Wpis z mikrobloga

  • 0
@XeNinja:

Reszta, w tym lewaki, razemki, pisiory i konfiarze ciężko pracujący dlo pofski akurat musieli iść na mszę na grillu w rozjazdach xD
  • Odpowiedz