Wpis z mikrobloga

Tak sobie przeglądam portal sympatia.pl i chyba bez kitu 90% profili dziewczyn (kobiet) w wieku 25-35 lat to taki standard w opisie:

Stan cywilny:

panna

Dzieci:

nie mam

Chce dzieci:

tak

Wykształcenie:

wyższe

Zawód:

kierownik/menedżer

No koorwaaaaaaa!!!! Czy w tym kraju są same panny, kierowniczki i menadżerki? Ja już byłem z takimi dwiema na randce i podziękuję bardzo. Nie ma w tym kraju normalnych wolnych dziewczyn pracujących na kasie w Biedzie,na poczcie w okienku, albo na produkcji w fabryce?

#podrywajzwykopem #firtstworldproblems
  • 25
  • Odpowiedz
@vin42: To że sobie jakaś panna napisze w profilu że jest menadżerką z wyższym nie oznacza że tak na pewno jest :) Widzę że pojęcie lansowania się w internecie jest ci obce i łykasz te brednie jak młody pelikan.
  • Odpowiedz
@Namarin: no nie łykam bo w sumie też mi się tak coś wydaje. Ale te z którymi się spotkałem rzeczywiście były kierowniczkami/menedżerkami. Jak sobie wspomnę to mnie trzęsie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vin42: PS Radzę obniżyć przedział wiekowy do 19-25 > w tym wieku można znaleźć najciekawsze dziewczyny, których psychika nie została jeszcze doszczętnie zniszczona. Poza tym lepiej wyglądają. :)
  • Odpowiedz
Dobra opowiem wam tak po krótce, może kogoś zainteresuje: wołam @mcflypl: @unknown_stranger: @Kares: @praczka-ubijaczka: @Namarin: @Ryzy_Wuj: @tusiatko: @pnzr:

Poznałem taką jedną tam na sympatii, oczywiście panna, wykształcenie wyższe, kiero/menedżer ( ͡° ͜ʖ ͡°). Młodsza ode mnie o 6 lat.

Najpierw jakieś wiadomości, smsy, rozmowy telefoniczne i było nawet miło, całkiem spoko. To mówię któregoś dnia, że mam ochotę na spacer
  • Odpowiedz
@praczka-ubijaczka: to nie wiem, chyba znaczy że nie miał życia. Ja nie wiem czy ona nie miała pozytywnych doświadczeń na te tematy. Przez telefon była całkiem inna. Jakby dwie różne osoby, z jedną rozmawiasz przez telefon, a druga przychodzi na spotkanie z nastawieniem: "ja tu jestem kimś a ty nikim". A już wogóle szczytem było to, jak zapytała mnie po co kończyłem studia skoro nie pracuję w wyuczonym zawodzie, i że
  • Odpowiedz