Peppe_theFrogg_enjoyer Peppe_theFrogg_enjoyer 21.06.2026, 13:58:12 2 + #przegryw Mundial jest oglądany? tak 14.5% (10) trochę, nie za dużo 21.7% (15) wcale 63.8% (44)
Miroman Miroman 21.06.2026, 13:58:33 via Wykop 1 + @Peppe_theFrogg_enjoyer: trochę, żeby nie przesadzić
ff99plpowrot ff99plpowrot 21.06.2026, 13:59:47 via Wykop 3 + @Peppe_theFrogg_enjoyer: wczoraj usnąłem na niemcach ale niestety wybrzeże kości przegrało
Tired_ Tired_ 21.06.2026, 14:00:25 via Wykop 0 + @Peppe_theFrogg_enjoyer: j---c ten mundial, tag mecz musialem zbanowac bo cale mikro z------e w normikach komentujących to g---o
Mantusabra Mantusabra 21.06.2026, 14:01:10 via Wykop 1 + @Peppe_theFrogg_enjoyer: 22milionerów biega za flakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Peppe_theFrogg_enjoyer Peppe_theFrogg_enjoyer 21.06.2026, 14:01:16 via Wykop 0 + @Tired_: co kto lubi
skeeto666 skeeto666 21.06.2026, 14:02:03 via Wykop 2 + @Peppe_theFrogg_enjoyer: zaczne od fazy pucharowej, polska jest rozstawiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mechamaru Mechamaru 21.06.2026, 14:03:30 via Wykop 1 + @Peppe_theFrogg_enjoyer: Tylko gdy gra Kurakao
Peppe_theFrogg_enjoyer Peppe_theFrogg_enjoyer 21.06.2026, 14:04:08 via Wykop 1 + @Mechamaru: w nocy dobrze grauo
majkel_scofield majkel_scofield 21.06.2026, 14:14:47 via Wykop 1 + @Peppe_theFrogg_enjoyer: wczoraj drugi mecz obejrzałem w całości a tak posiłkuje się skrótami na yt na kanale typ sport xd
Mundial jest oglądany?