Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
0caffe

0caffe

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52185
  • Znaleziska 1538
  • Mikroblog 50647
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 30
0caffe
0caffe 08.03.2026, 04:19:52
  • 2
#f1 myślałem że to Max xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 08.03.2026, 04:16:13
  • 6
#f1 realizator nie nadąża przełączać belki z napisem "new race leader" xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 08.03.2026, 04:12:28
  • 16
#f1 z perspektywą Gekona WDC, wszyscy jesteśmy tifosi xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 08.03.2026, 04:06:36
  • 3
#f1 pierwszy wyścig gdzie jest 11 zespołów, 22 auta w stawce a i tak jedzie 20 xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 08.03.2026, 04:05:32
  • 0
#f1 Czarek chyba poruchal przez weekend że tak jedzie xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 08.03.2026, 04:04:37
  • 2
#f1 ale Czarek pojechał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UnderThePressure
UnderThePressure
08.03.2026, 04:00:18
  • 0
#f1 #stream dajcie coś pls
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 08.03.2026, 04:00:38 via Android
  • 0
@UnderThePressure https://fmhy.net/video#live-tv-sports
  • Odpowiedz
kvvach
kvvach
08.03.2026, 03:52:27
  • 34
#f1 Witam wszystkich p----w którzy zamiast spać wstali o 5 oglądać jak milionerzy jężdzą wkółko
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 08.03.2026, 03:53:30 via Android
  • 3
@kvvach *się rozbijają
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 08.03.2026, 03:52:36
  • 34
Nie ma to jak wstać 5 minut przed wyścigiem, żeby kibicować mojemu ulubionemu kierowcy podczas jego domowego GP, mam nadzieję że przejedzie cały wyścig i zajmie pozycję w punktach

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honeybadger9951
honeybadger9951
08.03.2026, 03:53:06 via Android
  • 11
@0caffe: o boże, o k---a
  • Odpowiedz
4iv
4iv
08.03.2026, 03:55:44 via Wykop
  • 4
@0caffe: ja bylem w zeszłym roku w Austrii jako kibic Maxa także tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Invergian
Invergian
08.03.2026, 03:46:43
  • 1
Wstałem żeby zobaczyć jak Gekon się r---------a - obym się nie zawiódł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 08.03.2026, 03:47:57 via Android
  • 1
@Invergian ja wstałem zobaczyć jak się r-----------ą, a zaczęli już przed wyścigiem xD
  • Odpowiedz
Kingside
Kingside
08.03.2026, 03:30:23
  • 1
#f1
Jakiś aktywny strumyk? Na strumyk.net jeszcze każą czekać
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 08.03.2026, 03:32:10 via Android
  • 0
@Kingside https://fmhy.net/video#live-tv-sports
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 07.03.2026, 21:47:34
  • 2
#f1 idę spać, jakbym zaspał to mnie obudźcie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#f1spam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crazy88
crazy88
07.03.2026, 21:49:14 via Wykop
  • 2
@0caffe: pobudka pora wstać koniom wody dać
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta
07.03.2026, 20:12:05
  • 2
#f1
Na ukojenie dusz
Finesta - #f1
Na ukojenie dusz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 07.03.2026, 20:23:32 via Android
  • 1
@Finesta ciekawe jak wyglądałby wyścig między tamtym a współczesnym bolidem
  • Odpowiedz
BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
07.03.2026, 16:54:06
  • 1
#f1

Ma ktoś podrzucić jakiegoś pewnego linka ze stremem na jutrzejszy wyścig?
BiggerJapanTapczan - #f1 

Ma ktoś podrzucić jakiegoś pewnego linka ze stremem na jut...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 07.03.2026, 18:39:52 via Android
  • 1
@BiggerJapanTapczan https://fmhy.net/video#live-tv-sports
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 07.03.2026, 02:39:15
  • 1
#f1 brawo ogurelli
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
06.03.2026, 19:05:12
  • 5
Czy kabel od prodiża może pozostawiać takie ślady?
#f1
Gieekaa - Czy kabel od prodiża może pozostawiać takie ślady?
#f1

źródło: 27f7b34531a7b4eebef376ab581cf26fc4252f0e7bb9cc77df0bda5b70153ec0

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 06.03.2026, 19:13:22 via Android
  • 4
@Atomus tak, z tych Gładyszów od Gładysz i synowie
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
06.03.2026, 16:48:50
  • 20
#f1 i tak wszyscy wstaną, no prawie bo ja nie. Wolam @0caffe
JuzefCynamon - #f1  i tak wszyscy wstaną, no prawie bo ja nie. Wolam @0caffe

źródło: 821e7fc24f757a1aa5ae6be0ed1df4c3f99a0609f3454e7d968cf98a89a0e45d,w800

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 06.03.2026, 16:59:39 via Android
  • 9
@JuzefCynamon wstać to tam pikuś, gorzej nie zasnąć słuchając niektórych komentatorów xD
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 06.03.2026, 09:04:10
  • 0
Ktoś wie czy ciągnikiem z przyczepką samochodową doczepioną na taki hak można wyjechać na drogę publiczną? W razie kontroli policja nie będzie miała jakiegoś ale, że to nie jest mocowane na stałe, czy coś?

Ciągnik i przyczepka zarejestrowane, światła sprawne.

#rolnictwo #pytanie #prawojazdy #motoryzacja
0caffe - Ktoś wie czy ciągnikiem z przyczepką samochodową doczepioną na taki hak możn...

źródło: temp_file3532895170182456078

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pietryna123
pietryna123
pietryna123
06.03.2026, 10:39:24 via Wykop
  • 1
@eugeniusz_geniusz: Może dlatego że to jakieś nohomologowane g---o? Ciągnik ma inny punkt do mocowania przyczep.

@0caffe Jak przejedziesz tym ze swojego gospodarstwa do sąsiada przy tej samej ulicy to pewnie nic się nie stanie, ale dokładane haki muszą mieć świadectwo homologacji i tabliczkę zmanionow. Gdyby ta kula chociaż trzymała się w pione... ale mi to wygląda na coś, co się będzie obracać w uchwytach. Kula ma ciągnąć przyczepę, a
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
06.03.2026, 12:34:50 via Wykop
  • 0
@pietryna123: pokaż mi jaki zaczep w ciągniku ma homologację xd
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
06.03.2026, 08:40:51
  • 27
#f1 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
RitmoXL - #f1 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: IMG_7902

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 06.03.2026, 08:47:15 via Android
  • 7
@RitmoXL a więc stąd tyle dymu na konferencji ferrari
0caffe - @RitmoXL a więc stąd tyle dymu na konferencji ferrari

źródło: temp_file1144188856083751375

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 21
  • Strona 13 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 03.10.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 04.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.09.2024

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking