Wpis z mikrobloga

#friendzone #przegrywczywygryw #przegryw #wygryw Byłem bardzo friendzone przez ostatnie pół roku, ale ostatnio powiedziałem jej że nie chce być jej przyjacielem i ona mnie olała, potem pojechała na wakacje, wróciła niedawno, i od tego czasu codziennie pije (z tego co mówią znajomi). Dzisiaj pijana zadzwoniła do mnie czy nie chcę się przejść pogadać, zgodziłem się. (szczerze mówiąc to z nudów). I idziemy ona mówi że świat jej się zawalił, i zaczyna opowiadać co tam złego u niej. Dostałem jakiś impuls i przerwałem w pół zdania mówiąc: "Wiesz co, szczerze to mam to w dupie, elo" I chyba się rozpłakała i wróciła do domu. Jestem #!$%@? przegrywem czy wygrywem?
  • 82
@arhrh: fakt, że mogłeś wcześniej powiedzieć, że ją olewasz, ale i tak dobrze zrobiłeś. Na #!$%@? masz się znowu przed kimś płaszczyć. Tak to jest, zawsze ktoś wraca jeśli mu czegoś potrzeba.
@arhrh: widzę że strategicznie przychodzisz na mirko żeby banda stulejarzy utwierdziła cię w przekonaniu że jesteś wygrywem

AAAAAAAAA, TAKIEGO #!$%@?

zachowałeś się jak ostatni buc który jest zbyt #!$%@? żeby pojąć że kobieta to nie są trzy dziury do ruchania i dwa uchwyty na klacie i na wszystko patrzy przez pryzmat swojego #!$%@? uzbrojonego w przerośniętą stulejkę

innymi słowy, usuń konto i ją przeproś
@ElCidX: no i? Każdy popełnia błędy, chciała to naprawić, może mu powiedzieć że jest jej strasznie głupio z tego powodu że tak się zachowała? To że ktos jest niemily wobec nas nie znaczy że mamy zachowywać się jak największy cham.
była zraniona, potrzebowała poczucia bezpieczeństwa, stabilizacji, mogłeś spróbować coś zadziałać, to nie... dumny jesteś, że straciłeś ostatnią szanse u dziewczyny do której wcześniej wzdychałeś...


@magik111: Sorry, ale ja bym czuł się wujowo gdybym był traktowany jak koło zapasowe i pocieszka w razie złych dni. Nie byłbym też pewny, czy nie kopnęłaby mnie w dupę, albo znowu chciała zostać przyjaciółką jakby jej przeszło.

Ja bym ją po prostu olał.

Po drugie przestańcie
@Blaskun:

pocieszanie jedną sprawą i nikt rozsądny nie ma być ochoty pocieszycielem jakiejś głupiej laski, ale można dać to jej do zrozumienia łagodniej zamiast popisywać się chamstwem, ale nie, rzucę głupim tekstem i polecę na mirko hurr jaki ja samiec alfa durr ale jej powiedziałem !!1
@arhrh: Chłopie, weź umów się z nią i ją przeproś!

Naprawdę radzę Ci w dobrej wierze, powiedz że byłeś zdenerwowany i nie wiedziałeś co robisz. To nie jest tak, że ona cię wykorzystuje, widzi w tobie oparcie, jest w trudnej sytuacji, a ty zmyślać TYLKO O SOBIE zachowałeś się jak ostatni cham. Musisz zrozumieć, że to nie jest tak - zrywasz przyjacielskie stosunki i nagle wychodzisz z friendzone'a. Trzeba mieć przy
@arhrh: jesteś przegrywem w #!$%@?, laska pomimo tego, że Cię odrzuciła jednak do Ciebie napisała i mówiła Ci o swoich problemach, troche byś poczekał, trochę byś pokombinował i może być nawet zamoczył, a tak nie dość że wyszedłeś na chama i #!$%@?, to jeszcze na frajera ( ͡° ͜ʖ ͡°) tacy jak Ty powinni