Wpis z mikrobloga

  • 2
@PorzeczkowySok: mi tak kiedyś powiedziała kasjerka w sklepie obok którego mieszkam. W sensie powiedziała

Pan to zawsze taki smutny

Odpowiedziałem jej że to dlatego że może po prostu taki jestem. Więcej już nie zagadywała xD

  • Odpowiedz
@Mantusabra: jestem uzależniony on szlugów i nie pale jak nie mam dostępu a sam nie kupuje. Ranczo uwielbiam jednak sceny gdzie kusy wychodzi sobie na szluga i widać jak mu się przyjemnie jara jak go to odpręża. O jesuniu jak ciężko mi było wtedy.
Serial genialny, top 3 najlepszych jakie widziałem, nie wiem czy nie najlepszy.
  • Odpowiedz