Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shadyturtle

shadyturtle

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16810
  • Znaleziska 646
  • Mikroblog 16164
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
JuzefCynamon
JuzefCynamon
1 godz. i 44 min temu
  • 2
#f1 tak niech losują auta.. gdyby wygrywal to nie mial by takich pomyslow
JuzefCynamon - #f1 tak niech losują auta.. gdyby wygrywal to nie mial by takich pomys...

źródło: Screenshot_20260618_174614_X

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 1 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: Każdy jedzie każdym autem dwa razy. Pytanie retoryczne, czy da się przesiąść w ciągu tygodnia z auta X do auta Y i wycisnąć z niego max.
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
3 godz. i 35 min temu
  • 3
#f1 jezu wy tu tak żyjecie ?#f1spam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 1 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: żyję jak świnia, tylko trochę dłużej
  • Odpowiedz
Kutang-Pan
Kutang-Pan
6 godz. i 12 min temu
  • 39
#f1 #afrodytapadoku
Z samom grzywkom, tag?
Kutang-Pan - #f1 #afrodytapadoku
Z samom grzywkom, tag?

źródło: 1637

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 5 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 4
@Kutang-Pan: moderuchy dajcie 18+ na miłość boskom
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
7 godz. i 44 min temu
  • 5
Słuchajcie głupia sprawa coś nie mogę znaleźć tego mleka w sklepie, wrócę później
#f1 #f1spam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 7 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 6
@Logistyk_z_Cadillaca: to musisz innego sklepu spróbować, mówię ci bo to rożne som
  • Odpowiedz
niechcetukonta
niechcetukonta
8 godz. i 18 min temu
  • 2
#f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niechcetukonta - #f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_8862

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 7 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 6
@niechcetukonta: szykuje sie powrut Tsunody i to nie za kadjara
  • Odpowiedz
MaJeM0
MaJeM0
MaJeM0
13 godz. i 22 min temu
  • 14
#f1 dzień dobry misie kolorowe (ʘ‿ʘ). Życzę realnym użytkownikom, tagowym ekspertom miłego dnia a botom zawieszenia i błędu kodu.
12,4k, kto to widział?(ಠ‸ಠ)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 13 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 7
@MaJeM0: eeee wczoraj przybyło stu obserwatorów z ramienia Białkova, nie przełożyło się to na wpisy i plusy

Odejdzie ~10 stałych bywalców i można zamykać ten k--------k.
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
przedwczoraj, 19:59:16
  • 17
#f1 jutro mnie tu nie ma. Dobranoc
JuzefCynamon - #f1 jutro mnie tu nie ma. Dobranoc

źródło: 4a4915a57ad9083ebd3af2a89ffc255ab2d8985700d52079981441adcfad4ecf,w800

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle przedwczoraj, 20:03:03 via Wykop
  • 7
@iselilja: przerwa dla zdrowia psychicznego, kto je jeszcze ma
  • Odpowiedz
fevo
fevo
przedwczoraj, 17:39:48
  • 9
#f1 Kasztan zmień ten awatar. Chcemy Chińczyka a nie Kubicę. Przestań udawać kogoś kim nie jesteś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle przedwczoraj, 18:08:06 via Wykop
  • 7
@fevo: hę, przeca jest kińczyk
shadyturtle - @fevo: hę, przeca jest kińczyk

źródło: 7942

Pobierz
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
przedwczoraj, 06:26:52
  • 17
#f1 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) LEWIS - BYŁO CO?
RitmoXL - #f1 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) LEWIS - BYŁO CO?

źródło: IMG_9314

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle przedwczoraj, 06:45:55 via Wykop
  • 20
@RitmoXL: wór suchy, człowiek lżejszy, to są te detale
  • Odpowiedz
przemyslaw-antczak
przemyslaw-antczak
przemyslaw-antczak
15.06.2026, 19:35:26
  • 9
#f1 Polak 🤣
przemyslaw-antczak - #f1 Polak 🤣

źródło: IMG_5933

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 15.06.2026, 19:47:14 via Wykop
  • 4
@nathsaknhoj: i Mariusz potem wzdycha do takiego jaszczuro-luda
  • Odpowiedz
-----------------------------
-----------------------------
15.06.2026, 10:14:46
  • 11
#f1 spokojnie, dziadkowi lewisowi się tylko fartnęło.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 15.06.2026, 10:18:55 via Wykop
  • 7
@-----------------------------: kiedy eklerkowi sie fuksnie?
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
15.06.2026, 10:00:21
  • 38
#f1 #kubica Czytaliście tę pozycję? Warto?
helvetica - #f1 #kubica Czytaliście tę pozycję? Warto?

źródło: bk2

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 15.06.2026, 10:16:55 via Wykop
  • 4
@helvetica: czytałem, morał mnie zniesmaczył, mianowicie kjubitza idiot.
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
15.06.2026, 10:02:46
  • 10
A to ci łobuz.
#f1
Gieekaa - A to ci łobuz.
#f1

źródło: russell

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 15.06.2026, 10:13:54 via Wykop
  • 4
@Gieekaa:
assault na rente franka i części Kubicy był
Powazny atak na botasa też
Na sędziów też p-------ł
Ostatniego nawet nie komentuję, ale to gekon przebrzydly, na pewno sie tego dopuścił
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
15.06.2026, 08:52:56
  • 12
#f1
Brembo srembo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 15.06.2026, 09:08:35 via Wykop
  • 9
@Kroledyp: bambo nr.1 w zespole
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
15.06.2026, 06:00:49
  • 18
#f1 Piastri istnieje? Zapomniałem że typ się ściga ale widzę że traci niewiele do norrisa który wydaje się znacznie bardziej widoczny w tym sezonie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 15.06.2026, 06:20:51 via Wykop
  • 33
@kromeczek: piastry umarł w momencie przecwelenia na monzy 2025.
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11
15.06.2026, 06:06:37
  • 19
#f1 #f1spam

Dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CPerez11 - #f1 #f1spam

Dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000012789

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 15.06.2026, 06:20:00 via Wykop
  • 7
@C_Perez_11: fasola na tagu, siema!
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 14.06.2026, 19:01:41
  • 30
#f1 Gasly w taczce Alpinowskiej wykręca średnio niemal 6pkt. na rajd, dobra robota Panie Pierre.
shadyturtle - #f1 Gasly w taczce Alpinowskiej wykręca średnio niemal 6pkt. na rajd, d...

źródło: 7934

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle
Autor
14.06.2026, 20:09:52 via Wykop
  • 11
@dodi-lukebakio: czasem człowiek zapomina, ze oni tam silnik mercedesa mają
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle
Autor
15.06.2026, 04:11:58 via Wykop
  • 1
@piotr-zbies: w miami chyba nie.
shadyturtle - @piotr-zbies: w miami chyba nie.

źródło: 7936

Pobierz
  • Odpowiedz
Neto
Neto
14.06.2026, 20:23:13
  • 25
Kubika jest osobą binarną. Albo wygrywa albo nie. Albo wruci albo nie.

#f1 #lemans
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 14.06.2026, 20:35:11 via Wykop
  • 18
@Neto: przede wszystkim, Robert już nic nie musi. On może. Może wruci, może nie.
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 14.06.2026, 17:48:33
  • 14
#f1 Skrót obejrzon, mamy pierwszą wygraną! #odliczanief1 Tera to już z górki.
shadyturtle - #f1 Skrót obejrzon, mamy pierwszą wygraną! #odliczanief1 Tera to już z ...

źródło: to-nie-ten-rok

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
14.06.2026, 18:00:41 via Wykop
  • 2
@shadyturtle: mmm #odliczanief1
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
14.06.2026, 11:24:48
  • 2
Kolejny weekend kolejna niewiadoma m0nakijskiej p0kraki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1

Gdzie skończy wyścig m0nakijska p0kraka

  • W bandzie 22.2% (8)
  • W żwirze 16.7% (6)
  • W koledze zespołowym 13.9% (5)
  • W innym kierowcy 0% (0)
  • W zakładzie psychiatrycznym po kolejnym GRANDE 47.2% (17)

Oddanych głosów: 36

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 14.06.2026, 11:31:44 via Wykop
  • 1
@Mck_98: kurna a gdzie opcja dla fanów? Na podium!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking