukałem, jak brzmią dzisiejsze bolidy i to jest jakiś, k?@#a dramat, co oni z nimi zrobili. Przez moment myślałem, że trafiłem na jakąś c-klase w zdławionych silnikach. Po to się jeździ na F1, czy SuperMoto, MotoGP by, m.in posłuchać tych dźwięków, a tu brzmią jak jakiś 4-suw. Wszystko podyktowane pewnie wypadkami i wygląda mi na to, że ostatnie F1 było za Schumachera
Takich tematów większość nie kwapi się wykopywać, bo nawet wykop efekt nie pomoże. Dobijające jest istnienie takich precederów i fakt, że stale odwraca się od tego wzrok ( ͡°ʖ̯͡°)
Pan Patryk, manager z Poczty Polskiej ma takie zdanie o Joannie Jóźwik. Ja rozumiem, że komuś się może nie podobać, to co powiedziała, ale żeby facet na poziomie za posiadanie własnego zdania nazywał polską olimpijkę zdzirą - to chyba...
WhatsApp aktualizuję politykę prywatności i jakby mimochodem wspomina, że Facebook dostanie numery telefonów użytkowników. Można odnieść wrażenie, że jest to odejście od dawnych deklaracji o szacunku dla prywatności.
Signal już scentralizował swoją usługę i jest mniej prywatny, niż był przed uzyskaniem dużej popularności. Wciąż jest ponad telegramem ze względu na ichniejsze zamknięte źródło kodu + szeroko ganione w środowisku praktyki w kwestii kryptografii, tj. Autorskie algorytmy szyfrujące. Dopóki nikt nie zechce stworzyć nowego komunikatora, może na protokole I2P to, osobiście, sugeruję zostać przy Signal.
Mirki uderzyłem lekko w monitor telefonem jak odkładałem, dosłownie w kant monitora obudowy i wyskoczył pasek przez cały ekran 1 pixelowy, ded monitor? :( super... sie zaczyna dzień
Urwał. Jeszcze raz, jeszcze jeden, jeszcze może chociaż jeden wpisik o tym, jak to społeczność mirko to takie NICPONIE I HULTAJE! Bo Laska wrzuciła zdjęcie, ojoj, bo miała być atencja, ojojoj, bo miało być morze komplementów i plusików, jak na fejsiku i insta, ojejeej!
Tylko, że to nie jest fejsik i insta. To jest mirko, gdzie ludzie sobie cisną, bo są anonimowi. Bo mogą.
Złapała mnie nostalgia. Nie mogę za dużo czasu poświęcać na grę, chciałbym pograć dla rozluźnienia, by porobić questy, addony, przy okazji jakiś level wbić i tyle. Opłaca się grać na realu czy odpuścić sobie? Jeśli opłaca się grać to EK będzie dobry do grania solo, jeśli kompletnie nie znam nowych ekspowisk i zawsze grałem EK?
Polecany świat to zapewne Antica, mam rację? #tibia
@HotshotGG: Może przesadzam, ale bez znajomego na podobnym poziomie znudzi Ci się szybko. Jak nie masz wytrenowanego już Ek z conajmniej 90/90 to będziesz się męczyć. Może palka, wcześniej zmieniasz expowiska i jest dobra maszynka do robienia kasy gra typowo solo. Jak pójdziesz w Ek to inwestuj w club, bo są najtańsze i najmocniejsze; przede wszystkim musisz lubić profesję, reszta sama przyjdzie :)
@HotshotGG: Tam gdzie więcej graczy i świat starszy, tym mniejsze ceny ale też więcej zajętych expowisk. Jednak więcej potencjalnych osób do wspólnej gry, czyli raczej tak.
@AnonimoweMirkoWyznania: @AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam koleżankę, nazwijmy ja Kasia, ma ona teraz 27 lat i też jest na dobrej drodze do zostania czarodziejką. Fajna z niej dziewczyna, ale ona akurat szuka księcia z bajki, przez moment miała chyba jakiś homo epizod z koleżanką-sponsorką :D Była trochę przy kości, ale schudła fest; ale jak się za późno zacznie to można skrzywić się na tym punkcie, ale chyba tylko gdy podajesz
Tak mi się przypomniała sytuacja z mój #rozowypasek na stacji benzynowej. Podjeżdżamy na stację Auchan pod dystrybutor kiedy dziewczyna informuje mnie, że podjechałem pod zły dystrybutor bo nie ma w nim benzyny. Ja cały w szoku pytam o co chodzi, nawet wychodzę z samochodu i sprawdzam czy jestem taki ślepy, że nie zauważyłem informacji o braku benzyny. Wracam do auta bo ciągle nic nie widzę, i pytam skąd ona wie,
@klikus: "nawet ja"? xD A co ona ma do powiedzenia i kto ją czyta? Przy takich tekstach przypomina mi się odcinek South Parku, gdzie butters filtrowal cartmanowi właśnie tt ( ͡°͜ʖ͡°) Komedia
#tinder #karyna #logikarozowychpaskow #nogi #warszawa
źródło: comment_Vb2VyqtgfhZH5QVpmHIUZzkKzoFsMrpV.jpg
PobierzOd razu widać, który profil jest dla publiki/pracodawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)