Wpis z mikrobloga

#avgn #angryvideogamenerd #film

Obejrzałem Angry Video Game Nerd: The Movie

Niestety bardzo się rozczarowałem... Niby tragedii nie było, ale średni to max co mogę powiedzieć...

Pamiętam jak koło 2007 czy tam 2008 roku zacząłem oglądać jego recenzje. Pierwszego dnia obejrzałem wszystko co się ukazało i chciałem więcej, do tej pory oglądam każdy nowy odcinek. Ale film nie miał tego czegoś.

Efekty specjalne mi nie przeszkadzały, były nawet sympatyczne, ale widać luki w scenariuszu i reżyserii. Żadnego dobrego żartu, historia prowadzona tak mocno średnio. Myślę, że ktoś z większą wprawą w reżyserii ogarnąłby to lepiej nawet z takim średnim scenariuszem.

Ogólnie to jestem bardzo zdziwiony że tak wyszło, wszak James recenzuje filmy i wie czego unikać ;).

Wołam @MattePRL (bo o tym ostatnio pisał), @Pieczarka (bo ostatnio dodał znalezisko), @Bunch (też miesiąc temu pisał na mirko i dodał znalezisko)
  • 3
@mazaq1:

@budus2:dzięki za zawołanie. Jestem jego fanem. Do filmu podchodzę bardzo specyficznie. To nie recenzja, wiec na pewno będzie inny. Co więcej, jest to fil wyłącznie dla wtajemniczonych. Nikomu z ulicy się nie spodoba.