Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@kris-90: Serce mówi finał, a rozum 2-3R. Kacper nie umie grać na trawie. Jeżeli Hubi nie zrobi hupelta, to bez problemu awansuje do kolejnej rundy. Dalej to już wielka niewiadoma. Cholera wie co z jego stanem zdrowia.
  • Odpowiedz
  • 0
@PROponujek: 2-3 runda to sa najtrudniejsze momenty dla Hurkiego. Jak to przejdzie, to potem powinno byc paradoksalnie latwiej ;)

Ruud to spoko losowanie, bo tak jak mowisz, on nie umie grac na trawie, a potem sie zobaczy, oby bez skokow :D i bedzie dobrze
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kris-90: Danił a potem Jamnik. Będzie ultra ciężko. No zobaczymy. Ja w tym roku nie ma żadnych oczekiwań. Odpadnie szybko albo zakończy karierę GOATA.
  • Odpowiedz
  • 1
@PROponujek: nazwiska trudne, ale też Hubertowi pewnie zalezy, zeby w koncu wygrac kilka meczow na szlemie i dojsc do jakiegos konkretnego etapu, a nie znowu odpasc w 2. rundzie.

Mysle, ze jakby przeszedl zatem do 4. rundy, to graloby mu sie paradoksalnie latwiej pod kątem mniejszej presji, a wtedy uwolnilby caly swoj potencjal Bestii.

W teorii Hurki na trawie ze swoim serwisem moze ograc kazdego przy dobrym dniu. Idealny scenariusz
  • Odpowiedz