NordAzazel NordAzazel przedwczoraj, 11:15:18 via Wykop 2 + @Qurvinox: to wstań i idź do biedronki bo jest dobra promocja na kefirek boży
JaNieGejJaPapiesz JaNieGejJaPapiesz przedwczoraj, 11:56:56 via Wykop 1 + @Qurvinox: oski ma klime bogol
źródło: IMG_20260625_131251
Pobierz