Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: byś był wykluczony z rynku nie spełniając standardów z instangrama, albo po prostu był normalnym chuopem, ale mieszkającym w powiatowym, albo na jakiejś zapadłej wsi to też byś to analizował. Socjologowie się mogą schować i buty czyścić, bo to normalni ludzie lepiej zrobili analizę tego stanu rzeczy niż akademicy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pytasz się dlaczego ludzie zajmują się nauką? Klasyczne pytanie filozoficzne, ludzie chcą poznać świat. Ale jeżeli zaczynasz od takiego pytania i nie umiesz na nie odpowiedzieć, to nie lepiej powstrzymać się przed swoimi osądami, które są w takim momencie znacząco niekompletne?
  • Odpowiedz