Wpis z mikrobloga

Mirki, macie jakiś pomysł dla mnie na hobby? Probowałem już grać na gitarze, biegać, skakać salta i nic mnie jakoś nie jara na tyle żeby sie tym zainteresować bardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°) a nudzi mi się już robienie browarów na mieście i siedzenie przed komputerem. Jestem studenciakiem na dziennych więc jakaś praca też raczej odpada. #hobby #pytanie #doradzciemi #niebieskiepaski #zainteresowania
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vegonator: Coś co dostarcza Ci radości kiedy to robisz. Nikt Ci nie pomoże, sam sobie musisz odpowiedzieć. Może dopiero to ma się pojawić. Coś Cię na pewno chociaż interesuje.

Pasja/hobby nie jest od tak, trzeba najpierw włożyć trochę pracy w daną dziedzinę, złapać bakcyla i wtedy leci samo.
  • Odpowiedz
Jestem studenciakiem na dziennych więc jakaś praca też raczej odpada.


@Vegonator: e tam, takie biadolenie, dla chcącego nic trudnego, a co do nudy- ogarnij sobie książki, filmy, jajebe mamy XXI w każdy znajdzie coś ciekawego, inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą
  • Odpowiedz
@Jurodiwy: ściągasz z Google play, instalujesz i wskazówka numer jeden: wybierasz frakcję niebieską ( ͡° ͜ʖ ͡°) następnie wychodzisz z domu i za pomocą apki szukasz portali w pobliżu. Kolejna wskazówka, dobrze od razu łapać kogoś na czacie/na grupie frakcji i poprosić, żeby zabrał Cię w teren i pokazał co i jak, chociaż samemu na poradnikach też wszystko jest do ogarnięcia. Dobry zjadacz czasu no i
  • Odpowiedz