Wpis z mikrobloga

Cześć,

Szybka piłka, wracamy ze Stekelenburgiem (już w nowym wcieleniu) do konkursu na najmądrzejszego i prawie najfajniejszego z nas tutaj obecnych (pierwsza nagroda w tym drugim przypadku jest już niestety zajęta przeze mnie).

Osoby które zawołam i wymienię we wpisie niżej są to wszyscy zakwalifikowani do drugiego etapu, w taki czy inny sposób... A przechodząc do rzeczy, aplikacja konkursowa zostanie (a właściwie już została) przeze mnie całkowicie przepisana, i wrzucona w chmurę, dzięki czemu nie powinny się pojawić jakiekolwiek problemy z wydajnością.

I właśnie tu pojawia się pytanie - prośba. Otóż chciałbym aby osoby zakwalifikowane (jak inni chcą to też nie zabraniam) przetestowały rejestrację w serwisie za pomocą wykopConnect czyli nowego wynalazku Macieja, które pozwala logować się do aplikacji za pomocą 2 czy 3 kliknięć. Oraz do przetestowania, testu testowego (masło maślane) czyli tego jak się zachowuje w różnych przeglądarkach i czy nie pojawiają się żadne błędy, dokładną procedurę co do tego drugiego podam gdy będą chętni, najlepiej używający egzotycznych przeglądarek jak Opera, ale każdy kto tylko ma chwilę jak najbardziej jest mile widziany :)

Jest też już specjalny kanał, który w mniejszym czy większym stopniu będzie zintegrowany z aplikacją, to akurat będzie zależało od tego czy @maciejkiner: i reszta wykopowej wesołej kompani doda obsługę kanałów do API, ale z tego co wiem na to szanse są na razie nie wielkie, więc sam też jeszcze do końca nie wiem czy kanał będzie służył tylko do wymiany informacji czy też może będzie spełniał znacznie większą funkcję. Proszę was jednak byście się do niego zapisali (osoby zakwalifikowane) gdyż również tam będziemy was wołać by przekazywać kolejne informacje.

Gdyby ktoś chciał zrezygnować z uczestnictwa w drugim etapie, prosiłbym teraz lub niebawem o taką informację :)

#najmadrzejszywykopowicz #najmadrzejszywykopek #yodaprosi
  • 21
@Paralotnia: zastanawialiśmy się ale ponieważ na pewno będą problemy z komunikacją doszliśmy do szybkiego wniosku że tak na razie będzie lepiej

@footix: Będzie od nowa, druga edycja, ale też nie chcemy zostawiać tego co już jest, fakt że zawaliliśmy ale teraz chcemy się poprawić :)