Wpis z mikrobloga

@orientalist-jack: Problem z NBIS jest taki że już sporo urósł ( 18-krotność przychodów ). CoreWeave weszło do Europy, więc będzie mieć konkurencję. No i przede wszystkim wolno budują centra bo nie chcą się zadłużać za bardzo w odróżnieniu od CoreWeave, więc jest ryzyko że też będą musieli się zadłużyć żeby nie wypaść z gry, a wtedy ich wyniki kwartalne już takie ładne nie będą. W każdym razie aktualny sentyment jest
  • Odpowiedz