Wpis z mikrobloga

Przypominamy, że jutro [środa] (!) o 20 nasza naczelna wiedźma (zło wcielone) @niedzwiedzica będzie nas próbować przekonywać, że szatany lubią czasem również posłuchać dud i fletów (nawiasem, myślałem, że szatanki to z fletami wolą robić coś innego….. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji - wielu ze stałych słuchaczy, mimo spamlist przestało nas odwiedzać, również diametralnie zmieniły się skład i zasady współpracy z prezenterami, dlatego postanowiłem kompletnie wyczyścić bazę danych - by wystartować na nowo mając nadzieję, że wkrótce powróci dawny klimat naszego radia. : )

Z tego też powodu, zostały wyczyszczone m.in. spamlisty naszych prezenterów.

Także jeśli chcecie być nadal informowani na bieżąco o wszystkich audycjach w #wykopfm - zapiszcie się ponownie do naszych spamlist - pod tym wpisem po raz ostatni zawołamy wszystkich ze starych spamlist.

Niestety, z powodu nawału moich spraw prywatnych nie mam już wystarczająco dużo czasu (lub w zasadzie nie mam go prawie wogóle) by być na bieżąco i aktualizować na bieżąco, jednakże postaram się w najbliższym czasie wprowadzić parę zmian - mam nadzieję, że przypadną Wam one do gustu. :)

Dopsz, tyle ode mnie, o 20 @niedzwiedzica zagra szatany w wersji light (zero cukru :P), a na dniach mam nadzieję, usłyszymy również @soplowy oraz @silent_digg3r

Przydatne linki:

spamlisty | czat

Do usłyszenia!

@max1m0-

  • 16