Wpis z mikrobloga

✨️ Czy w Polsce można dorobić się uczciwie?
Pewien wykopek miał racje i nie pamiętam dokładnie wpisu ale generalnie w tym kraju nie da się uczciwie dorobić xD Ja wiem że można psioczyć na przedsiębiorców, lekarzy, itd. ale ten kraj dosłownie uczy cie że trzeba kombinować, oszukiwać albo szukać luk bo tylko wtedy masz jakiś bonus, awans społeczny albo po prostu nie klepiesz biedy. Nie znam nikogo kto by się dorobił na uczciwej pracy na etacie albo uczciwej pracy mając swój biznes. Zawsze ktoś w tym kraju MA bo albo wymusił dofinansowanie, albo wrzuca w koszty wszystko, kombinuje z podatkami, zatrudnia na czarno, itp. Jak ktoś jest wyżej no to już wchodzą układy, polityka, znajomości.

Serio, jak byłem młodszy to byłem pozytywnie nastawiony i przekonany że to kwestia ciężkiej pracy, nauki, ambicji i śmiałem się z boomerów i ich gadaniu o znajomościach i kombinatorstwie ale kurde mieli racje xD

#polska #praca #przemyslenia #biznes #pieniadze #lekarz100k #kolchoz #przegryw #polak #antykapitalizm #gospodarka

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników. Wspomóż projekt

mirko_anonim - ✨️ Czy w Polsce można dorobić się uczciwie? Ⓘ
Pewien wykopek miał racj...

źródło: 1addcb5dd01f3c330da2d63742c94a5239f4208fd610969035cf551bf4608c3f

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach