Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
0caffe

0caffe

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52185
  • Znaleziska 1538
  • Mikroblog 50647
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 30
0caffe
0caffe 02.03.2026, 07:53:05
  • 31
#f1 w końcu wyścig tydzień
0caffe - #f1 w końcu wyścig tydzień

źródło: temp_file819886580233348174

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
02.03.2026, 08:10:20 via Wykop
  • 8
@0caffe: REEEEEEENKA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fevo
fevo
02.03.2026, 08:13:15 via Android
  • 15
@0caffe: wydzień tyścig
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 01.03.2026, 15:19:47
  • 18
Całkiem schludnie w tym st Petersburg, a tyle się mówi że Rosja sobie nie radzi przez sankcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1 #indycar #f1spam #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
01.03.2026, 15:39:19 via Wypiek
  • 2
@0caffe apropos r0sji to był tam jeszcze taki arpi
hpiotrekh - @0caffe apropos r0sji to był tam jeszcze taki arpi

źródło: image_picker_3D216426-455B-42DE-8908-506CD71CCF90-8776-0000027600CF44CA

Pobierz
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf
01.03.2026, 19:32:04 via Wykop
  • 0
@0caffe: jak na to ile nakradziono, to jest syf w Petersburgu.
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
01.03.2026, 10:21:23
  • 29
Niech oni tam strzelają więcej rakietek, chcemy zmiany kalendarza, chcemy powrotu europejskich torów
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 01.03.2026, 10:28:46 via Android
  • 14
@winsxspl trzeba na szybko organizować tor uliczny w Polsce, ale bym obejrzał takie GP zakopianki
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
01.03.2026, 09:58:14
  • 513
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #wojna #izrael #iran #usa
splinter96 - #polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #wojna #izrael #iran #usa

źródło: HCRoMZ9XYAEsgsc

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 01.03.2026, 10:27:14 via Android
  • 0
@splinter96 ciekawe czy Braun, Bosak i memcen już organizują transport uchodźców z Iranu xD
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
01.03.2026, 08:55:35
  • 3
Gdzieś w tle leciało MotoGP i mówią że Aprillia zastosowała kanał F, znany z F1. I wygrała.
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 01.03.2026, 09:03:48 via Android
  • 1
@Gieekaa w sensie f-duct? Jak to ma niby działać w MotoGP? Motorynki też mają jakieś aktywne aero? xD
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 28.02.2026, 20:54:46
  • 3
Ale stypa na tagu, dajcie już te rajduwki (・へ・)

#f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1
0caffe - Ale stypa na tagu, dajcie już te rajduwki (・へ・)

#f1 #wieczornykacikmuzyczny...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 28.02.2026, 13:48:13
  • 0
Mam dziwny problem z routerem od ISP, przestał mi przydzielać IP przez DHCP, niezależnie czy przez wi-fi czy po kablu. Reset nie pomaga, a do panelu konfiguracji się nie mogę zalogować bo nie mam loginu i hasła xD

Kiedy ustawie IP manualnie to wszystko działa dobrze, pełna prędkość up/down

Nigdy czegoś takiego nie widziałem xD

#informatyka #siecikomputerowe #pcmasterrace
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brokenik
brokenik
28.02.2026, 14:06:32 via Wykop
  • 4
@0caffe: Czemu szukasz pomocy na wykopie zamiast zadzwonić do ISP i się grzecznie zapytać.
  • Odpowiedz
brokenik
brokenik
28.02.2026, 17:31:13 via Wykop
  • 1
@0caffe: Coś musi powodować, że nie działa usługa DHCP. Dzisiaj u klienta miałem problem podobny i problemem była autoryzacja WPA. Nie wiadomo dlaczego nagle telefon nie mógł pobrać ustawień IP ale się łączył. Co ciekawe u klienta lodówka Samsunga... pobierała adresy za każdym razem.
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 27.02.2026, 15:38:24
  • 2
#f1 a c--j chodzi, android 12 już taki stary że skończyli wsparcie? xD

#android #f1spam
0caffe - #f1 a c--j chodzi, android 12 już taki stary że skończyli wsparcie? xD

#and...

źródło: temp_file5481806590157258626

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makabrra
makabrra
27.02.2026, 19:31:38 via Android
  • 0
@0caffe: jak zależy Ci na podstawowych informacjach ze spoko widgetami F1 zapraszam do wypróbowania mojej appki ;)
  • Odpowiedz
przemkow_xd
przemkow_xd
przemkow_xd
27.02.2026, 20:34:01 via Wykop
  • 0
@0caffe: Przed poprzednim sezonem strasznie zepsuli aplikację i stronę, widocznie dalszy zjazd. Pełno gówna, a konkrety coraz ciężej znaleźć
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 26.02.2026, 21:34:39
  • 4
#f1 ukradłem z r/formuladank
Jak wam się widzi takie bingo na nowy sezon DTS? Co byście zmienili/wyrzucili/dodali? xD
0caffe - #f1 ukradłem z r/formuladank 
Jak wam się widzi takie bingo na nowy sezon DT...

źródło: temp_file2408860698250377827

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piospi
Piospi
26.02.2026, 21:43:03 via Wykop
  • 6
@0caffe: nie mam pojęcia, bo nie oglądam już tego gówna od 2021 roku
  • Odpowiedz
N.....6
N.....6
konto usunięte 26.02.2026, 23:18:02 via Wykop
  • 3
@0caffe: Brakuje 2 rzeczy:
- renka
- powrut
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 24.02.2026, 20:13:13
  • 3
#f1 #f1fantasy co myślicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0caffe - #f1 #f1fantasy co myślicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: temp_file75119853223242879

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
24.02.2026, 20:27:34 via Wykop
  • 6
@0caffe: Russel i Norris warci tyle samo co Verstappen?
Hamilton tyle samo co Leclerc?
Albon tyle samo co Sainz?
I co tam w ogóle robi Antonelli czy Hadjar?
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
24.02.2026, 20:46:35 via Wykop
  • 8
@0caffe: Hadjar droższy niz Sainz i Bearman? No cóż, zobaczymy czy w tym sezonie puszka nie będzie pasowała tylko Maksowi
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 24.02.2026, 17:23:10
  • 9
#f1 według Norrisa Hamilton powinien mieć 8WDC ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://streamain.com/en/CGzciPEC71uiOuB/watch
0caffe - #f1 według Norrisa Hamilton powinien mieć 8WDC ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡...

źródło: temp_file7649935028666661715

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwruszajonce
zwruszajonce
24.02.2026, 17:28:15 via Wypiek
  • 38
@0caffe gratuluję ekspresowego przebicia vettela w byciu najbardziej w----------m mistrzem świata
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
24.02.2026, 17:31:22 via Wykop
  • 29
@0caffe: brytole p------ą głupoty - standard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 24.02.2026, 09:08:11
  • 40
#f1 wyciekły nowe zdjęcia z akt Steinera, nieletnia ofiara ze swoim oprawcą

Absolutnie obrzydliwe (╯︵╰,)

#heheszki #f1spam
0caffe - #f1 wyciekły nowe zdjęcia z akt Steinera, nieletnia ofiara ze swoim oprawcą ...

źródło: temp_file2314923154764678624

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
24.02.2026, 09:37:20 via Wykop
  • 24
@0caffe: Kolejna ofiara z akt GSztajna.
Gieekaa - @0caffe: Kolejna ofiara z akt GSztajna.

źródło: 6187ca2d-e89c-4501-863f-31191d5d7317

Pobierz
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
24.02.2026, 09:57:54 via Wykop
  • 16
@0caffe: Ofiary stawały się oprawcami.
Gieekaa - @0caffe: Ofiary stawały się oprawcami.

źródło: mvln

Pobierz
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 23.02.2026, 20:18:21
  • 1
Dlaczego w Google maps, nie można włączyć takiego podglądu nawigacji bez podawania miejsca docelowego? Czy nikt nie bierze pod uwagę że można gdzieś jechać bez celu, jednocześnie chcieć znać limity prędkości i sytuację na drodze?

Próbowałem też mapy.com i nawet #opensource organic Maps ale też nie mają tej opcji xD

#motoryzacja #samochody
0caffe - Dlaczego w Google maps, nie można włączyć takiego podglądu nawigacji bez pod...

źródło: temp_file7351295613773837984

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet
23.02.2026, 20:20:42 via Wypiek
  • 4
@0caffe a próbowałeś Waze?
Podobno do nawigacji lepsze niż Google Maps a nie musisz ustawiać celu podróży, żeby pokazywało limit prędkości, fotoradary itd..
  • Odpowiedz
WykopanyDzon
WykopanyDzon
23.02.2026, 20:41:55 via Wykop
  • 1
@0caffe:

a zobacz here wego
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 23.02.2026, 14:55:13
  • 4
#wec będzie miało swój streaming xD

Ciekawe jaki abonament i dlaczego tak drogo

#lemans #f1 #f1spam
0caffe - #wec będzie miało swój streaming xD

Ciekawe jaki abonament i dlaczego tak d...

źródło: temp_file4372921532747929315

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruut
ruut
23.02.2026, 14:56:13 via Wykop
  • 4
@0caffe: 50€ czyli taniej niż rok temu
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
23.02.2026, 15:17:59 via Android
  • 6
@0caffe: oglądanie 6 -8 godzin wyścigu? Toż to powinno być za darmo by wynagrodzić czas i cierpliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 21.02.2026, 20:52:13
  • 2
#f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1 #feels
0caffe - #f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1 #feels
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 20.02.2026, 17:19:18
  • 8
Ciężko się jeździ w Polsce zgodnie z przepisami xD

Jadę sobie spokojnie, zgodnie z przepisami, za mną pojawił się mistrz kierownicy Schumacher, rajdowiec Kubica albo inny inwalida.

Na zmianę jest kawałek teren zabudowany, potem niezabudowany. Jadę z taką prędkością jaka ma być, a to auto za mną cały czas mi siedzi na zderzaku. Tak blisko że prawie nie widać w lusterku tablic rejestracyjnych.

W
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
20.02.2026, 17:21:50 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
21.02.2026, 00:37:03 via Wykop
  • 1
Ciężko się jeździ w Polsce zgodnie z przepisami xD


@0caffe: Nie, wręcz przeciwnie. W Polsce się jeździ bardzo łatwo zgodnie z przepisami. Problem jest taki, że każdy musi po swojemu jeździć.
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 20.02.2026, 14:34:11
  • 1
#f1 ten McLaren to jakieś pochylone te koła przednie ma, zbieżność z-----a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 20.02.2026, 11:11:33
  • 16
#f1 Aldona powiedziała że w Hondzie wracają do stymulacji xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goatifi
Goatifi
20.02.2026, 11:14:05 via Wykop
  • 18
@0caffe: stymulacja przepustnicy
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 20.02.2026, 09:10:13
  • 2
może ktoś z #f1 ma podobny problem i się przyda xD

Jako że są testy przedsezonowe i transmisja bez przerwy przez 4h to mam odpalone na telefonie i słucham sobie w tle. Problem w tym że apka nie działa na zablokowanym ekranie, przez co nie można włożyć telefonu do kieszeni.

No ale że nie jestem pierwszą osobą z takim problemem to ktoś stworzył aplikację która wyłącza ekran i blokuje ekran dotykowy

A
0caffe - może ktoś z #f1 ma podobny problem i się przyda xD

Jako że są testy przedse...

źródło: temp_file3113405287619675304

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe
Autor
20.02.2026, 09:22:23 via Android
  • 2
może przesadzam


@Hadolf_Itler przesadzasz xD
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
Autor
20.02.2026, 09:23:17 via Android
  • 1
Jak coś, to też link bezpośrednio do githuba

https://github.com/JonasBernard/FakeStandby
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 19.02.2026, 22:49:55
  • 3
#f1 w sumie ciekawe jest to skrzydło ferrari. Ciekawe jaką różnicę robi to że się obraca zamiast uchylać. Czy to że kiedy się obraca i wypukłość jest na górze sprawia że działa bardziej jak skrzydło samolotu i podnosi dupę? xD

A może w ogóle to taka zmyłka i na Australię przywiozą zwykle uchylane xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11
20.02.2026, 07:31:41 via Wykop
  • 2
@0caffe: Mam nadzieję, że jest to przemyślane i będzie spełniać funkcję jaką sobie wymyślili. Wygląda innowacyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21
  • Strona 16 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 03.10.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 04.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.09.2024

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking