Wpis z mikrobloga

#friendzone #przegrywczywygryw #przegryw #wygryw Byłem bardzo friendzone przez ostatnie pół roku, ale ostatnio powiedziałem jej że nie chce być jej przyjacielem i ona mnie olała, potem pojechała na wakacje, wróciła niedawno, i od tego czasu codziennie pije (z tego co mówią znajomi). Dzisiaj pijana zadzwoniła do mnie czy nie chcę się przejść pogadać, zgodziłem się. (szczerze mówiąc to z nudów). I idziemy ona mówi że świat jej się zawalił, i zaczyna opowiadać co tam złego u niej. Dostałem jakiś impuls i przerwałem w pół zdania mówiąc: "Wiesz co, szczerze to mam to w dupie, elo" I chyba się rozpłakała i wróciła do domu. Jestem #!$%@? przegrywem czy wygrywem?
  • 82
  • 205
@arhrh: #!$%@? NIE ZDZIERŻE XDDDD GOŚCIU, LASKA POTRZEBOWAŁA WTEDY PRZYJACIELA, WIDOCZNIE MIMO TWOJEGO ODRZUCENIA JEJ BYŁEŚ JEJ BLISKI, ALE NIEEE OBUDZIŁ SIĘ W TOBIE #!$%@? CHROMOSOM M - CHROMOSOM MIRKO ODPOWIADAJĄCY ZA ALFA/ALFA XDD NIE DOŚĆ, ŻE ZACHOWAŁEŚ SIĘ JAK #!$%@? TO JESZCZE DOSTAŁEŚ WSPARCIE W SWOIM CZYNIE OD MIRKÓW XD #!$%@? KOMEDIA XDDDDD #przegryw w #!$%@?, pójdz do niej z kwiatami i przeproś...
@arhrh: postapiles żałośnie. Takie zachowanie to w gimnazjum. Mogles po prostu spytać jej, czy pamiętasz nasza ostatnia rozmowę i jej powiedzieć, że się ona obecnie czuje tak jak Ty wtedy.

Poza tym friendzone to nie tylko wina kobiet, ale i facetów które sami się w nie pchają. A Ty pokazales jej że bylbys #!$%@? chłopakiem, bo prędzej czy pozniej jakbyś z nią był to byś jej podobnie odpowiedział jakby miała jakiś
@arhrh: ty no #!$%@? nie wszystko kręci się w okół tego, że poruchasz. Nie traktuj już dziewczyn jak obiekty tylko do dotknięcia cycka bo kilku stulejarzy z wykopu powiedziało ci że O #!$%@? FRENDZONE JAKI PRZEGYW. Potrzebowała wsparcia bo się jej życie wali... A jak wcześniej byłeś na tyle nieporadny i zostałeś przyjacielem to nie jej wina tylko twoja. Pokarałeś ją za to, że nie potrafiłeś jej poderwać.

Po drugie skąd
Ja w ogóle nie wiem co to za durna moda teraz. Kiedyś jak jakaś panna Ci się podobała i się w okół niej kręciłeś i nie wyszło to często pozostawały jakieś tam dobre stosunki. A teraz jak trafisz do friendzony (no #!$%@?, nie każda musi Cię chcieć) to KOBIETA TWÓJ WRÓG. Się nie dziwię, że później takie stulejarze do friendzone trafiają.
#!$%@?, ludzie, ogarnijcie się trochę. Jak dajecie się wykorzystywać przez panne, to tylko dlatego, że ślina wam leci po kolana i sami na to wykorzystywanie pozwalacie. A jeśli macie w dziewczynie przyjaciółkę, która po prostu nie chce być kimś więcej, to nie zachowujcie się jak rozkapryszone dzieci, tylko sobie po prostu ze swoimi uczuciami poradźcie... 10/10 w skali #!$%@?. #przegryw
Nie wytrzymam tego co tu piszą w tagu #friendzone.

Nagle tacy samce alfa z naszych Mirków. Naczytali się, że kobiety lubią badassów to teraz wyścigi, który większy cham jest ;)

Zrozum, że laska odrzucając Twoje zaloty nie życzy Ci śmierci, a najprawdopodobniej wyglądasz dla niej całkowicie aseksualnie, wtedy jedynie dobre zachowanie może Ci pomóc, ale i to #!$%@?ł w tym wypadku autor tego żałosnego wpisu.
Pobierz
źródło: comment_VSnyd53JSOkLWRoUlxXrxFHDMOvGfD4a.jpg