#f1 jezu wy tu tak żyjecie ?#f1spam
shadyturtle via Wykop
- 2
@JuzefCynamon: żyję jak świnia, tylko trochę dłużej
- 39
shadyturtle via Wykop
- 4
@Kutang-Pan: moderuchy dajcie 18+ na miłość boskom
shadyturtle via Wykop
- 6
@Logistyk_z_Cadillaca: to musisz innego sklepu spróbować, mówię ci bo to rożne som
shadyturtle via Wykop
- 6
@niechcetukonta: szykuje sie powrut Tsunody i to nie za kadjara
- 14
#f1 dzień dobry misie kolorowe (ʘ‿ʘ). Życzę realnym użytkownikom, tagowym ekspertom miłego dnia a botom zawieszenia i błędu kodu.
12,4k, kto to widział?(ಠ‸ಠ)
12,4k, kto to widział?(ಠ‸ಠ)
shadyturtle via Wykop
- 7
@MaJeM0: eeee wczoraj przybyło stu obserwatorów z ramienia Białkova, nie przełożyło się to na wpisy i plusy
Odejdzie ~10 stałych bywalców i można zamykać ten k--------k.
Odejdzie ~10 stałych bywalców i można zamykać ten k--------k.
- 17
#f1 jutro mnie tu nie ma. Dobranoc
źródło: 4a4915a57ad9083ebd3af2a89ffc255ab2d8985700d52079981441adcfad4ecf,w800
Pobierz
shadyturtle via Wykop
- 7
@iselilja: przerwa dla zdrowia psychicznego, kto je jeszcze ma
- 9
#f1 Kasztan zmień ten awatar. Chcemy Chińczyka a nie Kubicę. Przestań udawać kogoś kim nie jesteś
shadyturtle via Wykop
- 7
- 17
shadyturtle via Wykop
- 20
@RitmoXL: wór suchy, człowiek lżejszy, to są te detale
shadyturtle via Wykop
- 4
@nathsaknhoj: i Mariusz potem wzdycha do takiego jaszczuro-luda
#f1 spokojnie, dziadkowi lewisowi się tylko fartnęło.
shadyturtle via Wykop
- 7
@-----------------------------: kiedy eklerkowi sie fuksnie?
- 38
shadyturtle via Wykop
- 4
@helvetica: czytałem, morał mnie zniesmaczył, mianowicie kjubitza idiot.
- 10
shadyturtle via Wykop
- 4
@Gieekaa:
assault na rente franka i części Kubicy był
Powazny atak na botasa też
Na sędziów też p-------ł
Ostatniego nawet nie komentuję, ale to gekon przebrzydly, na pewno sie tego dopuścił
assault na rente franka i części Kubicy był
Powazny atak na botasa też
Na sędziów też p-------ł
Ostatniego nawet nie komentuję, ale to gekon przebrzydly, na pewno sie tego dopuścił
- 12
#f1
Brembo srembo
Brembo srembo
shadyturtle via Wykop
- 9
@Kroledyp: bambo nr.1 w zespole
- 18
#f1 Piastri istnieje? Zapomniałem że typ się ściga ale widzę że traci niewiele do norrisa który wydaje się znacznie bardziej widoczny w tym sezonie
shadyturtle via Wykop
- 33
@kromeczek: piastry umarł w momencie przecwelenia na monzy 2025.
- 19
źródło: 1000012789
Pobierz
shadyturtle via Wykop
- 7
@C_Perez_11: fasola na tagu, siema!
- 30
shadyturtle via Wykop
- 11
@dodi-lukebakio: czasem człowiek zapomina, ze oni tam silnik mercedesa mają
shadyturtle via Wykop
- 1
@piotr-zbies: w miami chyba nie.
źródło: 7936
Pobierz- 25
shadyturtle via Wykop
- 18
@Neto: przede wszystkim, Robert już nic nie musi. On może. Może wruci, może nie.
- 14
#f1 Skrót obejrzon, mamy pierwszą wygraną! #odliczanief1 Tera to już z górki.
źródło: to-nie-ten-rok
Pobierz@shadyturtle: mmm #odliczanief1
- 2
Gdzie skończy wyścig m0nakijska p0kraka
- W bandzie 22.2% (8)
- W żwirze 16.7% (6)
- W koledze zespołowym 13.9% (5)
- W innym kierowcy 0% (0)
- W zakładzie psychiatrycznym po kolejnym GRANDE 47.2% (17)
shadyturtle via Wykop
- 1
@Mck_98: kurna a gdzie opcja dla fanów? Na podium!
Osiągnięcia
Rocznica
od 19.05.2026Rocznica Mikroblogger
od 28.03.2026Mikroblogger















źródło: Screenshot_20260618_174614_X
Pobierz