Wpis z mikrobloga

Poszukuję programistów PL/SQL na terenie W-wy dla mojego klienta.

Wymagania: 3 lata dośw., praca w sektorze finansowo-ubezpieczeniowym, angielski na poziomie średnio-zaawansowanym.

Płaca: Umowa o pracę, płaca od 8,000 nawet do 12,000 brutto, pakiet medyczny, karta multisport.

Jest to praca nie tylko kodera, ale także współpraca z biznesem. Dodatkowym atutem jest świetna atmosfera w pracy i co najważniejsze- projektowanie nowego systemu.

Jeżeli jesteście zainteresowani proszę o kontakt na k.boczkowski@relyon.pl lub poprzez wiadomości wykopowe.

#praca #damprace #informatyka #warszawa #oracle #plsql
  • 19
@msq: noo.. ja zauwazylem, ze sa kwoty wyzsze, szczegolnie w BI. Jednak w 80% przypadków forma zatrudnienia to b2b. Tu szukaja kogos, z 3 letnim stazem, czyli tez nie jakiegos mega wymiatacza, takze 12k brutto to OK kwota, nie jest jakas szokujaca, ale uczciwa.

edit: zapomnialem, ze to Warszawa.. ;)
@000loki: b2b czyli jak mniem kontraktorka. Mogli by w takim razie stawki dzienne podawac tak jak to sie zwykle robi... Bo wtedy wyjdzie ze te nawet 12kPLN to 600PLN dziennie, czyli jakies 145€ na dzien. I juz nie jest tak wesolo...
@msq: no tak tak, na b2b w polsce z tym stazem mysle ze realna kwota to ok 12k na lape. Na zachodzie taki kontraktowiec ma pewnie 300-400 euro dniowki ;) ale zrodlo to itjobswatch.co.uk. Takze na tyle znam realia zachodnie.
@msq: o, zajebisty dokument. Przejrze sobie, bo to przydatne moze byc niebawem ;) ogolnie kwoty na zachodzie, w prownaniu do PL sa kosmiczne. U nas sie czesto jaraja tymi 10-12 brutto, a jakby widzieli ile firma za nich kasuje (np kiedy pracownik z PL pracuje na kontrakcie dla jakiejs firmy na zachodzie) to by sie zdziwili. Czasami w 2-3 dniowki sie zwracaja ;)
@msq: fajne info, dzieki. Powrzucam do zakladek. Jeszcze moze nie teraz, bo w najblizszym czasie byc moze moja firma sama mnie gdzies przerzuci, ale w perspektywie 2 kolejnych lat rozpatruje wyjazd na zachod, takze bedzie punkt odniesienia ;)
@000loki: To jak bys czegos szukal w segmencie java - MS - Oracle to sie moze odezwij. Firma w ktorej pracuje [Irlandia & UK] sie bardzo szybko rozwija i sporo ludzi przyjmuja. Przynajmniej w tej chwili tak to wyglada.
@Qrystus: @000loki: @msq: myślicie, że to dobry pomysł stworzenie tutaj swojego tagu/kanału? Podobne czy też nawet lepsze oferty będę wrzucał częściej, o ile jest jakiekolwiek zainteresowanie.

Przy okazji- może znacie kogoś pasującego pod tenże wakat?
MS to u Was MS-SQL czy raczej C#


@Qrystus: Jedno i drugie. Firma niedawno rozlosla sie ponad 500 osob wiec troche stracilem pojecie co sie gdzie dzieje :)

Ale w mojej application division jest kilka teamow dotenetwocow i jeden team sharepointa.
myślicie, że to dobry pomysł stworzenie tutaj swojego tagu/kanału


@K_Boczkowski: Moim zdaniem mam nieodparte wrazenie ze jesli tylko i wylacznie do tego bedzie sie ograniczala Twoja aktywnosc w serisie to Twoje konto zostanie zablokowane za spam albo za uzywanie komercyjne.

Skontaktuj sie nalpeiej z pomoca (link na dole strony) i wyjasnij bo potem bedzie tylko niesmak :)
@msq: dzięki, e-mail do moderacji już poszedł.

A jak Ty widzisz takie wpisy jak moje? Byłbyś zainteresowany takim kanałem? Nieraz będę publikować oferty o wiele ciekawsze od tej, a jakby było zaitneresowanie chciałbym tez dać coś od siebie użytkownikom wykopu, tj. AMA, jakieś publikacje o rynku pracy.

Myślę, że świetnie podchodzi to pod klasyczne "programista 10k na rękę", z którego tutaj wszyscy się śmieją. :-)
@K_Boczkowski: Mnie osobiscie raczej nie, bardziej jako ciekawostka :) Mieszkam w irlandii od siedmiu lat i z tego co widze to oferty z Polski przez najblizsze lata nie beda z mojego punktu widzenia atrakcyjne. I dobra wola czy rachunek ekonomiczny po stronie pracodawcy to tylko czesc obrazka - kasa na koncie to nie wszystko.

Co do tego co sie dzieje na rynku pracy - zobacz na tag #goodguyrecruiter - kolega @
@K_Boczkowski: czemu nie. Ja myślę, że często najfajniejsze oferty pracy / projekty najpierw rozdawane są wśród znajomych / ludzi ogarniających temat. Potem dopiero, jak nie ma komu tego dać, wychodzą ogłoszenia do netu etc. Ja chętnie będę się przyglądał, co prawda nie planuje relokacji z Wrocławia do Wawy (jak już się gdzieś przeprowadzać to na zachód), ale nigdy nic nie wiadomo ;) poza tym mam troche znajomych w Wawie w tej
@000loki:

Oczywiście prowadzimy także rekrutacje na terenie całej Polski czy też nawet CEE czy Afryki Północnej, ale jak wiadomo najwięcej ofert jest z W-wy. Jeżeli jesteś zainteresowany podeślij mi mail na adres k.boczkowski@relyon.pl czy też poleć mnie swoim znajomym.

Myślę, że warto ze mną współpracować, bo nie spamuję kandydatów tylko wysyłam im konkretne oferty zgodne z ich oczekiwaniami czy też podpowiadam im ściężkę rozwoju, by po kilku latach znaleźli się tam