Wpis z mikrobloga

Jakiś dobrosąsiedzki #!$%@? w nocy obwiązał mi wycieraczki auta taśmą ogrodzeniową i przykleił na środku przedniej szyby wielkiego karnego #!$%@? (nie łamałem żadnych zakazów ani nie utrudniałem ruchu, ale ktoś sobie uznał, że stoję tam gdzie nie powinienem - taki lokalny szeryf samozwańczy dbający o sobie pojętą estetykę na terenie wspólnoty mieszkaniowej) plus zastanawiam się czy jeszcze gdzieś złośliwie nie zmajstrował czegoś więcej.

Czy możecie pomóc podpowiedzieć jakie przepisy złamała ta osoba? Jaką odpowiedzialność może ponieść jeśli zdołam zebrać dowody?

Ps. Pytanie dodatkowe: czy dane zarządu wspólnoty mieszkaniowej nie są jawne dla najemcy? Z danych kontaktowych z tablicy w budynku są tylko namiary na licencjonowanego zarządce, a ten odmawia wskazania kontaktu do zarządu wspólnoty :/

#prawo #nieruchomosci #polskieosiedla #mojkrajtakipiekny
  • 7
@ppawel:

@shido:

Niestety są na świecie takie zjeby. U mnie sąsiad dostał przez jedną noc z pięć karnych na różne miejsca w samochodzie, a stał na swoim miejscu w garażu podziemnym.
Niestety są na świecie takie zjeby. U mnie sąsiad dostał przez jedną noc z pięć karnych na różne miejsca w samochodzie, a stał na swoim miejscu w garażu podziemnym


@swinkapl: umówmy się, że to jest jednak jakiś promil - całkowity margines... ilu ludzi dostaje karne #!$%@? za parkowanie na swoim miejscu w garażu? :)

Jednak ludzie parkujący nielegalnie, bezmyślnie i na cudzych miejscach to jest gigantyczna plaga.