Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
0caffe

0caffe

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52185
  • Znaleziska 1538
  • Mikroblog 50647
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 30
0caffe
0caffe 09.02.2026, 00:27:53
  • 2
Dobra, obejrzałem chwilę i stwierdzam, że amerykańskie rugby to jednak nie jest sport który będę oglądał. Idę spać, już nigdy nie będę narzekał na nudny mecz w piłkę nożną xD

Mogliby chociaż się ponapieprzać na pięści jak w hokeju

#superbowl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 09.02.2026, 00:03:49
  • 2
Na NBC była reklama zastrzyków na odchudzanie xD

#superbowl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 08.02.2026, 23:41:12
  • 0
Jak ktoś szuka strema to sprawdźcie tutaj, cały katalog, na którejś stronie na pewno działa xD

https://fmhy.net/video#live-sports

#superbowl
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe
Autor
08.02.2026, 23:43:55 via Android
  • 0
@StrumykIcuAdmin co to za atrakcja oglądać Superbowl z polskim komentarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
M4711v2
M4711v2
08.02.2026, 23:47:58 via Android
  • 3
@StrumykIcuAdmin: właśnie chce se pooglądać reklamy, a tu co chwilę jakąś transmisją przerywają
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 08.02.2026, 21:17:39
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dos_badass
dos_badass
08.02.2026, 21:36:27 via Wykop
  • 2
@0caffe: zobaczyłem i niedziela wieczur humor popsuty
  • Odpowiedz
outsidre
outsidre
08.02.2026, 22:46:06 via Wykop
  • 2
@0caffe: to chyba trzeba mieć wzrok jak Stępień by widzieć podobieństwo.
outsidre - @0caffe: to chyba trzeba mieć wzrok jak Stępień by widzieć podobieństwo.

źródło: comment_HItDjRLsI3PzqQ5CSm0IejyP9MLCPVI8

Pobierz
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 08.02.2026, 18:39:32
  • 1
Beka, największe sportowe wydarzenie w #usa to Super Miska xD

#nfl #heheszki #sport #superbowl
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RzutKamieniem
RzutKamieniem
08.02.2026, 18:44:35 via Wykop
  • 2
@0caffe: To pochodzi od ksywki tych otwartych stadionów, które wszędzie budowali by jak najwięcej ludzi pomieścić - bo wyglądają jak przerośnięta miska. W Kaliforni jest Rose Bowl, w Tekasie jest Cotton Bowl i Sun Bowl, w Ohio jest Glass Bowl, w Luizjanie jest Sugar Bowl, a na Florydzie jest Orange Bowl. I że finał NFL jest największym wydarzeniem sportowym to jest nazwany Super Bowl.
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 07.02.2026, 21:39:11
  • 28
Może i RAM kosztuje chore pieniądze, ale za to mamy takie perełki xD

#epstein #heheszki #ai #trump #usa
0caffe - Może i RAM kosztuje chore pieniądze, ale za to mamy takie perełki xD

#epste...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ggs-hg
ggs-hg
07.02.2026, 21:48:19 via Wykop
  • 8
@0caffe: Do czasu aż to wszystko jebnie przynajmniej będziemy mieć wesoło.
  • Odpowiedz
banciur
banciur
banciur
08.02.2026, 02:53:36 via Wykop
  • 7
@0caffe: This video was flagged for violating our Community Guidelines

troche duzo ramy jak na taki napis :)
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 06.02.2026, 13:13:47
  • 152
#heheszki #elonmusk #epstein
0caffe - #heheszki #elonmusk #epstein

źródło: temp_file1811693565292392702

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

123_
123_
06.02.2026, 13:25:13 via Wykop
  • 103
@0caffe: Może Musk wysyłał mu większość maili przez Excela, jak Kelly Rowland w tym starym teledysku.
123_ - @0caffe: Może Musk wysyłał mu większość maili przez Excela, jak Kelly Rowland ...

źródło: nelly

Pobierz
  • Odpowiedz
sidhellfire
sidhellfire
06.02.2026, 13:42:44 via Android
  • 41

Komentarz usunięty przez moderatora

0caffe
0caffe 06.02.2026, 09:46:24
  • 17
#f1 dzień dobry ja na pielgrzymkę do świętej barierki, kiedy wyrusza procesja?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
06.02.2026, 09:57:37 via Wykop
  • 11
dzień dobry ja na pielgrzymkę


@0caffe: bierz pół litra i płacz ze mną
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
Autor
06.02.2026, 10:01:25 via Android
  • 7
@ArmandoDiAlonso a po pół litra

Robert ja cię bardzo szanuje i twoje renke też i ja bym ci dał te 100 milionuw ale sam nie mam


(╯︵╰,)
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 04.02.2026, 00:39:51
  • 2
Zajebiste mamy czasy, teraz nawet w ciastkach z wróżbą dają reklamy xD

#niewiemjaktootagowac #jedzenie #heheszki #z--------------a
0caffe - Zajebiste mamy czasy, teraz nawet w ciastkach z wróżbą dają reklamy xD

#nie...

źródło: temp_file2250635804243084791

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
04.02.2026, 00:41:49 via Wykop
  • 1
@0caffe: jak mozna bylo zostawic ostrom papryczke. Jakas mientka pipka to jadla
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 03.02.2026, 14:57:02
  • 9
#f1 Williams to takie Apline bez różowego koloru xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 03.02.2026, 01:09:20
  • 8
Nawet Kubica??

#f1 #heheszki #f1spam #epstein
0caffe - Nawet Kubica?? 

#f1 #heheszki #f1spam #epstein

źródło: temp_file2678027608877043363

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
03.02.2026, 01:19:20 via Wykop
  • 14
@0caffe: w marcu 2011 to co miał innego do roboty?
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 03.02.2026, 00:29:50
  • 158
Jeszcze niech się okaże że Iwona Wieczorek się znajdzie w tych aktach Epsteina xD

#epstein #usa #trump #iwonawieczorek
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cirspmtugp
cirspmtugp
cirspmtugp
03.02.2026, 07:30:26 via Wykop
  • 5
@0caffe: przecież każdy kraj ma takiego epsteina i jego wyspę
  • Odpowiedz
ElMurano
ElMurano
03.02.2026, 08:29:14 via Wykop
  • 14
@cirspmtugp: rel, my mamy podkarpacie i tak jak przez epsteina izraelaki wywiad trzyma politykow usa za jaja tak ukrainski wywiad trzyma polskich politykow zwlaszcza pisiorow za jaja.
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 02.02.2026, 14:53:43
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppiasq
ppiasq
02.02.2026, 14:56:23 via Wykop
  • 7
@0caffe: Ciekawe czy takie AI umie zaprojektować bolida co przechodzi testy zderzeniowe
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 01.02.2026, 13:57:22
  • 20
#f1 gdyby ktoś się zastanawiał to #lego w testach zderzeniowych wypada lepiej niż #cada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1spam
0caffe - #f1 gdyby ktoś się zastanawiał to #lego w testach zderzeniowych wypada lepie...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
01.02.2026, 14:32:07 via Wykop
  • 19
@0caffe: ciekawe jak by sobie poradziły z niedokręconą barierką
  • Odpowiedz
Dick_Wilden
Dick_Wilden
01.02.2026, 15:18:07 via Wykop
  • 5
@0caffe: widocznie dla moich oczu 2,5cm w długości, to bardzo dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 31.01.2026, 19:45:35
  • 10
Myślałam że tam jest LAP 32/30, a to po prostu upośledzona "9" xD

#formulae #f1
0caffe - Myślałam że tam jest LAP 32/30, a to po prostu upośledzona "9" xD

#formulae...

źródło: temp_file4806984237563651551

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
31.01.2026, 19:49:28 via Wykop
  • 7
@0caffe: ja aż ekran przetarłem myślałem że brudny jest xD
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin
31.01.2026, 20:06:31 via Wykop
  • 7
@rutekboss: ale te okrazenia za SC wyliczyły się do ogólnego dystansu wyścigu. W momencie startu z pół było 5/39

Z tego co pamiętam każde 3 minuty za SC lub pod FCY to 1 dodatkowe okrążenie
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 27.01.2026, 19:17:56
  • 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dariusz44
dariusz44
27.01.2026, 19:28:22 via Wykop
  • 127
@0caffe: ciekawe gdzie są ci wszyscy obrońcy wolności i dostępu do broni? No wiecie co z wężem w avatarze. Już nie tacy wolnościowi nagle?
dariusz44 - @0caffe: ciekawe gdzie są ci wszyscy obrońcy wolności i dostępu do broni?...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
27.01.2026, 20:09:10 via Wykop
  • 129
@dariusz44: Mają nową flagę na nowe czasy
ossprime - @dariusz44: Mają nową flagę na nowe czasy

źródło: 912fc3d89b8604d5c54700d703d8d5296539dad213c4571fdc66471f5ed76ccf

Pobierz
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 27.01.2026, 12:35:54
  • 0
Można założyć opony 170/75 r14 zamiast 165/70 r14?

#motoryzacja #samochody #opony
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adnim
adnim
28.01.2026, 13:31:02 via Wykop
  • 1
@0caffe Wysokość profilu pierwszej opony wyniesie: 127,50 milimetrów. Wysokość profilu bazowej opony wynosi: 115,50 mm
Różnica prawie 1,5 cm na "balonie". Pytanie czy o nic nie będzie przeszkadzać w nadkolu.

Na https://8opon.pl/profil-opony napisałem jakiś czas temu poradnik na temat profilu opony, jego kalkulacji i różnic w wysokościach.
  • Odpowiedz
adnim
adnim
28.01.2026, 18:05:11 via Wykop
  • 1
@0caffe: pamiętaj że te 1,5 cm x2 bo na dole i u góry więc wysokość koła wzrośnie o ok 3 cm łącznie
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 27.01.2026, 11:56:02
  • 28
Ehhhhh, w #f1 zapieprzają po wąskich uliczkach Monaco kilkaset na godzinę a ja jadąc może że 2km/h na parkingu r--------m oponę o krawężnik xD

No nic, chyba muszę się pogodzić z faktem że do F1 mnie już raczej nie wezmą

#f1spam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
27.01.2026, 12:02:02 via Wykop
  • 43
@0caffe:
winsxspl - @0caffe:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
27.01.2026, 12:09:02 via Wykop
  • 14
@0caffe: nie martw się, cywilnym powoli trudniej się jeździ niż bolidem f1. Leclerc udowadnia.
QRQ - @0caffe: nie martw się, cywilnym powoli trudniej się jeździ niż bolidem f1. Lec...
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 26.01.2026, 22:22:11
  • 11
#f1 oficjalne Highlights, jakby ktoś jeszcze nie widział
0caffe - #f1 oficjalne Highlights, jakby ktoś jeszcze nie widział
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu
27.01.2026, 06:46:44 via Wykop
  • 1
@0caffe: jakie wolne gowfno. To dtm nie f1
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 26.01.2026, 10:09:38
  • 4
#f1 #dd
0caffe - #f1 #dd

źródło: temp_file949387881492947581

Pobierz

Bolid Audi w rzeczywistości, w porównaniu do prezentacji wygląda

  • lepiej 70.1% (47)
  • gorzej 29.9% (20)

Oddanych głosów: 67

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

disinherited
disinherited
disinherited
26.01.2026, 10:30:19 via Wykop
  • 2
@0caffe: w pyte jest, a głupki (kibice ferrari) hejtują
  • Odpowiedz
Szary_Anon
Szary_Anon
26.01.2026, 10:32:05 via Wykop
  • 1
@0caffe: Gdyby nie ten mat, to byłby w miarę, a tak to, ehh...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • Strona 18 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 03.10.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 04.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.09.2024

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking