Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi jedno, dlaczego zakopywane jest znalezisko, które mówi o największym jak do tej pory darmowym udostępnieniu oprogramowania. Adobe udostępnia za darmo cały pakiet creative suite, to ogromny cios w Gimpa i resztę oraz genialna wiadomość dla wszystkich początkujących grafików. Jeden z najczęściej piraconych programów ever jest dostępny za free, a wykopowa tłuszcza uważa, że to nie jest informacja godna głównej? No #!$%@? mać. #pytaniedowykopkow #kiciochpyta #quovadiswykopie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lejzyhy: ja niczego nie reklamuję, pytam tylko dlaczego nowa płyta Radiohead jest okrzykiwana wydarzeniem stulecia, a darmowy Photoshop Illustrator i reszta, są zakopywane jako nic nie warte? To przełomowa sytuacja w dziejach płatnego softu.
  • Odpowiedz
@valdo: akcja bez regulaminu. Ciężko. Niestety, ale wolę poczekać na moment w którym pojawi się gdzieś oficjalny wpis (blog?), gdzie będą zaprezentowane jasne zasady użytkowania.
  • Odpowiedz
@gadanie: jaki onet? o czym Ty człowieku mówisz?

@simperium właśnie usilnie szukam jakichś konkretów, bo przyznam, że brak regulaminu mnie martwi, ale wątpię by to był bug Adobe.
  • Odpowiedz
@simperium: a kody są niepoprawne gdy chce się je dodać do konta (które założyłem specjalnie aby skorzystać z "promocji"). Ważne, żeby działały z programem ;).
  • Odpowiedz