Wpis z mikrobloga

Osobiście wierze w karmę, więc daje dobro aby dostać dobro. I widzę, że ostatnio dobro powraca.

W przeciągu 6 dni dobro powróciło. Z takiej sobie pracy (zarobkowo, perspektywa żadna) przeniosłem się do dużo lepszej zarówno $ jak i perspektywicznie. Ludzie w pracy chwalą że dobrze mi idzie i mógłbym już robić to sam a nie z "trenerem" ale jednak regulamin jest taki a nie inny i jeszcze muszę next tyg z nim być. Dodatkowo odnowiłem kontakty, ( a raczej same się odnowiły;)) z dwoma przyjaciółmi z którymi praktycznie dojrzewałem (pierwsze picia, pierwsze jarania, ogólnie wszystko "pierwsze") . Zarówno z jednym jak i drugim nie gadałem przez prawie rok. Jednak wiem, że nawet podczas tej absencji mógłbym przyjść o 4 rano w niedzielę do nich z mega problemem i by mi pomogli.

Jedynie jeszcze przydał by się jakiś #rozowypasek ale coś tam z @alpaka gadałem ostatnio, że mieliśmy się zgadać na jutro nie :D?

Wrzucam fotę #marlej bo tak się obecnie czuję.

#rozkminy #urzedasstory #dobropowraca
CreativePL - Osobiście wierze w karmę, więc daje dobro aby dostać dobro. I widzę, że ...

źródło: comment_Vh40D90plOZTLaUsUcn1RCwMg6Xu3yTn.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: Pracuje z Magdą (jego dziewczyną :D) więc dziś do mnie dzwonił żeby się ustawić to na niedziele się zgadaliśmy. Bo jutro adrian uro robi, i pewnie bede w sobotę kacował.
  • Odpowiedz