Wpis z mikrobloga

co do tego tematu: http://powerlisting.wikia.com/wiki/Twilight_Embodiment

Wylosowałem breast manipulator. Chyba mogę powiększać piersi. Będę doktorę.


@ll_Mario_ll: zostajesz światowym sławy chirurgiem, zarabiasz miliony .

Heresy Empowerment, pewnie bym wszystko wykorzystywał najczęściej dla własnego dobra i celów


@wisniowySz: wierzysz w Boga, wyjeżdżasz do Arabii Saudyjskiej,. pod wpływem islamu wzrasta twój intelekt. wykorzystujesz go do grania na giełdzie i odkrycia lekarstwa na raka.

Absolute Intellect ( ͡ ͜ʖ ͡) Zostałbym najmądrzejszą osobą na świecie.


@bardzo_lewak: to prawda, zostajesz genialnym wynalazcą na zawsze wpisujesz się w karty historii świata.Dzięki tobie ludzkość opuściła ziemię i rozpoczęła złotą erę podboju kosmosu.

: Omnicompetence, wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CrossX: twoja moc jest tak wielka że aż nudzisz się światem. Stwarzasz drugi wszechświat w którym jesteś zwykłym człowiekiem.

: Fizjologia Trolla. Nieźle.


@ParsecV: zostajesz najlepszym strongmenem świata, wygrywasz wszystkie zawody siłowe w których bierzesz udział. każda twoja kobieta jest zadziwiona z wielkości twojego przyrodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

: Invisibility, cóż po części już się sprawdza :D Żyłbym sobie za darmo gdzieś na karaibach.


@mtroyan: okradasz ludzi, stajesz się przestępcą doskonałym, żyjesz na Karaibach na koszt innych ludzi.

: Beznadzieja. Byłabym cała z soli. Jedyne co bym mogła to przesalać zupy


@ciagleloginzajety: nie możesz znaleźć męża. Zostajesz samotną panną do końca swoich dni i ronisz słone łzy.

: One Hit Kill - działo by się ( ͡ ͜ʖ ͡)


@cincila: rozpoczynasz pracę dla amerykańskiego wojska, zarabiasz setki tysięcy dolarów, stajesz się legendarną panią żołnierz otrzymujesz tytuł The Boss ( @Liquid_Snake )

: Hibernation. Jestem zawiedziona. :D


@TheGirl: dzięki hibenacji odzyskujesz zdrowie ale także młodość. Używasz tego aby stać się nieśmiertelną i uzyskać mistrzostwo we wszystkich sztukach jakie zna ludzkość. Wielu wielbi cię za to jako bóstwo. ( ͡ ͜ʖ ͡ )

: Spore Manipulator - chyba musiałbym zmienić profesję na dilera ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@shymon: Zostajesz dilerem ale zostajesz złapana przez policję. Jednak Kartel firm farmaceutycznych wpłaca za ciebie kaucję. aczynasz pracę da lnie za gruby szmal.

: Digestive Shapeshifting - czyli że co?


@Morindel: Rozpoczynasz w branży filmowej. Zostajesz sławnym dublerem.

: Alicorn Physiology, czyli przemiana w latającego jednorożca. Latałbym i to chyba tyle. Jako koń.


@WlasciwosciBetonu: rozpoczynasz pracę w cyrku a na boku zajmujesz się rozdziewiczaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

: Empathic Mimicry, możliwość kopiowania zdolności innych ludzi. Byłbym cumplem któregoś z was i miał waszą supermoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Stepanakert: : zostajesz kumplem kogoś z nas i masz supermoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

: moc przywolywania nocy. Sprawilbym, ze na mirko wladze przejmuje #nocnazmiana ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PatatajvonSkowyrny: Rząd płaci ci grube hajsy aby nie było nocy 24/h

scatterin


@FortisFerox: zatrudnia cię armia i zostejesz super szpiegem

: Mogę zmieniać masę mięśniową swoją lub innych, fuck yea, będę trenerem na siłce xD


@blablack2: zostajesz trenerem na siłce ale w końcu interesuje się tobą armia USA . zatrudnia cię abyś robił dla nich super żołnierzy. Zostajesz milionerem.

: Kebab dla każdego!


@RassManiek: Na świecie znika głód a ty stajesz się historyczną postacią.

Cloud Flight - #!$%@?łbym po nieboskłonie niczym orł albo jaszczomp


@Howkin: rozpoczynasz pracę jako wyczynowiec, zarabiasz na występach na całym świecie

: Self-Sustenance-wyjechałbym na Alaskę, nic nie jadł, nie pił i żył bez domu, śpiąc w śniegu i nurkując w mroźnych zbiornikach wodnych godzinami, bo przecież tlenu też nie potrzebuję.


@Lysy_i_slepy: nasa zatrudnia cię do badania marsa. Zostajesz Pierwszym człowiekiem na Marsie.

: Astral Premonition


The power to receive visions of the future by astral projection.

@thampel5: Przewidujesz przyszłość a więć także rozwój nauki dzięki czemu ją przyśpieszasz. Dzięki tobie ludzko ma napęd naświetlany i kolonizuje wszechświat.

: wing manifestation. Bardzo fajnie:]


@gugas: rozpoczynasz pracę z @Howkin zarabiacie setki tysięcy na występach

: Blood Manipulation. Robiłbym wszystkim ekstremalnego kościeła, tak że by umierali zniedokrwienia reszty ciała. Zostałbym jedynym mężczyzną na świecie i żyłbym jak #feuernabali :}


@BenAffleck: armia USA wysyła snjapera który cię zabija

: "Native American Deity Physiology" http://powerlisting.wikia.com/wiki/Native_American_Deity_Physiology


@kompocki: masz moc która pozowla na wiele rzeczy ale postanawiasz zjednoczyć się z duchami i osiągnąć stan indiańskie nirvany. rozpoczynasz nowe Życie na amerykańskich stepach w zgodnie z naturą.

: Moc replikacji własnych komórek (mogę formować swoje ciało w każdy dowolny kształt, coś w stylu Venoma ze Spidermana, ew. Alexa Mercera z Prototype).


@Kanken: armia USA zrzuca bombę i umierasz.

: Cyberpotence. Oho, czyli zylabym w jakims matrixie i ogólnie wszystko i jeszcze więcej. Dziko. W sumie nie mam pojecia co bym z tym zrobila..


@symetralna: tworzysz gry komputerowe, zarabiasz tysiące dolarów miesięcznie.

Weather Sensing


@Aiito: zostajesz sławnym łowcą burz... i prezenterem pogody.

Empathic Power Absorption


@Froto: niestety, idziesz na mecz polskiej reprezentacji i zapadasz w depresję do końca życia.

: Zostałbym minotaurem


@ButtHurtAlert: zostajesz Minotaurem i bierzesz udział w walkach MMA. Nikt nie może cię pokonać. bada cię także wojsko aby wyprodukować krowo-żołnierzy.

: Imperceptibility it's rapeing time xD


a tak naprawdę byłbym super szpiegiem i pomagał bym policji śledzić groźnych przestępców #truestory ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Skarykaturalizowany_prestidigitator: tak, zostajesz super szpiegiem.

: http://powerlisting.wikia.com/wiki/Rainbow_Generation #!$%@? ;_;


@stingah Zaczynasz pracę na paradach gejów. Wielu gejów jest bogatych i ty tez niedługo zostaniesz bogaczem.

nanimation,


@Murzinio: te też zaczynasz pracę dla wojska USA jako super system antyrakietowy.

: Autopilot, na początku pomyślałem co to za gówno, ale po przeczytaniu to w sumie fajna rzecz, nastawiasz się na autopilota w pracy i poza świadomością ciało wykonuje wszystkie obowiązki, albo nauka, pyk autopilot i czytaj notatki :D


@Poirytowany: twoje życie to od teraz pasmo przyjemności. Jednak tracisz wiele chwil swojego życia. W końcu rezygnujesz z używania tej mocy.

Population Control


@charrllie: zostajesz prezydentem świata

: oxygen manipulation #wygryw przejąłbym kontrolę nad światem xD


@mistra: nie podoba się to jednak wielu ludziom i zostajesz zabitym przez snajpera.

: O kurdebele, całkiem fajne xD


@Kaerl: wpływasz na wyniki losowań lotto, milionerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

: Food Entity Creation


@Alltir: zaczynasz w mcdonaldzie a kończysz robiąc torty na wesela za 20 000 dolarów każdy

: Power Compression Ale dostałem :D Dam znać jak moc się zacznie ujawniać.


@buszek: zakładasz własną elektrownie która produkuje energię dla milionów ludzi.

: ATTENTIONWHORE


@Drahearys: wszystkie laski twoje

: Seraphim Physiology robiłbym cuda wianki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szkkam: robisz cuda wianki i żyjesz jak król w Watykanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

: Mogę produkować i strzelać jadowitymi kolcami...


@michalo94: zaczynasz pracę dla amerykańskiego wywiadu i zarabiasz krocie.

: Artistic Inducement - mogę dawać talenty artystyczne ludziom, nie pisze czy mi, ale pewnie zbiłbym fortunę, jednocześnie sporadycznie wywołując talenty ludziom których lubię lub nawet losowym randomom.


@Usmiech_Niebios: dzięki tobie ludzko awansuje na kolejny poziom rozwoju kulturalnego.

: Self-Resurrection, YOLO mi nie straszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Dark_Lord_22: w końcu wskrzeszasz siebie jako 90 leteniego dziada. Życie starca ci się nudzi i postanawiasz umrzeć.

: Psychic blade construction czyli tworzenie ostrza ze skumulowanej energii psychicznej. Ale bym śmigał z Soul Reaverem na ręce ()


@ArturVonFornal: nie masz jednak artystycznego talentu. kończysz jako pracowniki korpo i jedyne co robisz to tniesz kartki mocą jak ci się nudzi.

Speed Mode - najszybszy kochanek świata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Blaskun: i do tego zarabiasz tysiące dolarów na meetingach lekkoatletycznych.

: http://powerlisting.wikia.com/wiki/Chocolate_Beam


w sumie całkiem fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kotkot: od teraz zarabiasz tysiące dolarów sprzedając wykwintne i wymyślne czekoladowe przysmaki.

: http://powerlisting.wikia.com/wiki/Dark_Fire_Breath


nie mam pojęcia co bym z tym robił, pewnie wyrywałbym dupery and shit. tylko nie wiem w jaki sposób


@nom_om: zaczynasz pracę w spalarni śmieci, dzięki tobie firma oszczędza pieniądze a ty masz super łatwa pracę która wykonujesz w 5 minut każdego dni.

.

: manipulacja srebrem, wliczając w to tworzenie, faza. Przyjmuję zamówienia na kolczyki :#


@Kaethax: zostajesz światowej sławy jubilerem

#glupiewykopowezabawy #rozkminy #tylewygrac
źródło: comment_SSmAcAsyjNYx9NfB4Ne3kcWqjf8LvorI.jpg
  • 7
@kamil1210: LOL zrzucają bombę, rozbijając mnie na komórki, formuje się od nowa. Kompletuje armie ściganych superludzi, którzy są eliminowani ze względu na nadmierne możliwości, podbijam USA i wypowiadam wojnę zwykłej ludzkości.

Prawda jest taka że poza prekognikiem wygrałbym z wami wszystkimi, tworząc oraz od którego nie można oderwać wzroku i unieszkodliwiając was w ten sposób, albo dając talent artystyczny który zmusza was do rzucenia planów i tańca, chociaż zachodzi pytanie: czy talent absolutny może wygrać z intelektem absolutnym?